Týden v Trading Hub: Ke 48.000 Kč jsme přidali dalších +24.000 Kč

V pondělí jsme přidali tři nové obchody:

1) Černá labuť, čili zajištění proti propadu trhů: Spustil se nám automatický nákup put opcí. K těmto opcím jsme doplnili kompletní strategii (výpisem bližších put opcí). Video jsem přidal do našeho privátního Discordu:

2) Také jsme otevřeli jsme short put SPY strategii ( najdete to na konci druhého videa v Discordu)

Zadat tyto obchody trvá pouhých 5 minut. Natočit videa bylo na půl hodiny. Kdo jste partě, máte obě videa Discordu.

Výhodou těchto strategií je zajímavý potenciál výnosu, viz PL graf na následujícím screenu. Graf nám jde pořád vzhůru a navíc nám vylepšuje BP:

3) Přidali jsme „dlouhou medvědí past“, viz screen, kde nehrajeme na vysoký výnos, ale na velmi slušný potenciál zisku v případě poklesu (a malý jistý zisk v případě růstu trhů). Na screenu obchodů také vidíme, že jsme si v pondělí slušně zainvestovali:

Úterní sklizeň: 48.000 Kč a nový obchod

V úterním premaketu jsme se podívali na tři strangly na ES, kde byl otevřený zisk : 862$, 1.018$, 1.112$

Rozhodli jsme se sklidit 2/3 výnosu za 48.000 korun, a ten zbylý ještě necháváme „dozrát“, popsal jsem to v článku zde.

V úterý jsme otevřeli ještě výpis put opce na MES, na 45 dnů. Vidíme tento obchod zde:

Čtvrtek: Uzavřený obchod MES +145$, +121$

1) Uzavřel se MES put výpis za +145$. Připomenu, že za uzavření jsme zde zaplatili 7,45 bodu, čili nám zůstalo 29 bodů x 5$ (cena bodu v USD) = 145$zisku 

2) Uzavřel se MES put výpis za 121$ na obou účtech Interactive Brokers, čili 2×121$. Je to stejný obchod, ale v IB jsme měli horší plnění:

3) V IB jsme sklidili také sérii SPY opcí na MAY09, za +266$ (to byl opravdu krátký obchod, skvělé!)

Pátek: Zisk +196$ na obou účtech a nový obchod

V pátek se nám uzavřel LEAPS obchod na SPY, kde jsme na obou účtech v IB získali po +196$, celkem tedy +392$. Zde na screenu vidíme, že LEAPS strategii nyní nemá otevřenou žádnou pozici:

Týden za 24.000 Kč

Ke 48.000 Kč jsme tedy tento týden přidali dalších 1.045$, čili dalších 24.000Kč. Celkem jsme tedy „sklidili“ dohromady + 72.000 Kč. To je v souladu s našimi pravidly očekávaného výnosu, a pokračujeme v tradingu dál – sledujte mail, tento web a také vysílání, která dělám na facebooku ….. a využijte zkušenosti z těchto strategií pro trading!
Držím palce, a příští týden při tradingu opět na viděnou!

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.