Tohle je BOMBA! Vsadím se, o co chcete.

Martin Kopáček opce

Tak dnes to konečně mohu pustit do světa 🙂 Dne 18.6 bude akce, která změní život mnohým z vás. Budete zírat. Je to něco, co v ČR a SR nemá obdoby. Skutečná bomba!

Pozorovali jste někdy surfaře? Čekají na vlnu, na tu pořádnou velkou a silnou vlnu.  Když vlna přijde, surfaři naskočí a vyrazí kupředu. O tom je, přátelé, i burzovní trading: umět si počkat, ale včas využít příležitosti. Prostě to chce chytit tu správnou vlnu. Neprošvihnout to, být u toho.

Za pár dnů přijde vlna.  Kdo bude u toho, ten naskočí včas. Přátelé, už 18.6 se dozvíte BOMBU. A bude to velká bomba, ze které mnohým spadne čelist. Dozvíte se to na živé akci, na které byste opravdu neměli chybět. Jak víte od minule, 18.6 se koná v Praze akce špičkového burzovního obchodníka Petera Murína. Ano, to je ten borec, co během týdne udělal přes 4.000€ zisku. Uvidíte, jak Peter přistupuje k tradingu, aby vydělal minimálně 200.000 Kč měsíčně. Budete zírat 🙂 Ale moc neváhejte, sál není nafukovací a vstupenky rychle mizí.

V programu o tom nic není …

… ale já vím, jakou bombu Peter na svoji akci připravil a co se na akci dozvíte v předstihu. A kdo tam bude, ten …

Hele, já vám napověděl co jsem mohl a směl 🙂

Nemělo by uniknout I. : Peter už 18.6 na živé akci v Praze vyhlásí tu skutečnou bombu. Kdo tam bude, ten bude mít předstih v naskočení na správnou surfařskou vlnu. To, co Peter ohlásí, nemá obdobu a budete to moci probrat přímo na místě s Peterem.

Nemělo by uniknout II. : Vy, kdo na Peterově akci budete, získáte ode mne jeden motivační bonus na prázdniny. Pozvu vás mezi úspěšné burzovní obchodníky a ukážu vám 3 kroky, jak příležitost přetavit v zisk (a to doslova s vedením za ruku). Ale to až na Peterově akci 🙂

Buďte u toho, tohle se nebude opakovat

Na Peterově akci budu, protože se nesmírně těším na ohlášení toho, co má Peter připraveno. Bomba, kterou tam Peter vyhlásí, nemá v ČR ani v SR obdoby. Žádné teoretizování a hraní si na trading. Žádné tlachání a rádoby vědecké bláboly.  18.6 získáte příležitost, kterou vám nikdo jiný v ČR ani v SR nenabídne – vsadím se o co chcete.

Přihlašte se a doražte včas – protože na akci se dozvíte skutečnou příležitost vašeho života. Vsadíme se?

 

 

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře
 1. Nagy Alexander napsal:

  rad bych prihlasil na seminař…Děkuju Nagy Alexander

 2. lenka.hermanova@hotmail.cz napsal:

  Dobrý den, má akce smysl i pro nás, co teď začínáme s Elenou v kurzu Spreadů?
  Děkuji.
  Lenka

  • Martin Kopáček napsal:

   Lenko odpověď je jednoduchá: Tohle má smysl pro toho, kdo chce dělat trading na pořádné úrovni. A zejména pro toho, kdo by chtěl dělat trading tak, aby ho trading živil.

 3. Ondrej napsal:

  Bohužel jsem na rodinné oslavě na Slovensku. Nemůžu se účastnit.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.