TradingHub: +48.000 Kč na těchto dvou obchodech

Včera jsme přidali dalších 48.000 Kč. Měli jsme tři strangly na index ES, kde vidíte v rámečku 862$, 1.018$, 1.112$ otevřeného zisku:

Uzavřeli dvě strangle na index ES, a tím jsme vydělali 2.111 dolarů, čili 48.000 korun. Od začátku roku jsme měli 206.000 Kč, teď tedy máme uzavřený zisk 254.000 Kč. Uzavřené pozice vidíme, zde:

Třetí pozici ještě necháme „dozrát“. 

Letos s těmito strategiemi cílíme na 24-30% zisk, a to maximálně s 15 minutami času denně. Obchody sdílím na facebooku, přidejte si mne do sledování a uvidíte všechny příspěvky včas, jak je vkládám na facebook.


 

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.