Plat 56.000 měsíčně? Ne, děkuji!

„Ty si chlape žiješ,“ psal mi v na začátku roku bývalý kolega v mailu. Před lety jsme pracovali ve stejné firmě. Já odešel, protože mne rutina začala nudit jak mexická telenovela. Kolega se rozhodl stoupat po kariérním žebříčku. Já zahodil budíka a kravatu, kolega se upsal firmě na 10 let.

„Ses pos.al, ne? Měl jsi slíbeno 56.000 za měsíc, co já bych za to dal!“, říkal mi tehdy kamarád. Proč jsem odešel? Protože jsem chtěl žít, ne být „dobře placený otrok“.

Udělal jsem dobře?

Ano, udělal. Místo abych trávil v práci 8 až 12 hodin denně,  užívám si dnes svobodu a volnost.

Dominikánská republika, Egypt, Mauricius, Rio de Janeiro, Španělsko, Singapore, Austrálie, Fidži, Nový Zéland, Katar ... takhle jsem si udělal život hoooodně slunečný 🙂

Máte to před sebou také – je to pouze na vás.  Čtěte dál!

Dobře placený otrok

Většina lidí chce peníze, ale získává je trošku zvláštním způsobem. Posuďte sami:

  • Ráno vstávají v 7 hodin, v práci jsou do 16 hodin.
  • Dorazí utahaní domů, večer zírají na televizi.
  • Pak jdou spát.
  • Ráno zase dokola: budík, práce ….

… A tohle si dobrovolně zvolí na celý produktivní život. Dává vám to smysl? Mně ne.

Zahodil jsem budík a kravatu, nechci být otrok. Byť skvěle placený. Prodávat vlastní život za peníze je škoda.

Život je třeba užívat a ne prodávat ho za pár drobných ….

Peníze jsou tady

Peníze bez svobody mne nikdy netěšily. Nemusel jsem řešit, jak vyjdu do výplaty, to je pravda. Ale musel jsem obětovat 5 dnů z týdne práci. A pak příděl 5 týdnů volna za rok, taková vycházka z doživotního kriminálu. Říká se tomu „dovolená“.  „Dovolovat se“, jestli smí člověk užívat život sám pro sebe? To fakt ne, díky.

Svoboda znamená dostatek peněz + volný čas. Jak na to? Postup vám ukážu  v neděli. Stačí vám tužka, papír, čistá hlava. Uvidíte, že osvobodit se z kolotoče „práce-práce-dovolená-práce“ není složité.

1.200.000 korun

… bez letitého budování byznysu. Bez faktur, bez zboží, bez skladu. Žádní šéfové, žádní zákazníci. Žádné povolení, žádný živnostenský list. Žádná konkurence! Jestli máte zdravé myšlení, muselo vám právě srdce poskočit jak jelen po viagře. Ano, tohle je ideální prostředí pro vlastní byznys.

Před 14 roky jsem poprvé o burze četl. Přišlo mi to jako sen. A ono to funguje. Budík dávno zrezivěl, kravata skončila v koši. Zatímco kolega se upsal na firmě (téměř) na doživotí, já jsem svobodný. Chyťte příležitost za pačesy a v neděli 30.6. poznejte cestu, jak se k pořádnému balíku dostanete i vy.

Přifičel jsem zpět do České republiky, abychom si ten start společného byznysu pořádně užili 🙂  Tak to nezmeškejte, protože v neděli je brána OTEVŘENÁ LETOS NAPOSLEDY!

Ať se daří!

Martin

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů