Opce: Prací nezbohatneš. Buduj byznys!

Než se do toho pustíme, DŮLEŽITÁ ZPRÁVA : V neděli TADY OTEVŘEME PŘÍSTUP DO NAŠÍ SKUPINY, registruj si místo!
Kdo chce vydělávat s námi, v neděli dostane příležitost.

A teď k tomu, čím člověk zbohatne (a proč někteří lidé budou chudí i nadále):

   „Rád bych se do toho dal, ale chodím do práce a tak nevím“, psal mi před časem Mirek C. Tak si trošku uděláme pořádek v pojmech a v prioritách 🙂

Mám totiž pocit, že hodně lidí pro samé chození do práce nějak nestíhá vydělat peníze

6.600 Kč za 1 den

Shodnou okolností jsme s kolegy ve stejný den, kdy mi psal Mirek, udělali tento obchod:

Zisk z tohoto obchodu, který trval pár hodin, je 300$. To je 6.600 korun. Za pár hodin …

Zeptal jsem se tehdy: „Mirku, kolik jsi za tento den vydělal v práci?“.
Hádejte 🙂
Je to už víc než rok, co jsme si s Mirkem psali.

Mirku, kde jsi dnes? Naložil jsi se svým časem efektivně a děláš svůj byznys, nebo stále pracuješ na snech tvého šéfa?

Zkuste si každý spočítat, co se vám vyplatí víc: Jít na 8 hodin „do práce“, nebo myslet trošku víc strategicky?
Stačí 5 takových obchodů za měsíc a máme v kapse 33.000 korun.

33.000 korun za 5 dobrých ziskových dnů. Pro většinu lidí je to odměna za doslova „prodaný život“, za 20 pracovních dnů.  Od pondělí do pátku, denně 8 hodin …  Fakt to stojí za to?

Výsledky v přímém přenosu

„OK, ale co když je to náhoda?“ řekne si leckdo z vás.
To je legitimní dotaz, ostatně ne každý den je posvícení.
Ale jak vidíte v našem Trading roomu, to posvícení mají i kolegové. V reakcích vidíte výsledky kolegů.

Funguje to stále. Tady třeba vidíte zprávy z našeho chatu v Trading roomu, kde kolegové psali, kolik vydělali +158$, +265$, +275$, v době, kdy Mirek pochodoval na další „osmičku“ do práce.
Opět si myslím, že to bylo efektivnější – jak dlouho na tyto částky děláš Mirku v práci?

Udělal jsem snímky výsledků lidí, kteří už vědí „co a jak“ a berou trading pořádně. Tady jsou další výsledky z Trading roomu: +702$, +225$ a i na demu +71$.

Kouzlo „buy byznysu“

Jenže tu máme ještě ještě další pozitivní věc, která mnohým uniká: Tento způsob výdělku může člověk „převzít„, nemusí ho budovat. Můžete prostě, tak jako kolegové, přijít „k hotovému„. Já tyto obchody hledám a realizuju – a ti mazanější je prostě okopírovali a vydělali:

Můžete „převzít“ byznys, aniž byste museli něco budovat. Nebo složitě objevovat Ameriku. Dám vstup – kolega okopíruje. Výsledek máme oba 🙂

Kouzlo „by byznysu“

Druhé kouzlo je, že vše můžete dělat „při práci“. Můžete si tak vybudovat druhý příjem. Mirku, to je pro tebe: Můžeš chodit do rachoty, a zároveň můžeš s námi obchodovat. Většina lidí totiž stejně končí v práci před 16 hodinou 🙂  Stačí ti telefon: Když zadám obchod, kvíkne ti Telegram. Můžeš zadat to, co já.

Jo, bude to „záhul“. Budou ti lítat Telegramy, bude toho hodně.
Místo odpoledního „jednoho orosenýho s klukama“ v hospodě se budeš učit zadávat obchody. Budeš se učit logiku obchodů. Budeš s námi na Discordu hledat obchody, budeš s námi v Trading roomu řešit situace na trhu.

Prostě místo válení na gauči budeš budovat svůj byznys.

Je to vlastně „paralelní – by“ byznys. Hodně z kolegů má svoje firmy, svoji práci, a k tomu si prostě společně obchodujeme.

Chceš se flákat? Tak holt budeš chodit na „šichtu“ až do stáří.
Chceš víc peněz a příjemnější život? Tak pojďme společně makat byznysu.

Je to tvůj život, tvoje zodpovědnost, tvoje rozhodnutí 🙂

Startujeme v neděli

No a abychom zbytečně neteoretizovali: V neděli 18.4. si v online vysílání ukážeme, jak náš společný byznys funguje. Probereme vše od A do Z a ukážeme si, jak náš „buy a by“ byznys rozjet během třeba 24 hodin.

Prací pro jiné nezbohatneš ty, ale ti, pro které pracuješ 🙂 Tak vem rozum do hrsti a začni budovat svůj vlastní byznys.

God bless!

David „Švéd“ Ševčík

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře
 1. Profilový obrázek František napsal:

  Ahoj, super těším se až se dozvím více. Prosím tě na tvojich twetech, jsou slova, kterým moc nerozumím. Máš k tomu nějaké počeštilé výrazy? Dík 🙂

 2. Švéd Švéd napsal:

  Ahoj, přeložím například tento tweet:
  Close 457 USD na knrt SPXW..důvod je target zóny 2850.. a to :
  Uzavírám pozici za zisk 457 dolarů na jeden kontrakt trhu SPX. To je Standart &Poor 500 na tickeru SPX. A používám k tomu týdenní expiraci, tedy anglicky weekly expiraci a dohromady je to SPXW..a důvod je, že trh se přiblížil cílové zóně (target) a již zřejmě vyčerpal pohyb. Tedy beru zisk..
  Tedy pokud mám více kontraktů (kntr.- jen zkratka) pak mám násobný zisk, ale pozor na riziko.. !!!

 3. Profilový obrázek Petr napsal:

  Ahoj, drzim palce.
  Kdyby to slo, tak by moc pomohlo jen tak nahrubo jeste udelat exkurz do zdaneni. Protoze hodny zamestnavatel me plati telefon, auto, soc a zdrav, ucetni, atd. To dela v mem pripade par desitek tisic mesicne. Takze kdyby to slo fakt jen tak nahrubo, takovy exkurz jak danit, co priznavat a co muze jit do nakladu.desi me nase zakony kdy ztratu si chlapce nech, to nas nezajima a vsechny prijmy ke zdaneni. A jeste zvlast opce a zvlast akci. A vzajemne se nesmi zapocitat ztrata z jednoho proti ziskum z druheho.

  • Martin Kopáček Martin Kopáček napsal:

   Petře tady pozor, tzv. „nahrubo“ není v případě daní rozumný přístup. Daně jsou (podle mých zkušeností z tradingu a z podnikání) natolik specifická oblast, že nedoporučuji řešit to „na koleni“. Když uděláte chybu v tradingu, tak holt máte ztrátu – ale když uděláte chybu v daních, budete mít nepříjemné tahnice s úřady. Je to jako chtít „nahrubo“ udělat exkurz do kardiochirurgie 🙂 Budete tušit, jak operovat aortu, ale jistě si netroufnete vzít skalpel a …. Osobně volím raději cestu profesionála, tj. dobrého daňaře (pozor, ne účetní!) který chápe problematiku a umí si poradit. Jak ho najít? Tohle je oříšek- není jich mnoho. Ale dá se. Svého daňaře neprozradím, protože by pak měl přemíru zakázek a zvedl by mi cenu. Jak s milenkou – když najdete, máte a mlčíte. Hodně zdaru!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.