Opce: Trénuj a zvítězíš. V životě, v podnikání, na burze

„Ještě jednou, pořádný švih a odrazit!“ říká tmavý chlapík s oštěpem.  Iowane je Fidžijec, který učí bojové umění : boj s oštěpem a s kyjem.
Rok 2018: Jsme na fidžijském pobřeží, řežeme do sebe a pokoušíme se dostat druhého do vody.

Nápřah, švih, úder. Znovu a znovu. Rány jdou jedna za druhou. Co nevykryješ, to schytáš. Žádné chrániče, žádné „cvičené“ zbraně.

Samozřejmě jde o sport, ale znáte to … jak se do něčeho zaberete, jedete v tom naplno. 
Do vody mne prostě nedostane!

Trénuj. Hned a bez výmluv

Funguje to ve všech oblastech. Trénink a zkoušení. Dítě se učí chodit, já jsem se učil odrazit kopí.
Funguje to v podnikání – učíme se budovat projekty, firmy, byznysy.
Funguje to i na burze – tam se společně učíme ždímat peníze z trhů.

Učíme se krok za krokem, stejně jako když se učíte první z bojových postupů.

Trénování nás posouvá dál. Dítě se naučí chodit, burzovní obchodník se naučí vydělávat peníze. A já jsem se učil odrazit Iowanův oštěp a přejít do protiútoku.

„Perfect! A teď tvůj protiútok kyjem, budeš mířit na rameno“. Jedeme dál, nepolevujeme.
Vedu úder na rameno, Iowane uskakuje a znovu mi jde po krku oštěpem. Jenže tohle už mám natrénované: odrážím a přetáčím tělo stranou …. wow, pochopil jsem tu fintu.
Jedeme dál.
Útok, kryt, protiútok ….

Dvě čáry: Vydržet!

„Máš nárok na dvě čáry ve tváři, protože jsi vykryl útok a zvládl protiútok,“ končil Iowane lekci. Nikdy bych neřekl, jakou radost mi udělají obyčejné dvě čáry, které mi s vážným výrazem maluje na obličej.

Říkám si o válečný oblek a o stylovou fotku na závěr. Fidžijský bojovník pokývne hlavou a zubí se od ucha k uchu … jo, tihle turisti. Nakonec všichni chtějí fotky v kostýmu. A tak mi domaluje ještě další čáry : „Je to za výdrž, Matééééén. Většina lidí odpadne po druhé nebo třetí ráně, tys to vydržel“.

Dva týdny: Vydržet!

My ovšem, přátelé a kolegové, máme před sebou dva nabušené týdny: Už 27.5. odstartujeme první lekcí náš kurz opčního tradingu, který každý rok dělám zdarma. V 10 lekcích probíráme postupy, které nám dávají vítězství v té největší aréně světa, na burze.

Fidžijský válečník si zakládal na jednoduchosti zbraní – a na čistotě stylu boje.
V našem kurzu je to stejné: Nebudu vám nakládat nic složitého, žádné desítky zbytečných videí, složitých výpočtů a přeoptimalizovaných strategií.

+114.000 korun v kapse

Kdo trénuje, ten má výsledky. V životě, v podnikání, v tradingu. Fidžijský bojovník by se asi divil, že se dá s 15 minutami denně vydělat 114.00 korun za měsíc. Při práci, po práci. My to dokážeme s opčními strategiemi. 
Tady je screen výsledků které jsme probírali na mém facebooku.
Berte to jako motivaci, aby vám studium bezplatného kurzu dávalo smysl

Dnes se vracíme z cesty do Španělska a Francie do ČR. Před námi je práce, která naděluje velmi štědrou odměnu – když si to odmakáme. Jdeme na to: s elánem, naplno.

Věřím, že si svoje „dvě čáry“, i ten zisk, vysloužíte!
Martin

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.