V neděli zavíráme bránu

… a od pondělí jdeme s dvackou k 5.000.000 kaček

Čas od času se rozděluje bohatství. Bývají doby, kdy se peníze doslova válejí po zemi – stačí je vidět a sebrat. Kolem nás jsou doslova tisíce možností, jak se stát „panem továrníkem“ a nechat si platit podíly ze zisku – a to bez vlastní práce.

Co třeba 630.000 kaček jen tak?

Ano, i to si budeme ukazovat v neděli, v posledním webináři. Uvidíte, jak pro nás pracuje čas – a my se můžeme věnovat čemukoliv jinému.

Uvidíte také Einsteinovo tajemství zdvojnásobení peněz. Atd. atd. Především vám chci ukázat, kdy a kde se můžeme účastnit rozdělování bohatství. Jak poznáme, že ta doba přichází, jak se na ni připravit. A hlavně jak si z toho bohatství nabrat!

Zavíráme bránu: Kdo zmešká, má smůlu

Kolegové a přátelé, v neděli o půlnoci zavřeme bránu našeho kurzu. Udělám poslední webinář této sezóny – podívejte se, co nás v neděli od 20:00 čeká:

Přihlášku a program webináře máte zde. Kdo bude na palubě včas, bude připraven na rozdělování bohatství.

Na viděnou v neděli na posledním webináři – a na viděnou v pondělí při startu našeho kurzu!

Ing. Tomáš Walter

Tomáš Walter
Tomáš Walter
Tomáš Walter je vyhledávaný investiční poradce a specialista na akciové trhy. Získal titul inženýra v Česku, ale i titul Master of Science v USA, kde pracoval několik let jako vrcholový manažer. Po návratu do Česka působil jako manažer také v největších mediálních domech (CNCC, CME) a budoval svoje investiční portfolio. Poslední 3 roky už pouze investuje, podniká a věnuje se své rodině, sportu a dobrému pivu.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů