Chrochtáme si: +28.800 v kapse, +67.400 Kč otevřený profit

Tento týden nám přistály „v prasátku“ další penízky. Hovězí maso nadělovalo štědře.

Nejen mně, ale i absolventům kurzu a kolegům – tady vidíte výsledek Petra, který před pár dny zahlásil „v kapse“ 42.000 korun a „na cestě“ dalších 13.000.

Zisk 50.000 korun: Tak se daří absolventům

Pan kolega si shrábl do kapsy +1.909$, tedy +42.000 korun. Skvělý výsledek, většina lidí na tohle pracuje celý měsíc. A k tomu má kolega dalších +630$ v otevřeném zisku, tedy dalších +13.800 Kč. Celkem bohatě přes 50.000 kaček. Gratuluji!

Denní pohyb portfolia +67.748 Kč

Na mém účtu vidíte, jak portfolio spreadů, komodity a „tříválcovky funguje. Vyvážíme krásně různé směry pohybu různých komodit a penízky se „líhnou“:

Denní zhonocení účtu znamená +67.748 Kč. Dobrá výplata, že? 🙂 Také to uvidíte na svém účtu – vše je jenom o trpělivosti a o vytrvalosti. Vše si ukážeme už příští neděli, kdy zároveň odstartujeme letošní společnou cestu k penězům.

Do kapsy: +28.800 Kč

Letošní 1.máj, svátek práce, jsem s kolegy burzovními obchodníky oslavil shrábnutím peněz „do prasátka“. Kravičky nám nadojily, cinklo to za +610$, tedy +13.420 Kč. K tomu jsem zavřel opci na kakao za +364$, což je +8.000 Kč:

No a ještě jsem zavřel další „kravičky“, a to přihodilo dalších +336$, což je +7.400 Kč. Celkem je to taková příjemná „sváteční“ výplata:

Nové pozice: Přidej si další výplatní šek

Samozřejmě že pokračujeme, na vavřínech neusneme. Tak jsme s vašimi pokročilejšími kolegy otevřeli nové spready, opět na vepřovém:

Jak vidíte, není to žádná raketové věda. Komoditní spready jsou o používání selského rozumu. Naučili se to vaši kolegové, naučíte se to také 🙂 Cestu k těmto výsledkům si ukážeme příští neděli, registrujte si včas místo zde.

Příště mohou jít tyto penízky už i do vašeho „prasátka“. Můžete si „chrochtat“ s námi.

Roman

Roman Horký
Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře
  1. Profilový obrázek Mojmír napsal:

    Gratuluji👍🙂 je to úžasný👍👍👍

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů