Malý účet: MYM trading v praxi

Většina lidí začíná s malým účtem. Nemá tedy smysl ukazovat, jak se obchoduje na milionovém účtu – je to totiž asi jako srovnávat jízdu na kole s pilotováním tryskáče.

Proto s kolegy ukazujeme postupy, které mohou použít i menší obchodníci. K těmto postupům patří i obchodování mikro-indexu MYM, což je menší bratříček velkého Dow-Jonesova indexu.

Zkušenější si odvodili princip sami

Na mém FB ukazuji obchody a princip – jde o vnímání fundamentů, ekonomického cyklu a spojení se S/R úrovněmi v grafu. Je to velmi jednoduchý princip. Jak jsem psal minule, je to systém „pro cvičenou opici“

Zkušenější kolegové si systém MYM odvodili sami:

Máte v mailu můj soukromý dopis?

Protože k MYM tradingu je řada dotazů, vyhověl jsem zájmu a připravil jsem obchodování MYM pro malé účty.
Abychom nemuseli vše znovu vysvětlovat „od píky“, nastavili jsme po domluvě s mými kolegy nutné kvalifikační předpoklady.

Někteří proto máte v mailu ode mne Soukromý dopis. Prohledejte mail, jestli jste mezi vybranými.
Pokud mail nemáte, pak nemáte zatím dost „nastudováno“. MYM trading budu vysvětlovat přímo v platformě a v grafech a tak je opravdu nutné mít splněnou aspoň minimální „abecedu“.

Přátelé a kolegové, jsem rád, že od včerejšího rozeslání mailu je v partě nebývalý počet kolegů. Vidím, že MYM trading vnímáte jako vhodné rozšíření znalostí. Děkuji!

V Členské sekci máte první „nultá“ videa s vysvětlením startovacího rozsahu. Začnu přidávat výuková videa – a budu se snažit, aby to bylo co nejjednodušší – nejlepší škola je totiž přímo v praxi!

MYM trading je jednoduchý, a tak si jej budeme jednoduše předávat.

Zdravíme z Karlových Varů!

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.