Komodity a spready: Histogram kontanga

Občas bývá problém se zobrazením histogramu kontanga. Histogram kontanga – nebo histogram contanga (dle vaší jazykové prefence) není všude dostupný, nebo bývá zpoplatněn.

Tady je web, kde je contango histogram zdarma online. Schválně, nechám nyní bez komentáře funkce a návod jak vykreslit kontango histogram a budu rád, když napíšete zda zvládáte takto provedený histogram kontanga používat.

Jak víte neumím anglicky, takže pro „stejně postižené“ uvedu, že Number of Bins znamená počet sloupků, do kterých se vám vykreslí histogram kontanga.

Vyzkoušejte a napište, jak se vám s tímto webem, kde je histogram contanga zdarma online, pracuje

Ahoj

Roman

PS:

Vydávám Komoditní a Spreadové edukativní tipy, kde rozebírám trhy a hledám příležitosti, které zobchoduji na mém účtu.

Kompletní postupy a návody krok za krokem najdete samozřejmě ve Spreadovém kurzu:

Roman Horký
Podnikatelem je od roku 1992 do současnosti. Koníčky: Silniční i MTB cyklistika a obchodování komoditních spreadů na burze. První kontakty s kapitálovým trhem získal Roman Horký v roce 1990 přes otevřené podílové fondy bank a finančních institucí. Roman získával zkušenosti s obchodováním na pražské burze, posléze přesedlal na burzy v USA. Dlouhodobě se zabývá studiem kapitálových trhů. Za investiční a traderský vzor Roman považuje amerického komoditního obchodníka Larryho Williamse. Roman Horký se specializuje na komoditní spready, které obchoduje šestým rokem. Je zastáncem učení praxí a propagátorem jednoduchých postupů. Doplňkově obchoduje opce na komoditní futures, samotné komoditní futures. Obchoduje také opce na volatilitu. Dlouhodobé obchody, z části i investice, realizuje také na akciích - zde preferuje především dividendové akcie.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.