Trading: Milionářem přes noc?

Takhle to opravdu nefunguje. Vydělal jsem loni 3,2 milionu, ale ne „přes noc“. Zde je video, které jsem udělal při prvním letošním otevření vstupu do party v únoru (tak si porovnejte dnešní čísla 🙂 :

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Funguje to už 120 let

Celý rok jsem používal pořád stejné strategie, které s vámi sdílím veřejně. Fungují přes 120 let, od doby kdy existuje graf Dow Jones. Postupy, které používáme, jsou vlastně velmi jednoduché.
Pouhé dva patterny obchodujeme denně na mnoha akciových opcích, nejen na indexu:

Sbíráme malé částky, a to bez zbytečného rizika

…. a právě tak jsme s týmem loni udělali zisk 248 %. Bez velkého kapitálu, s minimálním rizikem. Nehledáme velké obchody za miliony, ale systematicky vyhledáváme každý den drobné zisky, které během roku vynesly zhodnocení na 248%.
Letos jsme už na 154% a věřím, že se opět přes 200% dostaneme.

Vše si ukážeme od 8.července , kdy startujeme kurz zdarma.

Vysvětlíme si postupy a ukážeme si v přímém přenosu, jaké situace hledáme. Uvidíte, jaké používáme nástroje, a jak zajímavě zhodnotíme naše peníze bez zbytečného rizika.
Je to zásadní kurz pro rok 2024, protože jakmile se tyto postupy naučíte, máte před sebou nové příjmy a skutečnou nezávislost.
Není třeba řešit kapitál, protože vše si budeme ukázat na demoúčtu. Tam také budete dělat první obchody, a teprve až budete mít vše vyzkoušené, začnete první reálné obchody.
Vyplňte si přihlášku a pohlídejte, si že vám dorazil odpovědní mail. První lekce vám přijde 8.července, kdy začneme probírat postupy a strategie krok za kokem.

David Ševčík (Švéd)
Jsem opční obchodník od roku 2000. Dnes vedu skupinu 1.500 traderů na Discordu, ročně jdeme pro 200% a víc. K obchodování používám jednoduché strategie se statistickou výhodou: Momentum, následování velkých hráčů, breakout v kombinaci s technickou analýzou. S pokročilejšími kolegy sdílíme také obchody podle dark poolu, atd.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.