Opce: S malým účtem zisk +300% od ledna. Start v pondělí.

trading room David Ševčík foto

Opční obchody dělám v přímém přenosu, protože nejlépe se každý vše naučí přímo sledováním praxe.

Dnes se mnou obchoduje v přímém přenosu řada z vás.
Za rok 2020 jsme vydělali +276%.
Za 10 měsíců roku 2021 máme +300%jdeme dál společně.

Výsledek, který jsme s kolegy udělali v přímém přenosu na malém účtu za 10 měsíců letošního roku, vypadá takto:

Zisk 9.021 dolarů. Startovali jsme s 3.000 USD, nyní tedy máme na účtu 12.021 dolarů.

Vše sdílíme v přímém přenosu

Myslím, nejlepší učení je přímo v praxi, kdy vše vidíte v přímém přenosu.
Společně sdílíme rychlé, intradenní opční obchody. Od pondělí do pátku sdílím v přímém přenosu vstupy a výstupy přes Telegram, v telefonu to vidí kolegové takto:

Naše opční obchody v přímém přenosu: Aplikace Telegram v mobilu

K tomu jedeme každý den na našem soukromém Discordu, kde sdílí přes 1.000 kolegů obchody a postupy. Tvoříme tak největší traderskou sociální síť v České republice, kde se denně potkávají kolegové:

Screen z Discordu, kde naše skupina tvoří největší traderskou sociální síť v ČR

K tomu navíc každé úterý a čtvrtek obchoduji v přímém přenosu, v živém vysílání Trading roomu. Proč? Znovu říkám, že v přímém přenosu se podle mého názoru člověk naučí nejvíc. Proto dělám tyto živé přenosy z mého Trading roomu – ne aby někdo „opisoval“ vstupy a výstupy, ale aby se učil přímo z praxe.

Takto vypadá naše živé obchodování opcí = živá výuka v praxi, v přímém přenosu:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rok 2020: +276%

Loňský rekord padl. Loni jsme takto v přímém přenosu zhodnotili náš účet o 276%. Letos jsme na 300%. Tím se potvrzuje, že intradenní obchodování opcí dává smysl a má výsledky.

Toto byl výsledek od ledna 2020, kde jedeme s kolegy, kteří mají malý účet. Obchodujeme jeden až dva kontrakty. I tak je to fajn přilepšení k platu, na 3.000 USD jsme za rok 2020 udělali zisk +8.299 USD.
Náš účet jsme z 3.000 USD vytáhli na 11.299 USD během jediného roku:

Zisk 276%, k původním 3.000 USD přidáváme dalších +8.299 dolarů
Souhrnný graf výnosu vpravo + Denní zisky/ztráty v sloupkovém grafu vlevo
V grafu se zobrazuje pouze posledních 90 dnů.

Intradenní obchodování opcí: S malým účtem k velkým penězům

Intradenní obchodování opcí je příležitost naučit se obchodovat i s malým kapitálem. Účet, na který stačí tři průměrné mzdy (anebo pár měsíců brigády), jsme zhodnotili během 10 měsíců o 300 %.
V roce 2021 máme za 10 měsíců společně pro +300%: naučit se to můžete ZDARMA zde.

V přímém přenosu učím vše v praxi, když ukazuji vstupy, výstupy a komentuju průběh. Prostě mi koukáte přes rameno, vidíte obchodování opcí v přímém přenosu a tím se nejlépe učíte.
K tomu od pondělí pojedeme BEZPLATNÝ KURZ, kde budu vysvětlovat používané postupy, principy vyhledávání obchodů atd. Budete se učit v online lekcích zdarma, a pak vše uvidíte v živém Trading roomu v úterý a ve čtvrtek.

No a jak jsem viděl, kolegy to chytlo. V tradingu platí, že kdo maká, ten má výsledky.

„Od podlahy“ jdeme od pondělí

„Jo, tak to chci taky,“ říká si většina nováčků.

Jen si to představte:

Za 5 měsíců máme třeba z 50.000 Kč už 100.000 Kč, za dalšího půl roku by to mohlo být najednou 200.000 Kč … a pak už třeba 400.000 Kč.

Většina lidí na to dělá víc než rok.

Máme tu nový kvartál, příležitost vzít život do svých rukou a pořádně začít makat. Takže jdeme demokraticky a znovu:
Rozhodl jsem se znovu ukázat zdarma, co to je a jak vlastně naše obchodování funguje. Začneme s malým účtem, s jedním či dvěma kontrakty. Uvidíte vše v přímém přenosu. A budeme přidávat kontrakty a zvyšovat počty obchodů.

Máš „koule„? Fajn, jdeme do toho!

V pondělí tedy spustíme první z deseti lekcí, kde ukážeme i pro začátečníky základy. Uvidíte jednoduché postupy a uvidíte praxi. Po skončení těch 10 lekcí ještě na závěr udělám vysílání, kde ukážu jak naše obchody běží v přímém přenosu.

Budete vědět o co jde, a budete sledovat (a třeba i kopírovat) tyto obchody v praxi. Přihlášku do free kurzu máte zde, v pondělí startujeme.

Po skončení otevřu přístupy do našeho soukromého Trading roomu, do naší party v Discordu, abychom mohli společně vydělávat po celý rok. Půjdeme společně pro dalších 100%, 200%, 300%.

Jestli u toho budeš i ty, je od této chvíle jen na tobě.

God bless!

Švéd

David Ševčík (Švéd)
Jsem opční obchodník od roku 2000. Dnes vedu skupinu 1.500 traderů na Discordu, ročně jdeme pro 200% a víc. K obchodování používám jednoduché strategie se statistickou výhodou: Momentum, následování velkých hráčů, breakout v kombinaci s technickou analýzou. S pokročilejšími kolegy sdílíme také obchody podle dark poolu, atd.
Komentáře
 1. Dvořák napsal:

  Dobrý den pane Ševčík, obchodujete i s penezi investorů? Dekuji Dvořák

 2. David Ševčík (Švéd) napsal:

  Dobrý den, Neobchoduji a ani nesmím dle zákona o Kapitálovém trhu. Jen svůj účet..
  Pěkný den
  David

 3. Dotaz napsal:

  Dobrý den pane Ševčík, uvažujete o realizaci tzv. trading mirror (zrcadlení obchodních příkazů na účet klienta – ne s jeho penězi)?
  Děkuji Petr

  • Martin Kopáček napsal:

   Odpovím za Davida: Tuto variantu jsme před lety probírali, ale protože to neslo víc problémů s nedisciplinovaností uživatelů (padající api po přihlášení v průběhu obchodování, neschopnost vnímat moneymanagement atd atd) jsme se rozhodli tuto službu nedávat veřejnosti. V současnosti mirror funguje pouze pro velmi blízké přátele, kde je předpoklad znalosti, zkušenosti, pochopení co to vlastně znamená 🙂 Na druhé straně, pro ty rozumněji uvažující je přitažlivé naučit se od Davida postupy – pak se vyhnou všem problémům (nestíhání kopírování příkazů ručně, padají api u nalogování do účtu atd) a mají vše „mezi ušima“.
   „Dej člověku rybu, nasytíš ho na den. Nač ho rybařit, nasytíš ho na celý život“ (čínské přísloví)

 4. Juraj Škoda napsal:

  dobrý deň, naučíte nás aj ako zadávať nákupné príkazy na platforme? Dakujem

  • Martin Kopáček napsal:

   Odpovím za Davida: Ano, je to součást toho, co probírá se svojí komunitou. Jenže znáte to … ukážete jak zadat obchod a 9 z 10 lidí hned jdou „něco obchodovat“, když ještě ani netuší CO a JAK. Lidi jsou moc „hrrr“, jak říkáme v Čechách. Trpělivost, do auta taky v autoškole nesedáte první den ….

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.