Chrochtáme si: Když se daří, tak se daří!

Před časem přistály „v prasátku“ další penízky. Maso, hovězí i vepřové, nadělovalo štědře.

Nejen mně, ale i absolventům kurzu a kolegům – tady vidíte výsledek Petra, který před časem zahlásil „v kapse“ 42.000 korun a „na cestě“ dalších 13.000. Připomínám, že jde o zkušenější kolegy – vše, co si ukazujeme, berte prosím jako vzdělávací ukázky, na jako nějaké doporučení:

Zisk 50.000 korun: Tak se daří v praxi

Takže k praxi: Pan kolega tehdy shrábl do kapsy +1.909$, tedy +42.000 korun. Skvělý výsledek, většina lidí na tohle pracuje celý měsíc.
A k tomu měl kolega dalších +630$ v otevřeném zisku, tedy dalších +13.800 Kč. Celkem bohatě přes 50.000 kaček. Je to proto, že obchodují to čemu už rozumí a používají vlastní hlavu.
Gratuluji!

Denní pohyb portfolia +67.748 Kč

Ukážu vám další důležitou věc, kterou je fajn pochopit a umět: Diverzifikace a kombinování technik. Na mém účtu vidíte, jak portfolio kombinace spreadů, komodity a „tříválcovky funguje. Vyvažujeme různé směry pohybu různých komodit, pracujeme se znalostí principů, a to nese kýžené výsledky:

Denní zhonocení účtu v tomto případě znamená +67.748 Kč. Dobrá výplata, že? 🙂
Podobně to může mít každý, kdo pochopí podstatu, principy a naučí se vše používat. Pak je to vše jenom o trpělivosti a o vytrvalosti. Vše si ukazujeme v našem vzdělávacím online kurzu zdarma, který pokračuje dnes už čtvrtou lekcí.

Do kapsy: +28.800 Kč

Mám rád svátky: Například minulý 1.máj, svátek práce, jsem s kolegy burzovními obchodníky před časem oslavil shrábnutím peněz „do prasátka“. Kravičky nám tehdy dobře nadojily, cinklo to za +610$, tedy +13.420 Kč. K tomu jsem zavřel opci na kakao za +364$, což bylo +8.000 Kč:

No a ještě jsem zavřel další „kravičky“, a to přihodilo dalších +336$, což je +7.400 Kč. Celkem je to taková příjemná „sváteční“ výplata:

Nové pozice: Když pokračujeme dál

Samozřejmě že jsme pokračovali, na vavřínech jsme neusnuli. Tak jsme s vašimi pokročilejšími kolegy otevřeli nové spready, opět na vepřovém. Upozorňuji znovu, bez práce nejsou koláče: Tito kolegové na sobě zapracovali, a umí používat postupy :

Jak se to vyvíjelo? Tady kupříkladu vidíte otevřený profit na vepřovém: Zakroužkoval jsem tehdejší zisk, v součtu to dělalo při tehdejším kurzu dolaru k české koruně celkem přes 41.000 korun:

Otevřený zisk na vepřovém spreadu, celkem +45.957 Kč

Jak vidíte, finanční gramotnost není to žádná raketové věda. Komoditní spready jsou o používání selského rozumu. Naučili se to vaši kolegové, naučíte se to také. Cestu k těmto výsledkům si ukazujeme v našem online kurzu, je třeba pochopit principy a být díky tomu finančně gramotný.

Všem, kdo makají a trénují, přeju mnoho zdaru!

Roman

Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře
  1. Mojmír napsal:

    Gratuluji?? je to úžasný???

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.