Opce: Prací nezbohatneš, inflace ti sežere úspory. Buduj byznys!

Než se do toho pustíme, DŮLEŽITÁ ZPRÁVA : V neděli TADY OTEVŘEME PŘÍSTUP DO NAŠÍ SKUPINY, registruj si místo!
Kdo chce být v naší partě, v neděli dostane příležitost.

A teď k tomu, čím člověk zbohatne (a proč někteří lidé budou chudí i nadále):

   „Rád bych se do toho dal, ale chodím do práce a tak nevím“, psal mi před časem Mirek C. Tak si trošku uděláme pořádek v pojmech a v prioritách 🙂

Mám totiž pocit, že hodně lidí pro samé chození do práce nějak nestíhá vydělat peníze

6.100 Kč za 1 den

Shodnou okolností jsme s kolegy ve stejný den, kdy mi psal Mirek, udělali tento obchod:

Zisk z tohoto obchodu, který trval pár hodin, je 300$. To je 6.100 korun. Za pár hodin …

Zeptal jsem se tehdy: „Mirku, kolik jsi za tento den vydělal v práci?“.
Hádejte 🙂
Je to už víc než tři roky, co jsme si s Mirkem psali.

Mirku, kde jsi dnes? Naložil jsi se svým časem efektivně a děláš svůj byznys, nebo stále pracuješ na byznysu tvého šéfa?

Zkuste si každý spočítat, co se vám vyplatí víc: Jít na 8 hodin „do práce“, nebo myslet trošku víc strategicky?
Stačí 5 takových obchodů za měsíc a máme v kapse 33.000 korun.

33.000 korun za 5 dobrých ziskových dnů. Pro většinu lidí je to odměna za doslova „prodaný život“, za 20 pracovních dnů.  Od pondělí do pátku, denně 8 hodin …
A co teprve, když zdvojnásobíme pozice – to už je krásných 66.000 korun. Inflaci jsme právě ukázali záda.

Výsledky v přímém přenosu

„OK, ale co když je to náhoda?“ řekne si leckdo z vás.
To je legitimní dotaz, ostatně ne každý den je posvícení.
Ale jak vidíte v našem Trading roomu, to posvícení mají i kolegové. V reakcích vidíte výsledky kolegů.

Funguje to stále. Tady třeba vidíte zprávy z našeho chatu v Trading roomu, kde kolegové psali, kolik vydělali +158$, +265$, +275$, v době, kdy Mirek pochodoval na další „osmičku“ do práce.
Opět si myslím, že to bylo efektivnější – jak dlouho na tyto částky děláš Mirku v práci?
A co si Mirek „odnese“ do důchodu, kromě poděkování?

Udělal jsem snímky výsledků lidí, kteří už vědí „co a jak“ a berou trading pořádně. Tady jsou další výsledky z Trading roomu: +702$, +225$ a i na demu +71$.

Kouzlo funkčního byznysu

Jenže tu máme ještě ještě další pozitivní věc, která mnohým uniká: Tento způsob výdělku může člověk „převzít„, nemusí ho budovat. Můžete prostě, tak jako kolegové, přijít „k hotovému„. S kolegy sdílíme vše v naší skupině. V přímém přenosu, každý den. V Discordu, kde jede „cvrkot“ non-stop.  A tady jsou výsledky.

Makáči pochopili a mají výsledky, aniž by museli systémy a strategie složitě budovat. Nebo zbytečně objevovat Ameriku.
Sdílíme naše obchody: Kde udělám 200 dolarů, kolegové udělají třeba 1.600 dolarů. Neděláme investiční doporučení, prostě jen sdílíme naše obchody se všemi, kdo jsou v partě.

Kouzlo „druhého příjmu“

Druhé kouzlo je, že vše můžete dělat „při práci“. Můžete si tak vybudovat druhý příjem.
Mirku, to je pro tebe: Můžeš chodit do práce, a zároveň můžeš s námi obchodovat. Většina lidí stejně končí v práci před 16 hodinou 🙂  Stačí ti telefon: Když zadám obchod, všichni jej vidí na Discordu. A nejen moje vstupy – svoje obchody zde sdílí přes 1000 kolegů.

Jo, bude to „makačka“. Rozhodně to není „pasivní příjem“. V Discordu denně jede 20 až 30 obchodů, které kolegové připravují a sdílejí.
Místo odpoledního „jednoho orosenýho s klukama“ v hospodě se budeš učit hledat obchody. Budeš se učit logiku obchodů. Ne tupě opisovat, ale používat vlastní hlavu. Budeš s námi na Discordu hledat obchody, budeš s námi v Trading roomu řešit situace na trhu. Prostě budeš s námi v praxi.

Místo válení na gauči budeš budovat svůj byznys. A na inflaci a drahotu můžeš „hodit bobek“, protože ji prostě překonáš.

Je to vlastně druhý příjem „při práci“. Hodně z kolegů má svoje firmy, svoji práci, a k tomu si prostě společně sdílíme tipy, obchody, situace, příležitosti. Opakuji, že neděláme investiční doporučení, ale učíme vše v praxi, sdílíme a makáme.

Chceš se flákat? Tak holt budeš chodit na „šichtu“ až do stáří.
Chceš víc peněz a příjemnější život? Tak pojďme společně sdílet praxi.

Je to tvůj život, tvoje zodpovědnost, tvoje rozhodnutí.

Startujeme v neděli

No a abychom zbytečně neteoretizovali: V neděli 21.7. si v online vysílání ukážeme, jak naše skupina funguje. Probereme vše od A do Z a ukážeme si, jak se můžeš začít vše učit a jak vše rozjet, třeba během pouhých 24 hodin.

Prací pro jiné nezbohatneš ty, ale ti, pro které pracuješ 🙂 Nedělám investiční doporučení, ale učím lidi používat jednoduché strategie a vlastní hlavu. Tak vezmi rozum do hrsti a začni budovat svůj vlastní byznys.

God bless!

David Ševčík

David Ševčík (Švéd)
Jsem opční obchodník od roku 2000. Dnes vedu skupinu 1.500 traderů na Discordu, ročně jdeme pro 200% a víc. K obchodování používám jednoduché strategie se statistickou výhodou: Momentum, následování velkých hráčů, breakout v kombinaci s technickou analýzou. S pokročilejšími kolegy sdílíme také obchody podle dark poolu, atd.
Komentáře
 1. František napsal:

  Ahoj, super těším se až se dozvím více. Prosím tě na tvojich twetech, jsou slova, kterým moc nerozumím. Máš k tomu nějaké počeštilé výrazy? Dík 🙂

 2. Švéd napsal:

  Ahoj, přeložím například tento tweet:
  Close 457 USD na knrt SPXW..důvod je target zóny 2850.. a to :
  Uzavírám pozici za zisk 457 dolarů na jeden kontrakt trhu SPX. To je Standart &Poor 500 na tickeru SPX. A používám k tomu týdenní expiraci, tedy anglicky weekly expiraci a dohromady je to SPXW..a důvod je, že trh se přiblížil cílové zóně (target) a již zřejmě vyčerpal pohyb. Tedy beru zisk..
  Tedy pokud mám více kontraktů (kntr.- jen zkratka) pak mám násobný zisk, ale pozor na riziko.. !!!

 3. Petr napsal:

  Ahoj, drzim palce.
  Kdyby to slo, tak by moc pomohlo jen tak nahrubo jeste udelat exkurz do zdaneni. Protoze hodny zamestnavatel me plati telefon, auto, soc a zdrav, ucetni, atd. To dela v mem pripade par desitek tisic mesicne. Takze kdyby to slo fakt jen tak nahrubo, takovy exkurz jak danit, co priznavat a co muze jit do nakladu.desi me nase zakony kdy ztratu si chlapce nech, to nas nezajima a vsechny prijmy ke zdaneni. A jeste zvlast opce a zvlast akci. A vzajemne se nesmi zapocitat ztrata z jednoho proti ziskum z druheho.

  • Martin Kopáček napsal:

   Petře tady pozor, tzv. „nahrubo“ není v případě daní rozumný přístup. Daně jsou (podle mých zkušeností z tradingu a z podnikání) natolik specifická oblast, že nedoporučuji řešit to „na koleni“. Když uděláte chybu v tradingu, tak holt máte ztrátu – ale když uděláte chybu v daních, budete mít nepříjemné tahnice s úřady. Je to jako chtít „nahrubo“ udělat exkurz do kardiochirurgie 🙂 Budete tušit, jak operovat aortu, ale jistě si netroufnete vzít skalpel a …. Osobně volím raději cestu profesionála, tj. dobrého daňaře (pozor, ne účetní!) který chápe problematiku a umí si poradit. Jak ho najít? Tohle je oříšek- není jich mnoho. Ale dá se. Svého daňaře neprozradím, protože by pak měl přemíru zakázek a zvedl by mi cenu. Jak s milenkou – když najdete, máte a mlčíte. Hodně zdaru!

 4. Tomáš napsal:

  Ahoj všetkým, v prvom rade ďakujem za ďalšiu skvelú inšpiráciu a info. Chcel by som sa opýtať jednu vec. Bolo spomenuté, že v nedeľnom vysielaní bude opäť možný aj vtup do (už uzavretého) EST v rámci nejakého „spoločného balíka“. Mám 100% záujem o vstup do Davidovho kurzu EOT, pričom EST som si už zobral, než sa uzavrel. Bude možné vstúpiť aj do EOT tiež za nejakých zvýhodnených podmienok, keďže EST už mám? Ďakujem a príjemný deň všetkým. Tomáš

  • Martin Kopáček napsal:

   Tomáši dobrý den,
   vstup do EOT bude pro všechny za standardních podmínek. A kdo získá EOT a nemá EST, ten možná – podle kapacitních možností – bude moci získat i přístup do EST.
   Aktuálně je v EST plno, přístup je zastaven. Zájem byl v okamžiku otevření obrovský, musíme počkat na probíhající obnovy EOT, když se uvolní EOT, uvolní se i kapacita EST.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.