Ukamenovali ho. Otevřeně řekl pravdu.

Martin Kopáček opce Taková je prostě realita.

90% lidí kolem nás strká hlavu před jednou krutou pravdou: Ve stáří je čeká chudoba.

„Na důchody nebude. Budete muset pracovat téměř do smrti.“
To řekl nový ministr finací Pilný. 90% lidí ho okamžitě ukamenovalo …. přitom pouze řekl pravdu!
Letadlo, zvané „důchody od státu“, končí. Rodí se málo dětí, populace stárne.

Stejnou pravdu hlásá už přes 20 let člověk, který se politikou nemá nic společného. Známý investor a  propagátor finanční gramotnosti Robert Kiyosaki tvrdí totéž: „Připravte se sami na stáří. Jinak skončíte v chudobě“.

90% lidí strčí hlavu do písku, začne spílat politkům a vydupávat si nemožné: Zajištění na stáří z peněz daňových poplatníků. To ale nejde, demografie je jasná. Populace stárne, rodí se méně dětí, průběžný systém nemůže fungovat. Důchodový systém je prostě „letadlo“, které skončilo.

Můj návod, jak se zajistit na stáří, znáte už řadu let : „Stačí mi na to dnes 5 minut denně“. Byznys, burza, podnikání. Vytvoření různých zdrojů příjmů, diverzifikace portfolia… Není to složité, chce to jen výdrž a chuť jít si za svým cílem.  Cílem může být třeba milion korun, druhý, třetí …

O tom, jaké používáme postupy si povíme v neděli v přímém přenosu. Často se mne ptáte, jak jsem se k burze dostal, jakými zkušenostmi jsem si prošel, jak jsem se dostal k podnikání. A jak jsem se dostal k prvnímu 1.000.000 korun. O tom tedy bude nedělní webinář.
sdílíme postupy US obchodníků a českých burzovních špiček
– používáme jednoduché postupy
– s 800 lidmi sdílíme strategie
– přes 200 lidí kopíruje naše obchody v přímém přenosu

V přímém přenosu si to ukážeme právě nyní: Neděle 28.5. ve 20:00 , registrujte se včas 🙂

Na důchody od státu spoléhat opravdu nebudeme 🙂

Ať se daří!

Martin

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře
 1. Roman Kratochvíl napsal:

  Ano říkalo se to v době, kdy byla 10% nezaměstnanost, a říká se to i teď kdy je situace na trhu práce opačná.
  To by mě zajímalo proč teda platíme sociální pojištění?

  • Martin Kopáček napsal:

   To je otázka na pana ministra za milion. Já osobně platím minimální, protože si umím celkem jednoduše spočítat, že až já „přijdu na řadu“, tak pro mne v průběžném systému celkem nic moc nebude. Každý by si to měl uvědomit a včas se podle toho zařídit.

   • Roman Kratochvíl napsal:

    OK
    Ale existuje eště jedna varianta: „Buď v klidu ono to vždy nějak dopadne“.
    Chci říct, že katastrofické scénáře jsou proto aby se nevyplnily, vždyť ve finanční trhy jsou toho důkazem.
    Před krizí, kdy ropa šplhala na 150 USD, se predikovalo, ropa bude do dvou let stát 300 USD za barel atd. a skutečná realita je že je ropa ráda že stojí 50 USD. tj. zlomek ceny která měla být.
    Co se týče důchodů fakt nevím co bude.

    • Martin Kopáček napsal:

     To je varinta, která v tradingu a myslím ani v životě nemám moc místo… Doufat, že to bude ok, není v 90% případů moc racionální řešení. Zejména v situaci, kdy na stará kolena už s tím nepůjde nic dělat. Rozumnější je připravit se na horší scénář, a prostě holt být včas bohatý 🙂 Myslím, že trocha bohatství navíc nemůže na stará kolena škodit ….

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.