Opce: Sbíráme zisky, strategie nadělila další peníze

Letošní trh je štědrý a naděluje nám pěkné peníze. Vypisujeme opce, rolujeme opce, necháváme expirovat opce. Jestli je to pro vás „španělská vesnice“, tak od pondělí si vše budeme ukazovat v bezplatném kurzu krok za krokem.

Za týden: +324.000 korun

Zisky se sčítají. Tento týden jsme shrábli na opčních strategii „covered call“ například 324.721 Kč, máte to v tomto příspěvku na mém FB:

Facebook, kde sdílím mimo jiné i obchody, najdete zde

V pátek jsme se nechali na vypsané opce odebrat podklad SPY, celkem za za13.877$, což je 324.721 Kč. I tento screen máte na mém FB.
Zavíráme zisk 324.721 Kč, necháme opce ITM, necháme si odebrat podklad … a budeme sbírat další peníze z výpisů put opcí:

400 SPY bude odebráno, 4 opce uplatněny. V pondělí budeme otevírat nový obchod výpisem put opce.

V pátek trh rostl. Jsme na obou pozicích uplatněni, tj. bude nám odebráno 400 ks SPY. A připsané peníze přes 13.000 dolarů, které v pondělí použijeme na nové generování zisků – budeme tentokrát vypisovat put opce.

Kolik dává trading „v krizovém roce“?

S vašimi předchůdci jsem dělal bezplatný kurz i v „mimořádně krizovém“ roce 2020. A z listopadu je tento příspěvek, kde ukazuju otevřený profit:

To je výsledek trpělivé práce a vytrvalosti. Začínal jsem s malým účtem, a postupně jsem budoval větší účet. Když umíte postupy, je vše další už jen otázka času a trpělivosti.

Každá krize, včetně inflace, drahoty a nedostatku energií, dává vždy příležitosti!

I kolegové rozjeli v krizovém roce bomby:
Kolegové, se kterými jsme v tradingovém byznysu, se přidali svými výsledky ze svého tradingu:

Je to složité? Je třeba velký kapitál? Stihnu to při práci?

Není to složité a není třeba mít velký kapitál.
Je to řemeslo.
Velká část kolegů obchoduje při zaměstnání, burza otevírá od 15:30 hodiny, kdy jsou v CZ a SK už lidé zpravidla „doma“.

Váš první kapitál je vaše hlava a trpělivost. Vše budete trénovat na demu. Dokud nebudete dosahovat zisku v tréninku, neřešte kapitál, soustřeďte se na to, co si budeme v kurzu ukazovat.

Složité to není. Když se naučíte číst a psát, naučíte se i trading. Opce mají tu obrovskou výhodu, že nemusíme trefit směr trhu.


Dostáváme zaplaceno „předem“
Máme jasně omezené riziko.
Začínáme na malém účtu: tam se naučíme sbírat první dolárky, a postupně přidáváme další pozice.

Bude to jízda: V pondělí začínáme

Pro nováčky je tohle „španělská vesnice“. Jestli teď máte stejný pocit, pak klííííídek ! Všechno si budeme podrobně vysvětlovat od 15.8., kdy startuje náš opční kurz zdarma.

Regněte se, sledujte pečlivě mail (hlavně u seznamu mají maily tendenci padat do spamu). Hlídejte si lekce … a ještě před startem vám pošlu pár mailů pro inspiraci.

Těším se, že od vás budu dostávat takovéto zprávy:

Ať se k vám peníze kutálí za každé krize!

Martin

PS: Pokud nejsme na FB ve spojení, přidejte si mne do sledování nebo do přátel, sdílím zde trading i životní aktivity.

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.