V přímém přenosu: +18.000 za 2 týdny

V přímém přenosu si s kolegy tradery občas ulovíme „nějakou tu rybku“. Hodně z vás má tyto peníze jako přilepšení k platu. Jsem rád, že se vám daří, že vám účet roste.

Od pondělí si budeme ukazovat postupy zde v KURZU ZDARMA. Dnes si ukážeme, jak se buduje pořádný účet a že vydělat si pár tisíc člověk může i při zaměstnání.

14 dnů: +18.000 Kč v kapse

Nejdřív se podívejme na výsledky za dva týdny v tomto přehledu:

První týden víc plusů, pěkný boom obchod vidíte v pátek. No, pátek tedy k obchodování moc rád nemám – ale jak vidíte, někdy „pořádný kapr“ zabere až na poslední udici týdne.

Druhý týden byl o ničem, potěr a mřenky. Prostě malé zisky, a taky ztráty. Přátelé, trading bez ztrát neexistuje. Důležitý je součet.

Tady jsou čísla: +824$ / +18.000 Kč

Toto je přehled obchodů včetně statistického vyhodnocení. Pokud se mnou již obchodujete opce živě, tato čísla jsou vám důvěrně známá.

Malý účet, krok za krokem

Začínat budeme s malým účtem. Nováčci, jděte pomalu, učte se. Sledujte obchody v praxi, v přímém přenosu. Pak si osahejte platformu, vnímejte co vám ukazuji a vysvětluji v přímých přenosech.

Od pondělí půjdeme krok za krokem. Budete se učit „rybařit“, trpělivě a systematicky. S kolegy jsme v přímém přenosu udělali za 6 měsíců zisk +100%. Máte to před sebou 🙂

David Ševčík – Švéd

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.