Vyhraj 10.000 Kč (nebo milion)

Začneme tím milionem. Je to přece jen větší balík. Jak se k němu dostat?

Pro milion: Přihlaš se zde do bezplatného kurzu a jdi naší ověřenou cestou. Startujeme v pondělí.

Soutěž o 10 000 Kč: Sleduj pozorně náš kurz a co nejlépe si tipni TADY na FB, kolik jsem loni na postupech – které si budeme ukazovat v mém kurzu – vydělal Kč. První správný (nebo nejbližší) tip ode mě dostane 10 000 Kč.

… a tady podrobně: CO a PROČ

Je dobré čas od času zvolnit a bilancovat. Před časem jsem měl narozeniny – už neříkám kolikáté, po padesátce se to už ani nehodí. Ale pořád je fajn chvíle: přátelé, kolegové, vzpomínky, sklenka na zdraví.

A tak jsem si řekl, že dám něco všem : otevřu opět náš komoditní kurz zdarma. „Jaký si to uděláš, takový to máš“.

Třeba za milion ročně – je to jen na každém z vás.  V pondělí začnu zdarma ukazovat, jak obchoduju komodity – máte příležitost se zdarma přiučit.

„Každý svého štěstí strůjcem“, říká se. A je to pravda. Kdybych před lety nezačal s komoditním obchodováním, čekala by mne dost mizerná penze (výsluhu mám 12.000 korun, to je tak na krmení pro Bafa a na pivo).

Otázka za 10.000 Kč

Častá otázka kterou dostávám: „Kolik jsi vydělal?“. Hodně z vás to vrtá hlavou. A tak si uděláme malou soutěž:

Na FB stránku mi napište, kolik si myslíte, že jsem loni v komoditách vydělal. První, kdo trefí přesně, vyhraje 10.000 Kč.

Pokud to nikdo netrefí přesně, tak vyhraje ten, kdo bude nejblíž

Malá soutěž, a pro mne bude taková zpětná vazba, kolik si myslíte, že mohou komodity reálně „hodit“ 🙂

Všem vám děkuji za přání, za maily a smsky. Potěšili jste mne. Nejvíc mne tedy těší, když mi chodí zprávy, jak se vám daří v komoditním byznysu. Třeba takto:

Je fajn si nabrat z toho krásného, co je kolem nás. Svět, to je příjemné místo k životu. Mám radost, když vidím, kolik z vás už jde stejnou cestou.

PS: Komoditní kurz zdarma doporučuji sledovat – bude to vodítko pro správnou odpověď za 10.000 korun (vyhlásíme 30.9.2019) a hlavně váš start k pořádnému balíku peněz.

Hodně štěstí!

Vašek

Václav Pech
Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Osobním mentorem mně byl po dva roky americký trader Larry Williams, se kterým jsem i po absolvování všech levelů mentoringu nadále v kontaktu. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře
 1. Profilový obrázek Jiří napsal:

  Dobrý den pane Pechu,těším se na váš letošní kurz.
  Měl bych dvě otázky.
  Larry Williams v jednom rozhovoru řekl,že má v průměru tři přiležitosti k obchodu týdně,máte to také tak? A dále bych se chtěl zeptat,jestli je možné komodity obchodovat i přes cfd ve kterých se nedá volit různý kontraktní měsíc?
  Děkuji
  Jirka

  • Václav Pech Václav Pech napsal:

   Zdravím Jirko,

   díky za komentář.
   1) Záleží na tom, jaký typ obchodování máte na mysli. Ze středně až dlouhodobého rámce obchodujeme s Larrym podle COT reportu a ten dává tak 10-20 obchodů ročně. Často chodí ty obchody ve skupinách, tak se stane, že měsíc (někdy dva) není žádný obchod, a pak je jich několik najednou.

   Při krátkodobém obchodování na horizontu několika dní, to tam může sedět. Může to být cca 3-5 obchodů týdně. Ale ani tady to není pravidlo. V posledních týdnech jsem měl obchodů mnohem méně.

   2) Obchodovat komodity přes cfd je určitě možné. Jen s tím nemám žádné zkušenosti. Když jsem na burze začínal, žádně cfd neexistovaly, tak mě tato kategorie zcela minula. Bude určitě dobré si odpovědně vybrat brokera a podívat se také na nabídku komoditních cfd.

   Mějte se super

   Vašek

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.