KOMODITY: Nabídky, které se neodmítají

Příležitosti přicházejí, ale ne každý je umí chytit. Dnes popíšu jednak svoji zkušenost – a upozorním vás na příležitost, která je právě teď.

Stalo se před dvěma lety …

Představte si, že ve čtvrtek večer dostanete nabídku a potřebujete se rychle rozhodnout. Ale opravdu rychle.
Nemáte ani čtyřiadvacet hodin. Spíš jen polovinu. Nabídka je taková: „Přijeď za mnou na Floridu. Já tě tam, společně s dalšími zkušenými obchodníky, naučím svému nejstřeženějšímu tajemství. „

Nebude to zadarmo. A ne, nebude to levné. Přijde ti to přibližně na čtvrt milionu těch vašich korun. Ale věř tomu, že to za tu cenu stojí. “ Jak se rozhodnete?
Vezmete příležitost za pačesy, nebo začnete počítat peníze a filozofovat o tom, že to bude nějaký podvod, že to není možné, nebo že to vlastně není k ničemu, a vy budete raději tvořit něco hodnotného?

Přesně to se mně před pár měsíci stalo. A rozhodl jsem se okamžitě. Nebylo nad čím přemýšlet. A nebyl jsem sám. Ani ne za 24 hodin již na webu svítilo oznámení.

Let byl pohodový, pobyt skvělý.

Dorazil jsem na dva týdny na Floridu kam mě, společně padesátkou dalších vybraných obchodníků z celého světa pozval Larry Williams.
Rekreace nás ale nečekala. Na třídenním semináři nás Larry učil své dobře utajované strategie, které mu pomohly dvakrát během roku přeměnit deset tisíc dolarů na více než milion.

Když říkám utajované, pak nepřeháním.

Všichni jsme museli nejdřív podepsat „non-disclosure“ o tom, že co se na Floridě dozvíme, to zůstane jenom mezi námi a „starým pánem“.

Vše jsme pak pod Larryho vedením prakticky procvičovali dvakrát týdně na webinářích a také sledovali živé obchodování na Larryho live účtu.

10.000$ je balík peněz + je třeba mít k dispozici volný čas.
Akce prostě není pro každého, ale každý se může časem na tuto úroveň vypracovat. Vy, kdo jste v mém komoditním kurzu, studujte vytrvale, protože odměna je sladká 🙂

Příležitost, která právě startuje

Pokud jste na samém začátku cesty a chcete se přiučit zdarma, využijte příležitosti, kterou pro vás právě nyní otevřel ZDARMA můj kolega a kamarád Roman Horký.
Obchodujeme velmi podobně: komodity, komoditní spready a komoditní opce.

Romanův kurz ZDARMA startuje už v pondělí, tak neváhejte: to je rovněž nabídka, která se neodmítá!

Dvojnásob Romanův kurz doporučuji vám, kdo jste prošli mým komoditním kurzem: Spready vám umožní obchodovat komodity s větší elegancí:

  • s menším účtem
  • s menším rizikem
  • s minimem času

Roman ukazuje svoje obchody v přímém přenosu, budete k nim mít přístup ZDARMA. Už možnost nahlížení „přes rameno“ má pro budoucího obchodníka obrovskou hodnotu: vše vidíte v přímém přenosu.

Roman Horký ukáže, jak obchodovat s menším účtem, s omezeným rizikem a s minimem času. Výsledky jsou impozantní, přihlaste se do bezplatného spreadového kurzu včas >zde.

Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Studoval u mnoha profesionálů, mimo jiných i u Larryho Williamse, který patří dnes mezi tradingové legendy. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.