Za měsíc +48.262 Kč, v neděli 1.200.000 Kč

Milion kaček byl pro mne před lety nemyslitelný příjem. Kdepak já a milion! To přece nemůžu nikdy vydělat. Ano, v práci bych milion korun za rok opravdu nikdy nedostal 🙂

Ale co třeba vydělat milion korun při práci?

Ukaž to!

Když jsem se vrátil z Austrálie, probíral jsem došlé maily – hodně z vás chtělo vidět CO, JAK a KDY dělám.

Tak jsem si řekl, že vám ukážu, jak přemýšlím při hledání obchodů a že ukážu postup v přímém přenosu: Vstup, průběh, výstup, výsledek.

Udělal jsem dva obchody, celkem jsem vydělal +48.262 Kč. Zabralo mi to dohromady asi 2 hodiny práce: Podívat se na trh, posoudit situaci. Pokud JE CO obchodovat, připravit si jednoduchý plán a realizovat ho.

První obchod: +27.450 Kč

Tento obchod jsem popsal už i v článku, máte ho zde.  Anebo se můžete podívat přímo na můj facebook, kde jsem samozřejmě vše zveřejňoval v přímém přenosu.

Korekce, posouzení situace, zadání obchodu. Otázka dvaceti minut? No a pak dvakrát denně mrknout na trh, co pozice dělá. Tak pět minut ….

Když nám trh nadělil zisk, shrábli jsme ho. Otázka pěti minut.

Obchod budu popisovat na nedělním webináři, kde uvidíte moji „továrnu na peníze“ krok za krokem.

Druhý obchod: +20.812 Kč

Opět můžete vše sledovat na mém FB: Obchod jsem otevíral 10. prosince:

Když se podíváte na FB, máte tam podrobnosti, včetně té divergence na TNA.  Nás zajímá ovšem SPY, kde situace vypadala na týdenním grafu takto:

V neděli na webináři vám ukážu zajímavou techniku,kterou jsem zde použil: Je to obchodování z vyššího timeframe a vystižení situace, kdy si „velcí kluci“ mohou nabírat nové longy – a my se s nimi můžeme zkusit svézt…

Po návratu z Austrálie nás chytla rýma, tak jsme odjeli na saunu, bazén a masáže do Německa – máme tu oblíbené „spa“ v Brunner Hofu.

No a „pan Trh“ zrovna nadělil profit. Takže jsem popadl komp a realizova jsem slušný zisk: +925$, čili 20.812 Kč:

V procentech (pokud vás to zajímá, mne spíš zajímají absolutní čísla) je to kolem 30% výnos za 2 dny 🙂

Život tradera: Klid a relax

Tak tyto dva obchody mi daly v prosinci na účet dalších +48.000 korun. Času jsem na tom strávil tak 2 hodiny. Nesedím u kompu, cestuju.

Zvykněte si, jako budoucí tradeři, být relaxovaní. Dám saunu, večer si jdu v klidu zaplavat.

Kolem 16 hodiny mrknu na trhy – pokud tam „nic není“, práce skončila. Relax, klid. Nehoním trhy, nevysedávám u počítače, abych „obchodoval“.

Pokud na trhu něco je:

  • připravíme si jednoduchý plán (důraz je na jednoduchosti, abych nemusel bádat po dvou týdnech, co jsem jak myslel)
  • zadáme obchod
  • 2x denně (na začátku a před koncem) se podíváme na vývoj
  • postupujeme podle plánu

A to je vše. Držte trading jednoduchý! Relaxujte, užívejte klidu. Peníze přijdou – start je v neděli ve 20:00, kdy si společně jdeme pro milion.

Ať se daří!

Martin

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů