Komodity: Startujeme! Buďte u toho

Osobní setkání mám rád. Občas se scházíme s kolegy tradery, naposledy včera ve Zlíně. Jsou to příjemná „komorní“ setkání, kde si můžeme probrat postupy, obchody atd. Fotka ze včerejška:

Ale na tato setkání se dostane jen pár lidí, pro všechny by nestačil ani stadion.

4.000 kolegů

V těchto dnech běží druhý týden online kurzu, který jsem nabídl zájemcům zdarma. Přihlásilo se přes 4.000 lidí, to už by zaplnilo menší stadion 🙂 Lekce posílám mailem, tisíce lidí je denně sledují. Stovky lidí sledují lekce dokonce opakovaně. A desítky lidí mi píšou dotazy mailem.

 

V neděli „v televizi“

Takže využijeme moderní techniku a místo stadionu si připravíme vlastní „televizní vysílání“. V neděli 10.12. – ano, už tuto neděli – se ve 20:00 spojíme online na webináři, který budeme vysílat po internetu. Nemusíte tedy nikam chodit, ani jezdit.

Zdarma se registrujte zde, a v neděli ve 20:00 vše shlédnete při vysílání.

Start k penězům

Tento týden dokončíme náš kurz zdarma. Na vysílání v neděli si vše ještě jednou probereme. Poznáte naši burzovní komunitu. Ukážeme si postupy a taky zodpovíme dotazy, které jsem dostal. Uvidíte, jak jsem začínal a jak začínali moji kolegové – a jak tedy můžete začít vy. Uvidíte postupy a nástroje, které používáme. A samozřejmě obchody a výsledky.

Naše komunita má už přes 1.000 členů, za ty roky jsme si vypilovali zajímavé postupy. V neděli ve 20:00 se k nim dostanete na našem společném online vysílání.

Na viděnou v neděli „v televizi“!

Vašek Pech

Václav Pech
Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Osobním mentorem mně byl po dva roky americký trader Larry Williams, se kterým jsem i po absolvování všech levelů mentoringu nadále v kontaktu. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.