Opce v přímém přenosu: Sledujte DNES ŽIVÉ OBCHODOVÁNÍ!

Dnes budeme opět živě obchodovat opce v přímém přenosu.
Vezmu to stručně, protože nejlepší bude když se na vše podíváte osobně.

  1. Přidejte si do sledování můj profil, aby vám neuteklo nic toho, co si budeme ukazovat
  2. V úterý (a ve čtvrtek), vysíláme veřejně tzv. Predikce, čili co budeme v Trading roomu sledovat. Predikce děláme před otevřením burzy, na mém FB do od 14:15 do cca 15:00 hodin. Sledujte FB profil, aby vám to neuteklo.
  3. Náš Trading room bude opět veřejně přístupný, dělám kurz zdarma a myslím, že je fajn se na vše podívat živě. Takže cca hodinu po otevření trhu, od cca 16:30. Link dostanete mailem cca 15 minut předem, a můžete se podívat na živé obchodování naší skupiny v přímém přenosu.

    POŠLU VE ÚTERÝ A VE ČTVRTEK EXTRA MAILY, TAK SI PROSÍM HLÍDEJTE DORUČENOU POŠTU NEJEN RÁNO (LEKCE KURZU), ALE I KOLEM 14:15 (pošlu link na Predikce) a kolem 16:30 (POŠLU LINK NA TRADING ROOM)

Takto to vypadá, viz screen z mého FB:

Takto vypadají Predikce, kde před otevřením trhu společně sledujeme, co nám trh nabízí.

Krátká ukázka napoví, živé vysílání vysvětlí

Pro nováčky to bude nahlédnutí „pod pokličku“ a pro naprosté nováčky asi „španělská vesnice“.
Co nás čeká?
Mrkněte na tento krátký sestřih z proběhlých Trading roomů, takto to u nás vypadá v přímém přenosu:

Každý den je dobrodružství

Na životě je skvělé to, že se nikdy nenudíte. V tradingu to platí dvojnásob: Nikdy nevíme předem, co nám trhy nadělí. V tom je krása, přátelé.

Každý den je dobrodružství, když na trzích hledáme příležitosti vydělat další peníze – a právě to si dnes budeme ukazovat v přímém přenosu v našem živém obchodování opcí.

Na viděnou a držíme si palce, abychom si došli pro dalších 300% zisku!

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.