Zisk 30.250 Kč za 14 dnů. Když vidíš milion, zvedneš ho?

Tuto neděli otevřu přístup do skupiny lidí, se kterými v přímém přenosu obchoduji opc v EOT 3.  Pozor: Možnost vstupu bude pouze v neděli, a bude pouze několik hodin. Pak se vstup zavře a dál půjdeme pouze s těmi, kdo budou přihlášení do našeho TOP klubu. Co si v neděli ukážeme? O jaké peníze jde?

30.250 Kč během free kurzu

Udělal jsem experiment: Před 14ti dny jsem otevřel free kurz, kde jste mohli zdarma v 10 lekcích poznat můj styl obchodování. Zároveň jsem samozřejmě pokračoval ve zveřejňování obchodů na twitteru, opět free.

Po dobu kurzu (do doby kdy píšu tento článek), jsme veřejně udělali zisk 1.375 $, čili 30.250 Kč. V kapse máme tedy za 14 dnů 30.250 Kč, s jedním jediným kontraktem. Šlo všeho všudy o 5 obchodů 🙂

30.7 začal free kurz, a byl tu první obchod +618$ :

Druhý obchod z 3.8. vynesl 300$:

 

6.8 nejdříve malá ztráta -26$:

 

6.8. další obchod obrat do malého zisku +8$:

 

6.8 vítězné finále, nakonec jsme za den celkem +457$ ( a máte tu i reakci jednoho z kolegů, který si rovněž „přivydělal“) :

Když ti nabídnu milion, vezmeš si ho?

Každý člověk, pokud tedy nebydlí dobrovolně pod mostem, chce mít peníze. Dost peněz. Na dům, auto, elektroniku, zábavu, jídlo. Až na notorické dříče chce mít také volný čas. Cestovat po světě, dopřát svým partnerům a dětem fajn život. Volnost a pohodu.

Dal jsem k dispozici obchody, které vydělaly za 16 týdnů celkem 10.000$. Během free kurzu jsme za 14 dnů, jak vidíte ze screenů v tomto článku,  vydělali 30.250 Kč, na což většina lidí bude pracovat 8 hodin denně po celý měsíc… My to máme během pěti obchodů 🙂

„Když před tebe položím milion, umíš ho zvednout?“, ptám se lidí, kteří mi píšou, že by chtěli s námi v TOP klubu být a také si ukrojit z toho načechraného polštáře dolarů, které si my bereme z trhu.

Zvedneš milion, když ho máš před sebou?  Mám velkou radost, že už po free období hodně z vás vnímalo příležitost. Řada z vás už peníze sbírá. A co ti ostatní?

V neděli dostaneš šanci

Ten milion bude na stole v neděli 12.8. a to přesně ve 20:00 hodin. Bude pro každého, kdo je chlap a kdo opravdu chce mít peníze. Ne o tom snít, plácat se v teoretizování – ale začít vydělávat. V neděli dostaneš příležitost začít s námi vydělávat během 24 hodin.

Upozorňuji, že vstup do našeho TOP klubu otevřu na pár hodin. Kdo zaváhá … ten bude dál vstávat ráno v 6 a žít dál z výplaty 🙂

Dostaneš příležitost si z brát totéž, co si bereme my. Můžeš mít do puntíku naše obchody, přesně otevírat to, co otevírám já. Co vydělám já, vyděláš ty. Když vydělám milion, vyděláš ho také.

God bless !

David „Švéd“ Ševčík

 

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů