Opce: Trénuj a zvítězíš. V životě, v podnikání, na burze

„Ještě jednou, pořádný švih a odrazit!“ říká tmavý chlapík s oštěpem.  Iowane je Fidžijec, který učí bojové umění : boj s oštěpem a s kyjem.
Rok 2018: Jsme u moře, řežeme do sebe a pokoušíme se dostat druhého do vody.

Nápřah, švih, úder. Znovu a znovu. Rány jdou jedna za druhou. Co nevykryješ, to schytáš 🙂

Samozřejmě jde o sport, ale znáte to … jak se do něčeho zaberete, jedete v tom naplno.
Do vody mne prostě nedostane!

Trénuj. Hned a bez výmluv

Funguje to ve všech oblastech. Trénink a zkoušení. Dítě se učí chodit, já jsem se učil odrazit kopí.
Funguje to v podnikání – učíme se budovat projekty, firmy, byznysy.
Funguje to i na burze – tam se společně učíme ždímat peníze z trhů.

Učíme se krok za krokem, stejně jako když se učíte první z bojových postupů.

Trénování nás posouvá dál. Dítě se naučí chodit, burzovní obchodník se naučí vydělávat peníze. A já jsem se učil odrazit Iowanův oštěp a přejít do protiútoku.

„Perfect! A teď tvůj protiútok kyjem, budeš mířit na rameno“. Jedeme dál, nepolevujeme.
Vedu úder na rameno, Iowane uskakuje a znovu mi jde po krku oštěpem. Jenže tohle už mám natrénované: odrážím a přetáčím tělo stranou …. wow, pochopil jsem tu fintu.
Jedeme dál.
Útok, kryt, protiútok ….

Dvě čáry: Vydržet!

„Máš nárok na dvě čáry ve tváři, protože jsi vykryl útok a zvládl protiútok,“ končil Iowane lekci. Nikdy bych neřekl, jakou radost mi udělají obyčejné dvě čáry, které mi s vážným výrazem maluje na obličej.

Říkám si o válečný oblek a o stylovou fotku na závěr. Fidžijský bojovník pokývne hlavou a zubí se od ucha k uchu … jo, tihle turisti. Nakonec všichni chtějí fotky v kostýmu. A tak mi domaluje ještě další čáry : „Je to za výdrž, Matééééén. Většina lidí odpadne po druhé nebo třetí ráně, tys to vydržel“.

Dva týdny: Vydržet!

My ovšem, přátelé a kolegové, máme před sebou dva nabušené týdny: Včera jsme odstartovali první lekcí náš kurz opčního tradingu, který vám dávám zdarma. V 10 lekcích probíráme postupy, které nám dávají vítězství v té největší aréně světa, na burze.

Fidžijský válečník si zakládal na jednoduchosti zbraní – a na čistotě stylu boje.
V našem kurzu je to stejné: Nebudu vám nakládat nic složitého, žádné desítky zbytečných videí, složitých výpočtů a přeoptimalizovaných strategií.

+35.900 korun v kapse

Kdo trénuje, ten má výsledky. V životě, v podnikání, v tradingu. Fidžijský bojovník by se asi divil, že se dá s 15 minutami denně vydělat 35.900 korun. Při práci, po práci. My to dokážeme s jednoduchými postupy. 
Tady je screen výsledků které jsme probírali na mém FB ve vysíláních. Berte to jako motivaci, aby vám studium bezplatného kurzu dávalo smysl

 

Záznam včerejšího vysílání máte zde, dnes vyrážíme na cestu do Španělska a Francie (budeme v kontaktu, protože už 1.5. startujeme společně free kurz opčního tradingu):

Jdeme na to: s elánem, naplno.
Věřím, že si svoje „dvě čáry“, i ten zisk, vysloužíte 🙂

Martin

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.