Bitcoin v lednu +30 %, vyděláváme?

Rok 2020 bude pro obchodníky s kryptoměnami zlatý důl. Říkal jsem to už před rokem a vysvětloval jsem několik zásadních důvodů proč.

Na této stránce vidíme odpočet do tzv. halvingu, tedy momentu, kdy těžaři začnou dostávat za vytěžený bloky menší odměnu a tím pádem už dřív natěžený coiny budou logicky mít větší hodnotu.

Daleko důležitější to pro nás je proto, protože historická data nám jasně ukazují, že každý halving znamená brutální zásah do chování trhu. Po každém halvingu se totiž trh zblázní a cenu za BTC vyžene nahoru.

protože se halving neděje tak často, už od minulého roku říkám, jestli někdy chcete rychle na kryptoměnách vydělat, tak si dejte tu práci, teď je ta nejlepší doba se o ně zajímat a porozumět jim.

Proto TADY otvírám jako loni svůj bezplatný kurz kdyptoměn, protože máme tři měsíce do dalšího velkého boomu. Ten kdo minulý rok mými kurzy prošel, ten už mohl v lednu inkasovat krásných 30 procent zisk jenom na BTC.

A stejně jako na burze i ve světě krypta platí, vydělává jenom ten, kdo je připravený a kdo má znalosti. Proto se učme, vyplatí se to, je před námi krásný rok

🙂


Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.