Jedeme jak fretky! Zvýšili jsme zisk na 133.560 Kč, máme +177%. POZOR: V neděli je poslední veřejné vysílání, stihněte to

trading room David Ševčík foto

Dlouhý nadpis 🙂 Tak se na to jdeme mrknout podrobněji a začnu od konce:

Poslední online webinář a poslední šance nastoupit do party

V neděli vysílám poslední veřejný webinář. Ukážeme si, co a jak obchodujeme, uvidíte obchody z našeho živého Trading roomu.

Připomínám, že na vysílání bude poslední možnost nastoupit do naší skupiny EOT III, pak zavřu bránu!
Registrujte si tedy místo zde a na vysílání buďte včas.
93% míst je už obsazených ….

Taky uvidíte, jak se daří studentům (tleskám, jste super, kolegové!)

Každý den obchodujeme v přímém přenosu přes Discord, k tomu 2x týdně vidíte obchodování živě v našem Tradig roomu.
Navíc se denně potkáváme v našem privátním chatu v Discordu:

Náš privátní chat na Discordu, zde probírají kolegové obchody

Ukazujeme si vše, od nastavení platformy, přes výběr obchodů až po řízení obchodu a výstupy.

Letošní rok: +177% : Investice do vzdělání se zaplatila

Nejlepší ukázka, jak fajn je naše intradenní obchodování opcí, jsou výsledky. I v těžkém roce 2022 jsme od začátku roku konzervativně na malém účtu vydělali +5.320 $, čili 133.560 Kč – tím pádem je členství v naší partě EOT III zaplacené a ještě máme vyděláno přes 123.000 korun „do kapsy“:

Aby mohl obchodovat s námi každý, obchoduji schválně na malém účtu. Chápu, že každý nemá statisíce nebo miliony …. ale i s malým kapitálem se dá slušně budovat velký účet.

V neděli, na posledním online vysílání, si to budeme ukazovat.

Jak udělat +46.000 Kč jedním obchodem?

V EOT III se naučíte, jak obchodujeme tzv. Lotto pozice, tedy spekulujeme například na výsledky firem.
A tady se dá vydělat balík dolarů…
Podívejte se, jak se „okotily“ tyto Lotto pozice kolegům, jsou to nám již důvěrně známé screeny:

Ukázkový obchod jsem natočil u NFLX: Osobně jsem vydělal na lotto pozici 2.190 dolarů, tedy 46.000 korun (v tehdejším kurzu, dnes je to víc) – jak vidíte, jsou ale kolegové, kteří vydělali daleko větší částky.
Obchod jsem shrnul do tohoto videa, zde vidíte například i kolegu se ziskem 10.000 USD:

Není to samozřejmě investiční doporučení, ale pouze ukázka naší praxe a výsledků.
Myslím, že jako „zhodnocení na malém účtu“ to je fajn výsledek. Mimochodem, náklady na přístup do našeho živého obchodování (kde máte ZDARMA i můj kurz tajných postupů) jsou zaplaceny … za pouhých 60 dnů.

Rozumná investice do vlastního vzdělání, že?

Je čas nastoupit do vlaku. Poslední příležitost je v neděli na posledním veřejném vysílání. Pak zavřeme bránu a jdeme pro dalších +100% se všemi, kdo jste (anebo budete) na palubě.
Od začátku roku máme 177%, a tak prostě jdeme společně pro 300%. Buďte u toho.

God bless!

David

David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře
 1. David napsal:

  Zdravím ze Znojma,
  mám v tom trochu hokej.
  Předpokládám správně, že tím, že se mi každý měsíc strhne 1 440,- Kč, tak mám de facto přístup do všech výše uvedených webinářů a jiných přístupů?
  Pokud tomu tak je potřebuji poradit (ale „po lopatě“) jak mám každý den otevřít obchodování v přímém přenosu. A co se stane po neděli, kdy, jak píšeš, vysíláš poslední veřejný webinář – mám já nějaký přístup neveřejný, nebo co pro to musím udělat?
  Díky
  David
  P.S. Jmenuji se náhodou stejně jako ty, tj. David Ševčík, asi bych možná navrhl přezdívku Davis, aby se nám to moc nepletlo.

  • Martin Kopáček napsal:

   Ahoj, vezmu to za tvého jmenovce 🙂

   Lidově a jednoduše:
   Když jsi členem EOT III na půl roku, neřešíš nic. Máš prostě přístup k Telegramu a živým obchodům, k Trading roomu a k živým obchodům, k lekcím Davidova Online kurzu opčního daytradingu. V živých přenosech Trading roomu v úterý a ve čtvrtek se můžeš ptát. Pokud nestíháš živé přenosy Trading roomu, jsou pak záznamy v Členské sekci EOT III.
   Toto jsou NEVEŘEJNÉ věci, které jsou přístupné pouze členům EOT III (vstup do EOT III máš tady: https://alerty.cz/eot3/formular/)

   Pro všechny je VEŘEJNĚ ještě v neděli webinář. Ten je pro loudaly, pro nerozhodné, pro ty kteří se musí poradit se ženou (třeba já, fakt) atd atd… Naposledy zadarmo, veřejně, pro všechny. Přístup je tady: https://alerty.cz/eo3-webinar/

   Kdo nenaskočí do EOT III ani v neděli, tož mu my v EOT III zamáváme … a jedeme v EOT III plnou parou před: Živé obchodování každý den, živé přenosy z Trading roomu v úterý a ve čtvrtek, lekce Online kurzu k tomu v Členské sekci.

   Tak snad je to už jasné, měj se a fajn den

 2. Pavel napsal:

  Ahoj Davide,
  líbí se mi myšlenka společného obchodování a „vedení za ruku“ v počátcích. Než však začnu zadávat obchody, potřebuji ještě vyřešit několik technických záležitostí. Naučíš nás to také v nějakém videu? Konkrétně: jak si nastavit TWS aby to vypadalo jako to Tvoje? Jak zadávat obchody přes mobil (často cestuji a nejsem u počítače)? Účet u IB jsem si zvládl založit, nyní už zbývá ho jen nafundovat. Děkuji

  • Martin Kopáček napsal:

   Ahoj, odpovím za Davida:
   Vše, na co se ptáš, je součástí EOT3. Jsou zde videa jak nastavit účet, jak zadat obchod krok za krokem. David navíc osobně pomáhá s nastavením účtu atd, plus pomáhá přes mail i kolega Honza Koloušek.
   Takže bez obav, nikdo se cestou „neztratí“.

 3. Radek napsal:

  Ahoj, rád bych se zeptal – abych mohl obchodovat s vámi, u koho je dobré mít učet? Předpokládám, že každý poskytovatel těchto účtů asi nebude mít stejnou nabídku obchodovatelných položek…….
  Díky

  • Martin Kopáček napsal:

   Ahoj, to máš pravdu – musí to být broker který má burzovně obchodované opce. Ne forexový nebo CFD broker, ti to neumí. Takže moc vhodných brokerů není – výhodou je, že tím pádem prakticky všichni používáme Interactive Brokers nebo jeho v češtině modifikovaného white labela IQ-trade (tady je i domluvený s Peterem Večeřu cashback, tedy po 300 obchodech vrací 3.800 Kč na účet – to jsme přímou IB domluvit nedokázali).
   Brokera a platformu včetně nastavení máš tady: https://finakademie.cz/navody/

 4. Tomáš napsal:

  Zdravím, chtěl bych se zeptat jaké musí být minimum financí na účtu pro obchodování. Díky za info.

  • Martin Kopáček napsal:

   Dobrý den Tomáši, David vše ukazuje na účtu 3.000 USD – z těchto peněz jsme v minulém roce udělali zhodnocení +276% = zisk +175.000 Kč / +8.280 USD

 5. Natalie napsal:

  Ahoj, jsem tu nováček, pročítám postupně pokyny na nástěnce v EOT III a nemám ještě založen účet u brokera a teď nevím co je lepší pokud potřebuji prozatím zkoušet v rámci demo verze, kde si mám účet založit zda-li u IB nebo IQ hlavně pokud chci prozatím zkoušet s malým účtem. Proč je doporučeno pro nováčky IQ a ne IB? Předem díky za odpověď.

  • Martin Kopáček napsal:

   Ahoj, prosím podívej se do Diskuzního fóra kurzu – viz Nástěnka v Členské sekci (přístupy do Členské sekce jsi dostal mailem po provedení platby).

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.