Opce v přímém přenosu: DNES sledujte ŽIVÉ OBCHODOVÁNÍ!

Dnes máme před sebou opět živé obchodování opcí v přímém přenosu. Vezmu to stručně, protože nejlepší bude když se na vše podíváte osobně.

  1. Přidejte si do sledování můj profil, aby vám neuteklo nic toho, co si budeme ukazovat
  2. V úterý (a ve čtvrtek) vysílám veřejně tzv. Predikce, čili co budeme v Trading roomu sledovat. Predikce dělám přes otevřením burzy, tedy před 15:30 hodinou. Sledujte FB profil, aby vám to neuteklo.
  3. Náš Trading room bude veřejně přístupný, dělám kurz zdarma a myslím, že je fajn se na vše podívat živě. Takže po otevření trhu, zpravidla mezi 16:30 až 17:30, se můžete podívat na druhé vysílání, kde už budeme živě obchodovat v přímém přenosu.

Krátká ukázka napoví, živé vysílání vysvětlí

Pro nováčky to bude nahlédnutí „pod pokličku“ a pro naprosté nováčky asi „španělská vesnice“. Co nás čeká? Mrkněte na tento krátký sestřih z proběhlých Trading roomů, takto to u nás vypadá v přímém přenosu:

Každý den je dobrodružství

Na životě je skvělé to, že se nikdy nenudíte. V tradingu to platí dvojnásob: Nikdy nevíme předem, co nám trhy nadělí. V tom je krása, přátelé.

Každý den je dobrodružství, když na trzích hledáme příležitosti vydělat další peníze – a právě to si dnes budeme ukazovat v přímém přenosu v našem živém obchodování opcí.

Na viděnou a držíme si palce, abychom si došli pro dalších 100% zisku!

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.