Opce: Privátní akce pro členy EOT3

Přátelé a kolegové,

stále platí to, co jsem psal minule – máme plno v EOT 3. Obchodujeme v přímém přenosu opce, intradenně. Zájemců je víc, než jsem schopen do naší skupiny pojmout. Každý týden roste seznam zájemců o členství v EOT 3. Na jedno volné místo je nyní 36 zájemců. 

Šnečí měsíc, i tak zisk

Jak víte z Čtení trhu pro EOT 3, máme na trhu takový ten šnečí pohyb. Trhy nedělají výrazné pohyby, proto tedy není příliš signálů pro vstupy a výstupy. Klasické boom-boom obchody, na které máme políčeno, chodí teď celkem sporadicky.

I tak generujeme zisk. Po 7 týdnech máme zisk 758$ :

758$ je 16.676 korun za 2 měsíce. Po odečtení členského poplatku od začátku obchodování to je 11.696 korun zisku. Za každý měsíc tedy cca 6.000 korun navíc k platu.

I v tomto šnečím trhu je tedy +70.000 korun za rok. Nemusí pršet, stačí když kape. Těch 70.000 by znamenalo pořád cca 30% výnos za rok 🙂 Berme to jako přilepšení k platu.

Soukromé vysílání pro členy EOT 3

Tady ve Španělsku je fajn počasí: slunce, 27 stupňů. Jsme tu s kolegy burzovními obchodníky, probíráme naše postupy, zážitky z tradingu, strategie. Slunce, moře, skvělé kavárny, lidé stejně nadšení pro trading…

Protože máme za sebou další měsíc, uděláme si privátní vysílání pro všechny, kdo jste v EOT 3. Podíváme se na trhy, podíváme se na obchody. Vysvětlíme si vstupy a výstupy.

Link na vysílání dostanete v naší uzavřené twitterové skupině, toto vysílání nebude veřejné 🙂

God bless (a na viděnou na vysílání)!

 

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů