S malým účtem k velkým ziskům

„Mám malý účet“
„Nemám kapitál“

To jsou časté zprávy od začínajících traderů. V sobotu jsem udělal rozhovor s kolegou Davidem Ševčíkem o způsobu, jak z malého účtu vybudovat solidní byznys.

Sleduj obchody v přímém přenosu

David čas od času dělá ZDARMA kurz, kde ukazuje co to je intradenní obchodování opcí. Zejména pro začínající tradery s malým účtem je to příležitost, jak vybudovat z malého kapitálu velký byznys.

V rámci bezplatného opčního kurzu uvidíte také živé obchodování opcí v přímém přenosu, které David se svojí skupinou dělá 2x týdně (zpravidla úterý a čtvrtek). Regněte se, sledujte kurz a sledujte jak se obchodují opce živě v přímém přenosu.

100% za 5 měsíců, za květen +25%

Výsledky? Máte je zde na této stránce. Vždy za poslední rok (2019) po pololetích, pak od ledna do současnosti a také poslední měsíc aktuálního roku.
Tady třeba výsledek za květen: Na 3.000 USD účtu zisk 771$, což je 25% ! a také v přepočtu 18.800 Kč – na malém účtu! Zkuste si to vynásobit třeba trojnásobkem …

Sledujte kurz zdarma, sledujte živé obchodování.
Učte se praxí a vybudujte si vlastní byznys, z malého účtu bude za čas velký i u vás.

Fajn den

Martin

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.