OPCE: Vánoční sklizeň a rozjezd v novém roce

Přátelé a kolegové,

dnes to bude stručné: Máme za sebou skvělý rok. Děkuji vám všem, za dotazy, nápady a zpětnou vazbu. Díky vám všem za práci v Diskuzním fóru, ve FB skupinách. Díky vám všem za osobní setkání.

… máme sklizeno

Dařilo se tradingově, před pár dny jsme sklidili poslední opční pozice. Přibylo nám +17.866 Kč:

… od nového roku start: Nováčci i pokročilí

Přeji vám všem skvělé a pohodové Vánoční svátky a oslavu příchodu nového roku. Držím všem palce, aby pro nás všechny byl rok 2020 ještě úspěšnější.

A tak to vezmeme pěkně „od podlahy“. Od začátku roku 2020 začneme naplno opce od základů.

V lednu spustíme opční kurz ZDARMA. Buďte u toho, protože tento kurz spouštím pouze jednou za rok. Využijte čas a makejte. Na konci roku můžete slavit zisky s námi.

Fajn Vánoce, fajn Nový rok … no prostě fajn celý rok 2020!

Martin

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.