Jedeme jak fretky! Od začátku roku +202%. V neděli poslední veřejné vysílání, stihněte to

trading room David Ševčík foto

Dlouhý nadpis 🙂 Tak se na to jdeme mrknout podrobněji a začnu od konce:

Poslední online webinář a poslední šance naskočit na palubu

V neděli vysílám poslední veřejný webinář. Ukážeme si, co a jak obchodujeme, uvidíte obchody z našeho živého Trading roomu.
Taky uvidíte, jak se daří studentům (tleskám, jste super, kolegové!)

Každý den obchodujeme v přímém přenosu přes Telegram, k tomu 2x týdně vidíte obchodování živě v našem Tradig roomu.
Navíc se denně potkáváme v našem privátním chatu na Discordu:

Náš privátní chat na Discordu, zde probírají kolegové obchody

Ukazujeme si vše, od nastavení platformy, přes výběr obchodů až po řízení obchodu a výstupy.

Za 10 měsíců +202% !

Nejlepší ukázka, jak fajn je naše intradenní obchodování opcí, jsou výsledky. Zatímco v březnu trh padly o víc jak 20%, my jsme od ledna vydělali +202% na našem účtu:

Od 1.1. do 20.10. 2020 : Příjemný růst křivky výnosu ukazuje červená šipka vpravo, rozdělení ziskových a ztrátových dnů vidíme v histogramu vlevo.

Aby mohl s námi každý, obchoduji schválně na malém účtu. Chápu, že každý nemá statisíce nebo miliony …. ale i s malým kapitálem se dá slušně budovat velký účet. Tady vidíte přímo výsledek za půl roku v číslech, zisk +6.077$ (+140.102 Kč):

Od 1.1. do 20.10. 2020 v číslech: +202% = vyděláno +6.077$ = vyděláno +140.102 Kč
Příjemné přilepšení k platu nebo na vánoční dárky, že?

Myslím, že jako „zhodnocení na malém účtu“ to je fajn výsledek. Mimochodem, náklady na přístup do našeho živého obchodování (kde máte ZDARMA i můj kurz tajných postupů) jsou zaplaceny … za pouhé 3 týdny.

Rozumná investice, že?

Je čas naskočit do vlaku. Poslední příležitost je v neděli na posledním veřejném vysílání. Pak zavřeme bránu a jdeme pro dalších +100% se všemi, kdo jste (anebo budete) na palubě.

God bless!

David

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře
 1. Profilový obrázek David napsal:

  Zdravím ze Znojma,
  mám v tom trochu hokej.
  Předpokládám správně, že tím, že se mi každý měsíc strhne 1 440,- Kč, tak mám de facto přístup do všech výše uvedených webinářů a jiných přístupů?
  Pokud tomu tak je potřebuji poradit (ale „po lopatě“) jak mám každý den otevřít obchodování v přímém přenosu. A co se stane po neděli, kdy, jak píšeš, vysíláš poslední veřejný webinář – mám já nějaký přístup neveřejný, nebo co pro to musím udělat?
  Díky
  David
  P.S. Jmenuji se náhodou stejně jako ty, tj. David Ševčík, asi bych možná navrhl přezdívku Davis, aby se nám to moc nepletlo.

  • Martin Kopáček Martin Kopáček napsal:

   Ahoj, vezmu to za tvého jmenovce 🙂

   Lidově a jednoduše:
   Když jsi členem EOT III na půl roku, neřešíš nic. Máš prostě přístup k Telegramu a živým obchodům, k Trading roomu a k živým obchodům, k lekcím Davidova Online kurzu opčního daytradingu. V živých přenosech Trading roomu v úterý a ve čtvrtek se můžeš ptát. Pokud nestíháš živé přenosy Trading roomu, jsou pak záznamy v Členské sekci EOT III.
   Toto jsou NEVEŘEJNÉ věci, které jsou přístupné pouze členům EOT III (vstup do EOT III máš tady: https://alerty.cz/eot3/formular/)

   Pro všechny je VEŘEJNĚ ještě v neděli webinář. Ten je pro loudaly, pro nerozhodné, pro ty kteří se musí poradit se ženou (třeba já, fakt) atd atd… Naposledy zadarmo, veřejně, pro všechny. Přístup je tady: https://alerty.cz/eo3-webinar/

   Kdo nenaskočí do EOT III ani v neděli, tož mu my v EOT III zamáváme … a jedeme v EOT III plnou parou před: Živé obchodování každý den, živé přenosy z Trading roomu v úterý a ve čtvrtek, lekce Online kurzu k tomu v Členské sekci.

   Tak snad je to už jasné, měj se a fajn den

 2. Profilový obrázek Pavel napsal:

  Ahoj Davide,
  líbí se mi myšlenka společného obchodování a „vedení za ruku“ v počátcích. Než však začnu zadávat obchody, potřebuji ještě vyřešit několik technických záležitostí. Naučíš nás to také v nějakém videu? Konkrétně: jak si nastavit TWS aby to vypadalo jako to Tvoje? Jak zadávat obchody přes mobil (často cestuji a nejsem u počítače)? Účet u IB jsem si zvládl založit, nyní už zbývá ho jen nafundovat. Děkuji

  • Martin Kopáček Martin Kopáček napsal:

   Ahoj, odpovím za Davida:
   Vše, na co se ptáš, je součástí EOT3. Jsou zde videa jak nastavit účet, jak zadat obchod krok za krokem. David navíc osobně pomáhá s nastavením účtu atd, plus pomáhá přes mail i kolega Honza Koloušek.
   Takže bez obav, nikdo se cestou „neztratí“.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.