Burza: Vrátný a půl milionu korun

„Každý voják má v torně maršálskou hůl“, říkal Napoleon. Byla to mírná nadsázka, samí maršálové by neměli vojáky. Ovšem na burze platí, že každý má možnost vzít si libovolné peníze. A to doslova každý.

Z vrátnice k balíku peněz

Romanův příběh je jak z hollwoodského scénáře. Člověk, který byl pošťákem (překládková pošta Hlavního nádraží v Praze), svého času dokonce i v vrátným (Ortas a.s, Příbram), se vypracoval v úspěšného byznysmena a úspěšného burzovního tradera. Místo aby o sobě pochyboval, na sobě makal.  A tak za půl roku vydělá tolik, kolik většina lidí nevydělá za dva roky.

Roman Horký obchoduje jednoduše a ziskově. Nevystudoval vysokou školu, neumí anglicky. Má v sobě zkrátka touhu uspět a nezdolný optimismus. Nebude vás dojímat historkami, jak roznášel v nějakém hotýlku pití těm schopnějším. Ukáže vám cestu, jak uspět, v byznysu i na burze. Roman šel za svým cílem, makal, a z vrátnice se vypracoval k milionům. V byznysu, i na burze.

Příležitost před nosem

„Tohle bych chtěl taky umět„, řekne si většina lidí, když vidí úspěch druhého. Dostanete příležitost už v neděli. Uvidíte, jaký je Romanův příběh, jaká byla jeho cesta z vrátnice k milionům. Uvidíte také jeho postupy, obchody a tipy jak na to. Ale to nejdůležitější: Dostanete příležitost tuto cestu projít také. Roman na nedělním webináři otevře vstup do svého kurzu, kde bude veškeré postupy a znalosti sdílet a předávat.

Roman je za vodou. Věnuje se tomu, čemu chce. Cestuje, jezdí po Evropě na kole. S rodinou lyžuje v Rakousku, vyráží na výlety do Francie nebo do USA. Tak vypadá skutečná finanční svoboda: neřeší mzdu, šéfa, okolí. Máte před sebou příležitost získat osobní vedení krok za krokem. V neděli buďte u toho, startujeme k balíku!

Ať se daří

Martin

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.