Když se daří: + 100.000 Kč za 10 týdnů, +100% za 5 měsíců

Jak, víte dělám daytrading opcí. Jsou to rychlé obchody. S kolegy od října 2018 sdílím v přímém přenosu vstupy a výstupy. Kdo rád obchodujete často, budete se tady cítit jako ryba ve vodě.

Tímto způsobem jsme vydělali například 99.000 Kč za 10 týdnů. Ukazujeme si to v online kurzu zdarma zde., a 2x týdně v přímém přenosu živého obchodování.

Jak vypadá fajn obchod

V úterý a ve čtvrtek obchodujeme opce v přímém přenosu. Udělal jsem si screeny několika výsledků od lidí, kteří v našem trading roomu jsou a se mnou obchodují. Částky jsou v dolarech, takže si je násobte aktuálním kurzem dolaru:

Jarda +2.070 Kč, bender +4.095 Kč, Vladimír +765 Kč, Petr +7.807 Kč, zdeek +1.260 Kč

Tím chci ukázat, že zisky má ten, kdo sleduje trading room, učí se a obchoduje.

Tady další screen ze stejného vysílání:

Martin +1.125 Kč, Jirka +28.125 Kč, Denis +6.750 Kč, Petr +562 Kč, Leoš +1.406 Kč, Milan +1.935 Kč

Jsou týdny, kdy s kolegy máme mnoho break-evenů, několik stop-lossů a jeden, dva dva ziskové boom obchody. Důležité je, že součet dává velká čísla. Například 100% zisku za 5 měsíců:

100% zisk za 5 měsíců. Dali jsme to společně

Dal jsem si výzvu, rád bych udělal zisk 100% za rok. Povedlo za 5 měsíců. S kolegy, v přímém přenosu. Na malém účtu, na kterém může startovat každý. K 3.000 dolarů startovacího kapitálu jsme přidali dalších 3.061 dolarů:

Tyto obchody sledují všichni kolegové, kteří jsou v EOT III. V reálném čase dávám vstupy a výstupy, v úterý a ve čtvrtek navíc s živým vysíláním obchodování v přímém přenosu.

Zisk +100% za 5 měsíců v přímém přenosu. Tak to je prima, že?

V bezplatném kurzu, který v pondělí pokračuje další lekcí, opět předávám know-how, jak tyto obchody vybírám.

  • Můžete se naučit takové obchody vyhledávat a vydělávat daytradingem opcí.
  • Můžete se připojit k nám do naší skupiny obchodníků, kde obchodujeme v přímém přenosu EOT III.
  • Můžete sledovat naše trading roomy, kde obchoduji online v přímém přenosu.

Kurz zdarma máte tady, v pondělí vám přijde šestá lekce. Pět předchozích si rozkliknete v menu…. No a na závěr kurzu udělám vysílání, kde dostanete možnost vstoupit do naší skupiny.

God bless!

David

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.