Opce: Prací nezbohatneš. Buduj byznys!

„Rád bych se do toho dal, ale chodím do práce a tak nevím“, psal mi Mirek C. v srpnu loňského roku Tak si trošku uděláme pořádek v pojmech a v prioritách 🙂

Mám totiž pocit, že hodně lidí pro samé chození do práce nějak nestíhá vydělat peníze …

6.600 za 1 den

Shodnou okolností jsme s kolegy ve stejný den, kdy mi psal Mirek, udělali tento obchod:

Zisk z tohoto obchodu, který trval pár hodin, je 300$. To je 6.600 korun. Za pár hodin …

Zeptal jsem se tehdy: „Mirku, kolik jsi za tento den vydělal v práci?“. Hádejte 🙂

Zkuste si každý spočítat, co se vám vyplatí víc: Jít na 8 hodin „do práce“, nebo myslet trošku víc strategicky? Stačí totiž pouhých 5 takových obchodů za měsíc a máme v kapse 33.000 korun.

33.000 korun za 5 dobrých ziskových dnů. Pro většinu lidí je to odměna za doslova „prodaný život“, za 20 pracovních dnů.  Od pondělí do pátku, denně 8 hodin …  Fakt to stojí za to?

10.054 Kč za 1 den

„OK, ale co když je to náhoda?“ řekne si leckdo z vás. To je legitimní dotaz, ostatně ne každý den je posvícení. Ale jak vidíte na našem twitteru, to posvícení bývá celkem často 🙂

Fajn, tak si dáme další obchod, kde jsme vydělali +457$, čili +10.054 Kč. Opět si myslím, že to bylo efektivnější – jak dlouho na těch 10.000 Kč děláš Mirku v práci?

Kouzlo „buy byznysu“

Jenže tu máme ještě ještě další pozitivní věc, která mnohým uniká: Tento způsob výdělku může člověk „převzít„, nemusí ho budovat. Můžete prostě, tak jako kolegové, přijít „k hotovému„. Já tyto obchody hledám a realizuju – a ti mazanější je prostě okopírovali a vydělali:

Můžete „převzít“ byznys, aniž byste museli něco budovat. Nebo složitě objevovat Ameriku. Dám vstup – kolega okopíruje. Výsledek máme oba 🙂

Kouzlo „by byznysu“

Druhé kouzlo je, že vše můžete dělat „při práci“. Můžete si tak vybudovat druhý příjem. Mirku, to je pro tebe: Můžeš chodit do rachoty, a zároveň můžeš s námi obchodovat. Většina lidí totiž stejně končí v práci před 16 hodinou 🙂  Stačí ti telefon: Když zadám obchod, kvíkne ti Twitter. Můžeš zadat to, co já.

Jo, bude to „záhul“. Budou ti lítat tweety, bude toho hodně. Místo odpoledního „jednoho orosenýho s klukama“ v hospodě se budeš učit zadávat obchody. Budeš se učit logiku obchodů. Prostě místo válení na gauči budeš budovat svůj byznys.

Je to vlastně „paralelní – by“ byznys. Hodně z kolegů má svoje firmy, svoji práci, a k tomu si prostě společně obchodujeme.

Chceš se flákat? Tak holt budeš chodit na „šichtu“ až do stáří. Chceš víc peněz a příjemnější život? Tak pojďme společně makat byznysu.

Je to tvůj život, tvoje zodpovědnost, tvoje rozhodnutí 🙂

Startujeme v neděli

No a abychom zbytečně neteoretizovali: V neděli 10.11. si v online vysílání ukážeme, jak náš společný byznys funguje. Probereme vše od A do Z a ukážeme si, jak náš „buy a by“ byznys rozjet během třeba 24 hodin.

Prací pro jiné nezbohatneš ty, ale ti, pro které pracuješ 🙂 Tak vem rozum do hrsti a začni budovat svůj vlastní byznys.

God bless!

David „Švéd“ Ševčík

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře
 1. Profilový obrázek František napsal:

  Ahoj, super těším se až se dozvím více. Prosím tě na tvojich twetech, jsou slova, kterým moc nerozumím. Máš k tomu nějaké počeštilé výrazy? Dík 🙂

 2. Švéd Švéd napsal:

  Ahoj, přeložím například tento tweet:
  Close 457 USD na knrt SPXW..důvod je target zóny 2850..
  a to :
  Uzavírám pozici za zisk 457 dolarů na jeden kontrakt trhu SPX. To je Standart &Poor 500 na tickeru SPX. A používám k tomu týdenní expiraci, tedy anglicky weekly expiraci a dohromady je to SPXW..a důvod je, že trh se přiblížil cílové zóně (target) a již zřejmě vyčerpal pohyb. Tedy beru zisk..
  Tedy pokud mám více kontraktů (kntr.- jen zkratka) pak mám násobný zisk, ale pozor na riziko.. !!!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů