Intradenní trading: Peter Murín

Daytrading patří mezi elitní obchodování. Chce to přesný plán, rychlou reakci, nervy ze železa. A výsledky mohou být luxusní. Jak zní recept na úspěch Petera Murína, elitního daytradera? „Emoce, příprava, strategie“, říká Peter. „Mnoho lidí s burzou jen koketuji, chybí jim správný způsob myšlení. Do trhu vstupují bez přesné strategie. A neumí řídit svoje pozice“.

Peter Murín je je profesionální daytrader, který obchoduje ve velkých objemech. „Multikontrakty jsou cestou k ziskům, ne hraní si na burze s miniloty nebo s mikroloty. Řada lidí neumí překonat bariéru strachu, jejich mysl je zbytečně svazuje a omezuje. Proto nikdy nepostoupí od minilotů k multikontraktům. Když to ale překonáte, jste na cestě k vítězství“, říká.

Peter se věnuje price action, vyvinul svoje vlastní řešení alertů a upozornění na potenciální ziskové situace: „Je velká výhoda, že na potenciální obchod mne upozorní software. Alerty mi umožňují obchodovat kdykoliv a kdekoliv, aniž bych musel trávit čas vysedáváním u počítače.“

V sobotu 23.1. v Bratislavě bude Peter Murín společně s NLP koučem Peterem Sasínem ukazovat, jak lze intradenní obchodování převést z „hraní si na burze“ do reality velkých peněz.  Řeč bude nejen o technikách daytradingu, ale také o způsobech jak zvládat obchodování velkých pozic bez stresu.

Peter Murin

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů