„Odsouzen k úspěchu“: Funguje to přes 200 let!

Krize je čas, kdy se VŽDY rozděluje bohatství.
V březnu 2020 peníze doslova válely po zemi, to byla covidová krize. Rok 2021 byl ve znamení růstu, rok 2022 byl opět krizový (válka, inflace, energetická krize), letošní rok je opět růstový – v tomto koloběhu máme vždy možnost „koupit stovku za korunu“.

Jak to funguje?

Je to vlastně velmi prosté: Při KAŽDÉ krizi „slabé ruce“ prodávají svoje majetky za hubičku. „Silné ruce“ jsou připraveny „za hubičku“ majetky získat.
Podívejte se na tento graf:

Červené „cancourky jsou časy, kdy jsou výprodeje majetku, lidově „krize“. Podívejte se v obrázku na poslední červený „cancourek“ vpravo: Poslední velký výprodej byl v letech 2007-2009 a příležitost získat majetek za pakatel trvala 1 rok a 5 měsíců.

Zelené cancourky jsou růsty, které vždy následují. Kdo během této doby dobře nakoupil, může se radovat z obrovského růstu, který trval 11 roků!

Mimochodem, tento princip funguje už 200 let, od doby, kdy vznikl trh s podíly firem (akciový trh)

Sněhová koule: Peníze dělají peníze

Ano, i to si budeme ukazovat v neděli, v posledním webináři. Uvidíte, jak pro nás pracuje čas – a my se můžeme věnovat čemukoliv jinému.
Z malých peněz se dělají velké peníze. Když víte CO a JAK. Základem úspěchu jsou ZNALOSTI.

Albert Einstein a peníze: Jak rychle zdvojnásobíme peníze

Uvidíte také Einsteinovo tajemství zdvojnásobení peněz. Atd. atd. Především si ukážeme, kdy a kde se můžeme ZNOVU A ZNOVU účastnit VŠECH rozdělování bohatství. Jak poznáme, že taková doba přichází, jak se na rozdělování bohatství připravit.

A hlavně jak si z toho bohatství nabrat!

Krizový rok: +202.000 korun vyrostlo na +4.080.093 korun

Tady je screen z pozic, které jsme otevírali v nejhorší krizi dekády, v době covidu. Jak vidíte, rychle se objevil první zisk +202.000 korun … a to krize ještě ani pořádně nezačala 🙂

V následném růstu jsme shrábli dalších 500.000 korun. No a konec roku předčil všechna očekávání:

A jdeme si letos pro druhý milion, protože růsty a poklesy budou přicházet – pořád dokola.
Letos, v roce 2023, jsme sice sebrali „jenom“ 1,5 milionu, což jsme nasbírali na podobných „malých vlnkách“:

drobné „vlnky“: růst-pokles. Všimněte si opakujících se vzorů, s použitím jednoduchých indikátorů ….

… ale pamatujte, že i když jsou POKLESY trhu, takže těžíme i z těch velmi malých růstů v celkově poklesovém trendu trhu:

Rok 2022: Trh stále klesal. Při poklesech jsme přikupovali „stovku za korunu“, v růstových korekcích jsme realizovali drobné zisky.

Ten pořádný růst (a s ním výplata skutečného bohatství) byl teprve před námi: Letos jsme na růstovém trhu „sklidili“ 1,5 milionu a jdeme pro ten „druhý milion“:

Zavíráme bránu: S 20 Kč jdeme pro 5 milionů!

Kolegové a přátelé, v neděli o půlnoci zavřeme bránu našeho kurzu. Uděláme poslední webinář – podívejte se, co nás v neděli od 20:00 čeká:

Přihlášku a program webináře máte zde. Kdo bude na palubě včas, bude připraven na rozdělování bohatství.

Postupy, které s 20 Kč denně vedou k milionům, fungují. Ukážeme si jak. A pozvu vás do naší party, kde peníze takto sbíráme a rozmnožujeme.

Kdo tyto principy použije, je předem „odsouzen k úspěchu“. Efekt složeného výnosu funguje, jde o matematický zákon. Neděláme investiční doporučení, ale používáme vlastní hlavu a selský rozum. Ano, tak jednoduché to je ….

Na viděnou v neděli na posledním webináři – a na viděnou v našem kurzu Strategie bohatství s bonusem 68% (kde už na vás čeká prvních 5 lekcí v Členské sekci) a navíc ZDARM kurz „Peníze v grafu“, který jinak stojí 5.990 Kč.

Martin

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.