71.300 Kč v přímém přenosu: Start v pondělí

Jak víte, obchoduji nejraději v praxi. Teorii vysvětluji na příkladech v praxi, přímo na tom, co je v trhu. Dnes se mnou obchoduje v přímém přenosu řada z vás.

Obchodujeme rychlé, intradenní opční obchody. Jako vždy jedeme opět zcela transparentně: zkušenějším kolegům jsem dal přístup do mé twitterové skupiny, kde jsem ukázal tzv. „boom-boom“ obchody:

Co jsou to boom-boom obchody?

Je to intradenní obchodování opcí. Mám dokonce takovou „fičůru“, díky které není třeba mít na účtu těch 25.000$ jako pro běžné intradenní obchodování 🙂 V přímém přenosu jsem ukazoval vstupy, výstupy a komentoval jsem průběh.

No a jak jsem viděl, kolegy to chytlo. Někteří si už na začátku vydělali fajn peníze tím, že moje obchody obchodovali na svých účtech:

Výzva: 100% zisk letos

V lednu jsem si dal osobní výzvu: Během roku udělat 100% zisk na účtu.

Jak to vypadá po prvních dvou měsících? Na konci února jsme udělali už 31%, což je fajn:

Challenge 2019.png

5 měsíců: Vyladěno!

Začátky nebyly ovšem vůbec jednoduché. Musel jsem přizpůsobit styl obchodování i nováčkům, kteří se „rozklepali“ při prvním zisku i při první ztrátě 🙂

Boom-boom obchody jsou rychlé. Jsou dynamické. Přípravu si dělám před obchodováním, a pak, když dá trh příležitost, „bum-bum“ vstoupím do trhu a jak je profit (nebo stop loss) „bum-bum“ jdu z obchodu. Funny 🙂

Vytrvalým lidem, kteří chtějí uspět, může tento styl obchodování velmi štědře nadělit.

Nechybí ti „koule„? Fajn, jdeme do toho!

„Od podlahy“ jdeme od pondělí

„Jo, tak to chci taky,“ říká si většina nováčků, když vidí zisk 3.154$ za 8 týdnů. Chápu, je to 71.000 korun za dva měsíce. Víc, než většina lidí dostane za 2 měsíce práce po 8 hodinách od pondělí do pátku… Proto jsem se rozhodl ukázat i letos zdarma, co to je a jak vlastně „boom-boom“ obchody fungují.

V pondělí tedy spustím první z deseti lekcí, kde popíšu i pro začátečníky základy. Doufám, že to bude srozumitelné, jak víte, já mám raději tu praxi 🙂 Protože se mi líbil loňský ročník, tak si uděláme po skončení těch 10 lekcí ještě na závěr jedno vysílání, kde ukážu jak „boom-boom“ obchody běží v přímém přenosu.

Budete vědět o co jde, a dám vám možnost sledovat (a třeba i kopírovat) tyto obchody v praxi. Přihlášku do free kurzu máte zde, v pondělí startujeme.

God bless!

Švéd

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů