KOMODITY: Nabídka, která se neodmítá.

Představte si, že ve čtvrtek večer dostanete nabídku a potřebujete se rychle rozhodnout. Ale opravdu rychle. Nemáte ani čtyřiadvacet hodin. Spíš jen polovinu. Nabídka je taková: „Přijeď za mnou na Floridu. Já tě tam, společně s dalšími zkušenými obchodníky, naučím svému nejstřeženějšímu tajemství.

Nebude to zadarmo. A ne, nebude to levné. Přijde ti to přibližně na čtvrt milionu těch vašich korun. Ale věř tomu, že to za tu cenu stojí. “ Jak se rozhodnete? Vezmete příležitost za pačesy, nebo začnete počítat peníze a filozofovat o tom, že to bude nějaký podvod, že to není možné, nebo že to vlastně není k ničemu, a vy budete raději tvořit něco hodnotného? Přesně to se mně před dvěma týdny stalo. A rozhodl jsem se okamžitě. Nebylo nad čím přemýšlet. A nebyl jsem sám. Ani ne za 24 hodin již na webu svítilo oznámení.

 

Léto končí a s ním i můj tradiční pětiměsíční pobyt na Šumavě. V pátek se balíme a odjíždíme. Naštěstí nás nečeká hned uspěchaný podzim se stále se snižujícími teplotami, kratšími dny a blbější náladou. S každým, pro koho je to běžná realita soucítím. Zažil jsem to na vlastní kůži a vím, co to obnáší a jak je to těžké.

Od pondělka budu společně s dalšími užívat prodlouženého léta v naší oblíbené vile ve Španělsku a přibližně v polovině října se pak ještě podívám na další dva týdny na Floridu kam mě, společně padesátkou dalších vybraných obchodníků z celého světa pozval Larry Williams. Rekreace nás ale zcela jistě nečeká. Na třídenním semináři bude Larry učit své dobře utajované strategie, které mu pomohly dvakrát během roku přeměnit deset tisíc dolarů na více než milion. Když říkám utajované, pak nepřeháním. Všichni musíme nejdřív podepsat „non-disclosure“ o tom, že co se na Floridě dozvíme, to zůstane jenom mezi námi a „starým pánem“.  

Od začátku listopadu do konce roku pak budeme pod Larryho vedením všechno prakticky procvičovat dvakrát týdně na webinářích a také sledovat živé obchodování na Larryho live účtu. Na konec se potkáme s Larrym ještě jednou v hodinové schůzce „jeden na jednoho“. Čeká mě období plné tradingu. Období, na které se opravdu těším.

Jediným méně příjemným důsledkem toho, co mě do konce letošního roku čeká, je omezení vlastního obchodování. V podmínkách které jsme podepisovali je také to, že se až do závěrečné schůzky budeme věnovat výhradně tomu, co nám bude ukázáno a to včetně domácích úkolů a povinných účastí na webinářích. Jeden z nejlepších světových obchodníků cítí osobní odpovědnost za to, že se jeho motto, které si vytýčil, také naplní. A já jsem opravdu zvědavý, na jakou úroveň se už za necelý měsíc dostanu.

10.000$ je balík peněz + je třeba mít k dispozici volný čas. Akce prostě není pro každého, ale každý se může časem na tuto úroveň vypracovat. Vy, kdo jste v mém komoditním kurzu, studujte vytrvale, protože odměna je sladká 🙂

Pokud jste na samém začátku cesty a chcete se přiučit zdarma, využijte příležitosti, kterou pro vás právě nyní otevřel ZDARMA můj kolega a kamarád Roman Horký. Obchodujeme velmi podobně: komodity, komoditní spready a komoditní opce.

Romanův kurz ZDARMA startuje už v pondělí, tak neváhejte: to je rovněž nabídka, která se neodmítá!

 

 

Chcete mi „koukat přes rameno“ a vidět, kde a jaké si připravuji obchody?

Vydávám Komoditní edukativní tipy, kde rozebírám trhy a hledám příležitosti, které zobchoduji na mém účtu.

 

 

Jste nováček? Stáhněte si zdarma Komoditní manuál!

komodity manual

 

 

Komoditní manuál zdarma

——————————-

Chcete začít obchodovat? Ukážu vám moje kompletní know-how, krok za krokem:

komodity basic

Vstupte do mého komoditního kurzu!

 

 

Václav Pech
Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Osobním mentorem mně byl po dva roky americký trader Larry Williams, se kterým jsem i po absolvování všech levelů mentoringu nadále v kontaktu. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů