Vezmi si ten 1.000.000 Kč !

Byla to hodně perná chvíle, ale změnila mi životChvíle rozhodnutí, na kterou jsem se chystal téměř půl roku.

„Tak jo, jdu do toho“ řekl jsem si, zavřel oči a  … stiskl jsem tlačítko.

Právě jsem vydal  všechny peníze, které jsem šetřil 8 měsíců.
Právě jsem udělal krok ke skutečnému bohatství – ale to jsem tehdy ještě zdaleka netušil.  Investoval jsem „do sebe“ – zaplatil jsem si kurz obchodování opcí u jednoho amerického burzovního obchodníka.

Dnes díky tomu (a když je příznivá chvíle na trzích), mohu shrábnout třeba +1862 USD (čili 39.200 Kč) za dva dny 🙂

Největší jízda mého života

Dnes je to už 18 let, kdy jsem udělal nejlepší životní investici. Jenže to jsem tenkrát ještě nevěděl 🙂
Vstupem do kurzu začala největší jízda života.
Jestli čekáte historku o tom, jak jsem zázračně zbohatl přes noc – tak to sorry, zázraky se nekonají.

Ono to totiž vůbec nezačalo nijak slavně.
Neumím ani slovo anglicky, vše jsem si musel nechat přeložit. Každý dotaz mi museli přeložit, a pak  každou odpověď. Byl to mazec, ale já byl rozhodnutý uspět. Učil jsem se, vnímal postupy a ukázky. Lámal jsem si hlavu s terminologií, s principy. Postupně mi začalo svítat…

První milion v kapse

Zbohatnutí se nekonalo přes noc – ale přišlo. První pokusy byly nesmělé, prožil jsem i propady trhů v roce 2007-10. Byla to báječná zkušenost, trhy mne naučily hodně o trpělivosti a vytrvalosti.

Ale stalo se něco, co přeji vám všem : mračna se začala rozplývat. Najednou do sebe vše začalo zapadat. Jednoduché postupy najednou začaly fungovat. Zisky se začaly sčítat.
Byl rok 2011 a první „opční“ milion byl na světě!

Zisk 2.000.000 Kč za rok

Rád bych inspiroval vás, kdo chcete od života něco víc. Vás, kteří chcete svobodu, volnost a pohodu. Vás, kteří chcete být svými vlastními pány, pracovat pro sebe a užívat si výsledků své práce. Cesta začíná prvním krokem – a máte ji přímo před sebou.

V roce 2017 jsem vydělal díky opcím 980.000 korun. Používám opce na indexy, komodity, ETFka. Obchoduji pouze to, co je jednoduché. Nechci trávit čas ani 8 hodin prací pro jiné, ani vysedáváním u počítače.

V roce 2018 dalších 1.200.000 korun, v roce 2019 rekordních 1.500.000 Kč.
V roce 2020 už 2.000.000 Kč.
Krizový rok 2021 nadělil dokonce 4 miliony korun.
V roce 2022 jsme měli 3.756.000 korun
Loni 3.070.000 korun
Letos jsme vydělali 2,3 milionu.
Továrna na peníze prostě funguje.

Vezmi si ty peníze

Teď mnozí nastupujete stejnou cestu, kterou jsem prošel před lety. Budete to mít ovšem daleko jednodušší.

Uvidíte hotové postupy, bez nutnosti něco vymýšlet.
Uvidíte jednoduché systémy, které rychle pochopíte.
Dostanete přesné mapy, jak jít k výsledkům.

Já na první kurz šetřil 8 měsíců, protože stál tolik, co tehdy stálo ojeté auto.
Vy máte soubor znalostí 10 opčních obchodníků za cenu 5 hodin kvalifikované práce, či za cenu 3 dnů nekvalifikované práce. Prostě za hubičku.

Společně se vydáme na cestu, kde máte příležitost změnit váš život. Máte to plně ve vašich rukách – přeju vám, abyste stejně zažili ten krásný pocit, až první milion přistane na vašem účtu.

„Vezmi si ty peníze,“ říkal studentům na konci kurzu náš americký učitel. Já vám říkám nyní, na startu: „Vezmi si ty peníze, a užij si ten báječný pocit svobody a volnosti!“. 

Od neděle máte přístup i ke strategiím, které jinak nedám z ruky!  Nezmeškejte to, brána do naší party nebude otevřená dlouho.
Blíží se léto, my se naučíme používat 12 soukromých strategií od 10 traderů. Začneme výkladem, tréninkem na demu … a kdo maká, může mít báječný rok 2024.
Jak víte, nedělám investiční doporučení, ale učím lidi používat vlastní hlavu.

Všem, kdo berou svůj život do svých rukou, držím palce, jsme na jedné lodi. Nebojme se inflace, krize ani bláznivých politiků – budujeme nové příjmy a jdeme do toho společně.

Ať se daří!

Martin

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře
  1. Jana Špaňková napsal:

    Martine,vztahuje se na tento kurz i doživotní členství ve skupině,zaplaceno kolem 27 tis? Díky za odpověď

    • Martin Kopáček napsal:

      Jano dobrý den. Předpokládám, že máte Doživotní členství ve skupině kolegy Davida. To samozřejmě nepokrývá jiné autory, ani mne, ani Vaška Pecha. Berte to jako v knihkupectví: Vyberete si knihu konkrétního autora, nikoliv přístup k celému sortimentu. U nás je to stejné – David má svůj obsah, svoje strategie, svoje kurzy atd. Jiné strategie mám já, jiné kolega Václav. Díky za dotaz a pokud budete i v mém kurzu, vítejte. Ať se daří!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.