„Odsouzen k úspěchu“: Funguje to přes 200 let!

Krize je čas, kdy se rozděluje bohatství. Nepřeháním když napíšu, že letos se peníze doslova válely po zemi – stačí je vidět a sebrat. Během pár týdnů jsme viděli tisíce možností, jak se stát „panem továrníkem“nechat si platit podíly ze zisku – a to bez vlastní práce.

Jak to funguje?

Je to vlastně velmi prosté: Při krizi „slabé ruce“ prodávají svoje majetky za hubičku. „Silné ruce“ jsou připraveny za hubičku majetky získat.
Podívejte se na tento graf:

Červené „cancourky jsou časy, kdy jsou výprodeje majetku, lidově „krize“. Podívejte se v obrázku na poslední červený „cancourek“ vpravo: Poslední velký výprodej byl v letech 2007-2009 a příležitost získat majetek za pakatel trvala 1 rok a 5 měsíců.

Zelené cancourky jsou růsty, které vždy následují. Kdo během této doby dobře nakoupil, může se radovat z obrovského růstu, který trval 11 roků!

Mimochodem, tento princip funguje už 200 let, od doby, kdy vznikl trh s podíly firem 🙂

Sněhová koule: Peníze dělají peníze

Ano, i to si budeme ukazovat v neděli, v posledním webináři. Uvidíte, jak pro nás pracuje čas – a my se můžeme věnovat čemukoliv jinému. Z malých peněz se dělají velké peníze. Když víte CO a JAK 🙂

Albert Einstein a peníze: Jak rychle zdvojnásobíme peníze

Uvidíte také Einsteinovo tajemství zdvojnásobení peněz. Atd. atd. Především vám chci ukázat, kdy a kde se můžeme účastnit rozdělování bohatství. Jak poznáme, že ta doba přichází, jak se na ni připravit.
A hlavně jak si z toho bohatství nabrat!

Od března +202.000 korun a jdeme na milion

Tady je screen z pozic, které jsme otevírali v průběhu března. Jak vidíte, rychle se objevil první zisk +202.000 korun … a to krize ještě ani pořádně nezačala 🙂

Do této doby jsme shrábli už 500.000 korun. A jdeme si letos pro milion, protože růsty a poklesy budou přicházet – pořád dokola.

Zavíráme bránu: S 20 Kč jdeme pro 5 milionů!

Kolegové a přátelé, v neděli o půlnoci zavřeme bránu našeho kurzu. Udělám poslední webinář této sezóny – podívejte se, co nás v neděli od 20:00 čeká:

Přihlášku a program webináře máte zde. Kdo bude na palubě včas, bude připraven na rozdělování bohatství.

Postupy, které s 20 Kč denně vedou k milionům, fungují. Ukážeme si jak. A pozvu vás do naší party, kde peníze takto sbíráme a rozmnožujeme.

Kdo tyto principy použije, je předem „odsouzen k úspěchu“. Efekt složeného výnosu funguje, jde o matematický zákon.

Na viděnou v neděli na posledním webináři – a na viděnou v pondělí při startu našeho kurzu!

Martin

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.