Otázky a odpovědi: Jak funguje systém MYM „pro cvičenou opici“?

Přátelé a kolegové, k MYM/MES tradingu chodí stále mnoho dotazů. Stejně tomu bylo už loni, kdy jsem MYM s vašimi kolegy startoval. Udělal jsem krátké vysílání, kde jsme si vysvětlili:

  • principy MYM/MES tradingu
  • pro koho je MYM/MES trading určen
  • na jakém typu účtu obchodujeme
  • jaké jsou kvalifikační předpoklady
  • kde najdete ukázky obchodování MYM/MES

Pro vás, kdo jste vysílání neviděli, je záznam zde:

Od začátku jsme se už posunuli dál, a z MYM tradingu je MYM/MES trading: Zapojili jsme do tradingu i opce, přesunuli jsme se z MYM na MES, a tím jsme vykoumali vyšší profit i jištění proti propadům trhů.

Jak víte, do MYM tradingu jsme po úvaze pozvali vybraný okruh zkušenějších kolegů.
Patříte mezi ně? Zjistíte to snadno: Rozeslal jsem mailing těm lidem, kterých se možnost získání systému MYM tradingu týká.
Podívejte se do mailu, zda jste pozváni do naší party …

Jak dlouho bude otevřeno?

Moc dlouho už ne 🙂 Po víkendu chystám opět uzavření přístupu, takže se včas podívejte do mailové schránky – a pokud patříte mezi pozvané, rozhodněte se včas.

Čas plyne, zavření přístupu se blíží. Kdo zaváhá, bude mít po uzavření přístupu smůlu.

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.