Opce: Pilovali jsme to 6 měsíců ….

Zadání pro univerzální opční trading v přímém přenosu je celkem jasné, vychází z vašich feedbacků (za které moc děkuju!):

  • aby byl jednoduchý
  • aby byl rychlý
  • v přímém přenosu
  • aby se to dalo stíhat i při práci
  • aby se nováčci dostali rychle „dovnitř“
  • i pro malé účty

S Davidem Ševčíkem jsme na jedné lodi už pěkných pár let. Vývoj jde kupředu, mění se strategie, mění se přístup. Posledních 6 měsíců jsme strávili pilováním podle uvedeného zadání ….

Děkuji vám všem, kdo jste v pilotní skupině a se smysluplným nastavením EOT III. nám pomáháte.

Díky pilotům máme feedbacky, co má smysl obchodovat. Nastavili jsme formát, čas, způsob zpracování. Piloti nám pomohli vysílání naladit, aby to bylo stručné, jasné, k věci.

Výsledky: +100% za 6 měsíců

S pilotní skupinou David Ševčík sdílel svoje obchody. Výsledek je +100% za 6 měsíců. Kdo si dal práci pochopit podstatu daytradingu opcí (jako to ukazuje David v aktuálním kurzu zdarma), vydělal si již v pilotním projektu.

Tak vypadá vývoj v tradingu. Strategie, které nedávají výkon (EOT I a II) tlumíme a ukončujeme. Naopak strategie, které výkon mají skvělý (EOT III), rozšiřujeme a zintenzivňujeme:

Kolik na to potřebuju?

I když jde o opční daytrading, není třeba mít velkou částku. Jak je to možné? Je to nastavením typu účtu u IB a také tím, že v rámci EOT III opce pouze kupujeme a prodáváme, ale vůbec nevypisujeme.

Začít tak lze i s malou částkou, v řádu několika tisíc dolarů. „To je pálka“ Leda houby 🙂 Mám ověřeno, že potřebnou částku dá kdokoliv dohromady brigádami v supermarketu během několika měsíců. Teda pokud není líný a má vůli.

Trading je pro budoky

Jak říká David, burza ukáže kdo je buldok. Ano, EOT III dává super výsledky – ale ne všem. Uspějí cílevědomí, soustředění, vytrvalí lidé.

Naopak kňouralové a lenoši budou brečet, že jim to nejde a budou hledat důvody svého selhání všude jinde, jen ne u sebe. Tak to je je. Tak jako v životě, v byznysu a v podnikání.

Pilovali jsme to 6 měsíců. A blíží se start i pro ty z vás, kdo jste zatím „venku“. Sledujte web, sledujte mail 🙂

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.