Malý účet: MYM trading v praxi

Většina lidí začíná s malým účtem. Nemá tedy smysl ukazovat, jak se obchoduje na milionovém účtu – je to totiž asi jako srovnávat jízdu na kole s pilotováním tryskáče.

Proto s kolegy ukazujeme postupy, které mohou použít i menší obchodníci. K těmto postupům patří i obchodování mikro-indexu MYM, což je menší bratříček velkého Dow-Jonesova indexu.

Zkušenější si odvodili princip sami

Na mém FB ukazuji obchody a princip – jde o vnímání fundamentů, ekonomického cyklu a spojení se S/R úrovněmi v grafu. Je to velmi jednoduchý princip. Jak jsem psal minule, je to systém „pro cvičenou opici“

Zkušenější kolegové si systém MYM odvodili sami:

Dostáváme ihned zaplaceno: Na světě je MYM/MES trading

Po čase jsme do systému přidali opce. Paradoxně je přidání opcí velké zjednodušení celého systému. Místo long obchodů začínáme výpisem opce a dostáváme ihned zaplaceno.
Pak už jen rolujeme, nebo se necháme přiřadit, atd atd. Opce dávají systému variabilitu.

Největší „Vánoce“ by byl velký propad trhu! Díky pojistkám bychom naráz vydělali mnohonásobek toho, co vyděláme během roku. Neberte prosím nic jako investiční doporučení – natočil jsem postupy v lekcích, které najdete v Členské sekci kurzu MYM/MES tradingu. Včetně způsobu, jak na propadu trhu vyděláme balík.

Máte v mailu můj soukromý dopis?

Protože k MYM tradingu je řada dotazů, vyhověl jsem zájmu a připravil jsem obchodování MYM pro malé účty.
Abychom nemuseli vše znovu vysvětlovat „od píky“, nastavili jsme po domluvě s mými kolegy nutné kvalifikační předpoklady.

Někteří proto máte v mailu ode mne Soukromý dopis. Prohledejte mail, jestli jste mezi vybranými.
Pokud mail nemáte, pak nemáte zatím dost „nastudováno“. MYM trading budu vysvětlovat přímo v platformě a v grafech a tak je opravdu nutné mít splněnou aspoň minimální „abecedu“.
Toto video jsem natočil loni, když jsme startovali MYM trading:

Přátelé a kolegové, jsem rád, že od včerejšího rozeslání mailu je v partě velký počet nových kolegů. Vidím, že MYM/MES trading vnímáte jako vhodné rozšíření znalostí. Zkušenější kolegové jedou slušné bomby, třeba Luděk zvládl na holém MYM tradingu během 9 měsíců zisk +300%:

Může jít o obrázek text, kde se píše út 21:24 Ahoj náčelníku..... poslušnš hlásím, že na MYMu je 300% na dosah. 20.10.2020 počátek 2.000$ dnešni stav..... +5,685.75 255.541 ﹒o Watchist 10:26 Ludku potlesk pred nastopenou jednotkou a rozvinutym praporem! Parádní práce, gratuluju.
Luděk (na FB „Zlatý Chlapec“) a jeho výsledek. Jak říkáme, „Klobouček, šéfe!“

V Členské sekci máte všechna videa s vysvětlením celé strategie, natočená přímo v mé obchodní platformě. Nejlepší škola je totiž přímo v praxi 🙂

MYM/MES trading je jednoduchý, a tak si jej budeme jednoduše předávat.

Zdravíme z Karlových Varů!

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře
 1. Karel Zazvonil napsal:

  Já žádnou soukromou zprávu nedostal. Co můžu udělat aby mě přišla?
  Ahoj Karel

  • Martin Kopáček napsal:

   Karle ty už MYM/MES máš 🙂 Ale to jsme si už napsali na FB. Neboj, máš vše „v plné palbě“.
   Díky za zájem a ať se ti daří!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.