Vydělali jsme +248% za rok 2023. Jaký je letošní rok?

V loňském roce jsme dosáhli impozantního výdělku 248 % z obchodování s opcemi. Tady je výsledek, u kterého bylo v roli „diváků“ přes 1500 kolegů – všechny obchody jsem sdílel v přímém přenosu v našem Discordu:

Jaká je naše předpověď pro tento rok?
Máme silné indikace, že letos překonáme hranici nejméně 200 %. Jen za první pololetí letošního roku jsme vytvořili zisk 154 %, což vzbuzuje oprávněnou důvěru v další úspěšné období:

Klíč k úspěchu: Poměr rizika k zisku

Důležitým faktorem, který nám dává téměř jistotu zisku, je náš vysoký poměr zisku k riziku (RRR). V naší strategii se vždy snažíme dosahovat násobku riskované částky, často až trojnásobku. Tento přístup nám umožňuje maximalizovat naše výnosy a zároveň spravovat rizika spojená s obchodováním.
Opět se podívejme na aktuální data:

Statistická výhoda díky frekvenci obchodů

Jedním z pilířů naší obchodní strategie je také frekvence obchodů. Prakticky každý den realizujeme nové obchody, což nám poskytuje bohatou databázi statisticky potvrzených dat.
Tato data jsou základem pro naši statistickou výhodu a dávají nám dobrý odhad budoucího vývoje našeho obchodního účtu i používaných strategií.
Výsledky posledních pěti let nám opět dávají za pravdu, že naše strategie a naše komunita má před sebou velmi úspěšný rok.

David Ševčík (Švéd)
Jsem opční obchodník od roku 2000. Dnes vedu skupinu 1.500 traderů na Discordu, ročně jdeme pro 200% a víc. K obchodování používám jednoduché strategie se statistickou výhodou: Momentum, následování velkých hráčů, breakout v kombinaci s technickou analýzou. S pokročilejšími kolegy sdílíme také obchody podle dark poolu, atd.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.