Opce: Ořešák je plný. Startuje tříválcovka

Jedem to na plný kule: Cerveza, rock ‚n‘ roll, corrida Espaňol. Veškerý slasti pozemský skryl Ďábel v zemi španělský

Prostě „pecička„, jak říká klasik kolega, který teda shodou okolností právě teď jede salzu na Kubě 😀

Volala mi dcera, a mimo jiné prý nemám být takový „fosil“ a jít s dobou. OK, tak teda volím moderní postup a tento článek doplním o vlog 🙂

Vo vo vo čem bude?

Ořešák je plný

Kdybych měl za každý dotaz k vstupu do EOT III dolar, tak mám na pořádný sud sangrie. „Ořešák je plný, musíme setřásat. Tolik lidí, zejména nováčků, tam prostě nechci,“ pravil nekompromisně David aka Švéd.

Máte to ve „vlogu“, v první části.

Tříválec se rozjede v neděli

Ale není všemu konec a my, opční obchodníci, máme před sebou výzvu. Roman, který tu s námi mimochodem slušně zapařil, rozjíždí „tříválcovou mašinu na peníze“. Opční obchodníci, zbystřete a poslouchejte pečlivě i druhou část „vlogu“

Slechy napřít, prst na klávesy…

A tady je ten vlog, vážení a milí:

 

Link na Tříválcovou mašinu na peníze máte tady.

Na viděnou v neděli, a teď pokračujem ve španělském stylu.   Walda a slavíci jsou klasika – a my tady ve Španělsku předpokládáme, že Tříválcová mašina na peníze si získá stejnou oblibu.

A dios, Martin

 

 

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.