Last call: „Konjunkce Saturna s Venuší“

Mimořádné situace nastavávají jednou za čas.  Jako zmíněná „konjunkce Saturna s Venuší“. Kdo umí včas pochopit výhody konkrétní situace, má výhodu. Jednoduše řečeno: Je dobré být ve správnou dobu na správném místě.

Loni jsme to jistili

V loňském roce poprvé startoval komoditní kurz Vaška Pecha. Perfektní a jednouduchý výklad, jednoduché na pochopení. Studentům se kurz líbil, výsledky jsou fajn. Pak následoval kurz komoditních spreadů Eleny Lindišové. Mnoho účastníků z Vaškova komoditního kurzu pokračovalo u Eleny v komoditních spreadech. Najednou se ukázalo, že to je přesně ta správná „konjunkce Saturna s Venuší“, která dává nejlepší výsledky: Komoditní obchody se dají hedžovat přes spready, v obou kurzech se používají podobné – a přesto rozdílné – postupy, komoditní portfolio absolventů se rozrostlo o spreadové obchody.

To je synergie, která potvrzuje pravidlo, že 1 + 1 = 3 . Prostě za málo peněz x-násobně víc muziky 🙂

Letos to využijeme

Tahle zajímavá konjunkce se ale vyskytuje pouze jednou za rok. Kompletní kurz totiž jak Vašek Pech, tak Elena Lindišová, otevírají pouze JEDNOU ročně. Pak jsou k dispozici pouze Basic kurzy. Podle loňských zkušeností se proto letos velké množství lidí chystá, že využije unikátní konstelace navazujících Kompletních kurzů komodit a komoditních spreadů.

Poslední možnost tuto neděli

Mimořádné konjunkce ovšem netrvají dlouho. V astronomii, ani v životě. Stejně je tomu s možností využít navazujících Kompletních kurzů Vaška a Eleny. Vašek Pech ukončí příjem přihlášek tuto neděli. Kdo nebude do půlnoci na palubě, ten se do Kompletních kurzů nebude moci letos už dostat.

Vašek Pech zavírá příjem přihlášek v neděli. K tomu uspořádá ještě mimořádný webinář v neděli ve 20:00 hodin, kde probere obsah svého Kompletního kurzu plus obsah nových bonusových lekcí. Bonusové lekce budou k dispozici rovněž pouze v Kompletním kurzu, nikoliv v Basic.

Chytrý burzovní obchodník umí chytit příležitost a vyždímat z toho maximum. Chytrý burzovní obchodník vidí příležitost, jak se naučit vydělat peníze. Buďte u toho, možnost máte už jen do neděle.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *