COT a akcie? Zajímavý tip

Co třeba takto: Koukáte na akcii, zvažujete její nákup … ale pořád vám vrtá hlavou otázka „kdy koupit nejlépe“?

Kolega, komoditní obchodník Ing. Václav Pech má velmi zajímavou metodu, jak najít aktuální „dno“ akcie a jak si přijít rychle na první $$ zisku.

Podívejte se na tento obrázek: Krásný nákup NFLX, že? Zelená kolečka v indikátoru ve spodní části grafu nám parádně určují lokální dna, ideální pro nákupy:

Kdy prodat, nebo dokonce kdy shortovat? I tady Václavův indikátor výborně funguje. Podívejme se na graf Coca-Coly:

Zeleně označené body v grafu ukazují časové okno pro prodej akcie. Když se podíváte na indikátor ve spodní části, jistě rychle uvidíte pravidlo: „Když se indikátor přehoupne do extrému dole, je vhodné prodávat“.

Není to náhoda

Jak funguje Václavův indikátor v praxi? Podívejme se na vývoj Václavových portofolií – za posledních 10 roků v porovnání s klasickým indexem S&P:

Tmavý graf je S&P, zelená je Václavovo konzervativní portfolio, žlutá čára je progresivní/dynamické portfolio. Všimněte si, že uživatelé Václavových indikátorů systematicky překonávají výnos indexu.

Kde se tohle naučím?

Vašek Pech dokázal propojit svět komodit se světem akcií. V neděli ve 20:00 vám vřele doporučuji sledovat online vysílání : Václav Pech zde bude ukazovat svoje obchody a postup, svoji cestu k tradingu a ke světu velkých peněz.

Program a přihlášku máte zde.

Na tomto vysílání také dostanete možnost získat jeho postupy, návody a indikátory – a to mimochodem s bonusy v hodnotě 21.500 Kč zdarma.

Krásné výsledky, které vidíte, za to stojí.

Tomáš Walter
Tomáš Walter
Tomáš Walter je vyhledávaný investiční poradce a specialista na akciové trhy. Získal titul inženýra v Česku, ale i titul Master of Science v USA, kde pracoval několik let jako vrcholový manažer. Po návratu do Česka působil jako manažer také v největších mediálních domech (CNC, CME) a budoval svoje investiční portfolio. Poslední 3 roky už pouze investuje, podniká a věnuje se své rodině, sportu a dobrému pivu.
Komentáře
  1. Profilový obrázek marcela napsal:

    super to mě zajímá ..
    díky

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.