Opce: S malým účtem zisk +100% zisk za 5 měsíců. Start v pondělí.

Opční obchody dělám v přímém přenosu, nejlépe se každý vše naučí přímo sledováním praxe. Dnes se mnou obchoduje v přímém přenosu řada z vás.

Obchodujeme v přímém přenosu

Společně obchodujeme rychlé, intradenní opční obchody. Od pondělí do pátku posílám vstupy a výstupy přes Telegram, v telefonu to vidí kolegové takto:

Naše opční obchody v přímém přenosu: Aplikace Telegram v mobilu

K tomu navíc každé úterý a čtvrtek obchodujeme v živém vysílání Trading roomu. Takto vypadá naše živé obchodování opcí v přímém přenosu:

Od začátku roku +100%

Rekord? Od ledna jsme v přímém přenosu zhodnotili náš účet o 100%. Tím ukazují, že intradenní obchodování opcí dává smysl a má výsledky.

Toto je výsledek od ledna 2020, kde jedeme s kolegy, kteří mají malý účet. Obchodujeme jeden až dva kontrakty. I tak je to fajn přilepšení k platu, z 3.000 USD jsme od 1.1.2020 k dnešnímu datu udělali 6.000 USD:

Report opčních obchodů v přímém přenosu: 1.1.2020 až 22.5.2020
Souhrnný graf výnosu vpravo + Denní zisky/ztráty v sloupkovém grafu vlevo
Report opčních obchodů v přímém přenosu: 1.1.2020 až 22.5.2020, Číselný rozpis zisku a ztrát

Intradenní obchodování opcí: S malým účtem zisk 100%

Intradenní obchodování opcí je příležitost začít s malým kapitálem. Účet, na který stačí tři průměrné mzdy (anebo pár měsíců brigády), jsme proměnili během 5 měsíců na dvojnásobek.

V přímém přenosu ukazuji vstupy, výstupy a komentuju průběh. Prostě mi koukáte přes rameno, vidíte obchodování opcí v přímém přenosu.

No a jak jsem viděl, kolegy to chytlo. Někteří si už na začátku vydělali fajn peníze tím, že moje obchody obchodovali na svých účtech.

„Od podlahy“ jdeme od pondělí

„Jo, tak to chci taky,“ říká si většina nováčků.

Jen si to představte: Za 5 měsíců máme třeba z 50.000 Kč už 100.000 Kč, za dalšího půl roku by to mohlo být najednou 200.000 Kč … a pak už třeba 400.000 Kč.

Většina lidí na to dělá víc než rok.

Proto jsem se rozhodl opět ukázat zdarma, co to je a jak vlastně naše obchodování funguje. Začneme s malým účtem, s jedním či dvěma kontrakty. Uvidíte vše v přímém přenosu. A budeme přidávat kontrakty a zvyšovat počty obchodů.

Máš „koule„? Fajn, jdeme do toho!

V pondělí tedy spustím první z deseti lekcí, kde popíšu i pro začátečníky základy. Uvidíte jednoduché postupy a uvidíte praxi. Po skončení těch 10 lekcí ještě na závěr udělám jedno vysílání, kde ukážu jak naše obchody běží v přímém přenosu.

Budete vědět o co jde a budete sledovat (a třeba i kopírovat) tyto obchody v praxi. Přihlášku do free kurzu máte zde, v pondělí startujeme.

God bless!

Švéd

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře
  1. Profilový obrázek Dvořák napsal:

    Dobrý den pane Ševčík, obchodujete i s penezi investorů? Dekuji Dvořák

  2. David Ševčík (Švéd) David Ševčík (Švéd) napsal:

    Dobrý den, Neobchoduji a ani nesmím dle zákona o Kapitálovém trhu. Jen svůj účet..
    Pěkný den
    David

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.