Opce: Máme plno, ale pro 618 tisíc si zajít můžete

Všechna místa jsou plně obsazená. Zapište se prosím do pořadníku zájemců. Pokud se místo uvolní, budeme vás kontaktovat.

To je informace, kterou bohužel posílám všem zájemcům o obchodování opcí. Přátelé, je obsazeno, naše loď je plná – a na pár volných míst je vždy několik desítek zájemců.

EOT III. a kulomet

Když jsem rozjížděl intradenní obchodování opcí (EOT III), začínal jsem s pár zkušenějšími kolegy. Mohli jsme si dovolit pálit obchody jako z kulometu – a také jsme díky tomu udělali za 16 týdnů zisk +10.000$. A tak jsme umožnili i dalším zájemcům, aby se k nám přidali.

Boom-boom obchody, kdy jsem s kolegy pálil z opčního kulometu, oslovily víc lidí, než jsme čekali. Proto na vás dnes při pokusu dostat se mezi nás, mezi obchodníky EOT III, už objednávkový formulář nevykoukne.  Ano, loď je plná.

EOT III . a ostřelovači

Mnoho nováčků mezi námi …. Proto jsme museli zvolnit, místo kulometu pálíme z ostřelovačské pušky. Míříme na přesnost. Nestřílíme dávkami. Nováčci se učí trpělivě mířit, učí se v klidu vstupovat do obchodů a správně vystupovat.

Proto děláme méně obchodů, nehoníme zisk.

Chci, abyste postupně nabírali cvik. Obchody neutečou, trénujeme trpělivost a výdrž. Samozřejmě tak, aby se účastníkům zaplatila cena členství v EOT III.

Nové kolegy ale opravdu ani přes veškerou snahu nemůžeme přijímat. Máme plno.

Kde schrastit 618.685 Kč

Mám pro vás ovšem tip – kolega Roman Horký otevírá svůj kurz, kde zdarma ukáže principy  obchodování komoditních spreadů. Se svými postupy vydělal od začátku roku 618.685 korun. A to je fajn sumička 🙂

Třeba při zaměstnání máte rázem na hezké auto, nový nábytek nebo prima exotickou dovolenou. Skoro půl milionu, a máte příležitost se to naučit zadarmo.

God bless!

David Ševčík (Švéd)

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.