Startujeme KURZ ZDARMA! Co nás čeká v následujících 14 dnech?

Kolegové zdravím ze slunečného Tenerife a jdeme hned k věci: Inflace a drahota jedou, a my si ukážeme, jak tomu čelit: Startujeme letošní bezplatný komoditní kurz!
Během 14 dnů si ukážeme postupy a principy, které používáme s kolegy pro vydělávání 470.000 – 980.000 Kč ročně.

Kurz je zdarma, lekce posílám přihlášeným od pondělí mailem. Není to investiční doporučení, učím kolegy používat postupy a strategie, které sám používám.

Zkontrolujte si proto v pondělí mail, ráno budu posílat první lekci.
Pokud mail neuvidíte „na první dobrou“, hledejte v Hromadné, Obchodních sděleních, ve Spamu. Jinak vám lekce utečou

Co je před námi? Nové postupy!

V březnu, kdy jsme startoval komoditní kurz 2021, jsme s Martinem Kopáčkem udělali živé vysílání, kde jsme probrali obsah kurzu (od 8:45 minuty), stejně tomu bude i nyní:

Inflace je téma, které i letos hýbe trhem: Svezeme se na cenových pohybech, které vidíme na ropě, cukru, bavlně, plynu, hovězím mase, kanadském dolaru, kakau, mědi i kávě. Prostě si ukážeme, jak inflaci překonáme právě díky pohybům cen.

Od roku 2020 jsem pracoval na nových postupech, které budu předávat opět všem zájemcům – věřím, že to pro vás bude stejná bomba, jako pro vaše kolegy z minulých let! Uvidíte obchody postavené na COT, na momentu, na swingovém tradingu.

Za letošní leden máme už 146.200 Kč zisku

Nejlepší motivací jsou výsledky. Za letošní leden si můžeme gratulovat, máme celkem už 146.00 korun zisk:

4 zisky, jedna ztráta. Za leden +6499 $, čili +146.200 Kč

Největší zisk je z platiny (tady je to obchod pro zkušenější kolegy), pak následuje plyn, hovězí maso, kanadský dolar. Ztrátu máme zatím jedinou, a to na kakau.

Od pondělí se každý může naučit, jaké strategie a postupy používáme

Komoditní obchodování je věčné.
Člověk se obejde bez akcií, ale neobejde se bez obilí, mědi, cukru, kávy, ropy … V komoditách platí navíc řád, který jinde nenajdeme

Sezonalita: Pěstování i těžba podléhá kalendářním pravidlům, z čehož těžíme peníze

„Jíst se musí efekt“: I když jde ekonomika do kytek, obilí, maso, cukr, káva atd se prodává a kupuje vždy. Ano, „jíst se musí“

Jdeme startovat společně komoditní byznys, kurz ZDARMA startuje v pondělí 9. ledna první lekcí!

Fajn den a vítejte na palubě

Vašek

Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Studoval u mnoha profesionálů, mimo jiných i u Larryho Williamse, který patří dnes mezi tradingové legendy. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.