Vítejte na palubě: +120% od začátku roku, „surfujeme“ pro dalších +100% společně

Přátelé a kolegové, nejdřív všem moc děkuji za zájem – nedělní webinář má už přes 600 shlédnutí:

Na webináři jsme otevřeli přístup do naší skupiny EOT3 a také jsme otevřeli přístup do Online kurzu opčního daytradingu.
Hodně z vás už je na palubě a už v naší skupině sledujete obchody. Učíte se tak přímo v praxi – dnes budeme opět vysílat náš Trading room v přímém přenosu na mém Facebooku.

+401%% za rok 2021, letos prvních +120%

Jak víte, obchodujeme na malém účtu, aby se mohl zapojit opravdu každý . V loňském roce jsme se dostali na 401%, a letos máme našlápnuto ke druhé „stovce“. A věřím, že na minimálně +300% to letos vytáhneme!

Dnes si dáme v 14:30 Predikce a pak půjdeme obchodovat v Trading roomu (sledujte můj FB v 14:15 a v 16:30)
A tady je letošní výsledek, jsme u 120% zisku:

Dnes další živé obchodování, sledujte!

Dnes budeme mít naše společné obchodování v přímém přenosu (u mne na FB). Budeme vysílat pro všechny členy EOT3 a pro členy Online kurzu náš společný ŽIVÝ TRADING ROOM.

Kdo nejste na palubě, můžete do EOT3 nastoupit zde (online kurz máte v ceně, nekupujte samostatně).
Anebo můžete vstoupit do samostatného Online kurzu zde.

Co to znamená a jak to funguje? Jaké jsou výsledky? Pokud jste neviděli nedělní webinář, mrkněte sem – máte vše od A do Z:

Vše sdílíme společně, učte se praxí, buďte u toho!

David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.