Opce + komodity: Do neděle máte šanci!

Martin Kopáček opce  Spojení výhod opcí a komodit předvedl v uplynulých dvou týdnech komoditní expert Václav Pech.

Ano, to je člověk, který během pár měsíců zhodnotil svůj obchodní účet o 17,35 % . Zde je screen z Vaškova účtu:

Komoditní účet v praxi

Komoditní účet v praxi

 

Spojení opcí a komodit: Dva týdny kurzu

Opce na komodity tvořily obsah uplynulých dvou týdny našeho Kompletního opčního kurzu 2017, do kterého se zapojilo několik stovek účastníků. V těchto dvou týdnech jste získali unikátní know-how, které spojuje to nejlepší ze světa opcí a komodit. Opce na komodity patří mezi velmi výnosnou část opčního byznysu.

Jsem rád, že Václav Pech přijal nabídku a téma opcí na komodity zpracoval do 10ti lekcí. Shlédněte je v Členské sekci.

 

Do nedělní půlnoci možnost rozšíření know-how

Po dohodě s Vaškem jsem se domluvili, že umožníme vám, účastníkům všech opčních kurzů, vytěžit maximum i ze světa komoditního byznysu. Vašek přistoupil na dohodu, že do nedělní půlnoci všem účastníkům opčních kurzů umožní vstoupit do jeho Komoditního kurzu s cenovým bonusem 15%.

   Finakademie má již ve svém názvu spojení financí a studia. Myslíme si, že trading není o „koňských klapkách“ jednoho stylu, jednoho způsobu obchodování. Naopak, trading je velmi pestrý a často nabízí daleko víc, než si umí začínající burzovní tradeři představit. Skloubení obchodování opcí s obchodováním komodit je toho ukázkou.

Vám, kteří se rozhodnete studovat u Vaška Pecha komodity do hlouby, se otevře nová dimenze. Skloubíte dva tradingové světy, získáte lepší možnosti vyladění vstupů a výstupů. Uvidíte, jak se dá těžit maximum z variability obou způsobů obchodování.

Link na vstup do Komoditního kurzu Vaška Pecha s cenovým bonusem máte v Členské sekci Kompletního opčního kurzu 2017 a samozřejmě také v opčním diskuzním fóru.

   Pozor, link s cenovým bonusem platí pouze do půlnoci 🙂

Ať se daří!

Martin

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře
 1. Profilový obrázek bullin@seznam.cz napsal:

  Dobrý den Martine, Václavův kurz se mi moc líbil, a chci si objednat jeho Basic komoditní kurz, ale… potřeboval bych od tebe, nebo Václava trochu nakopnout. Nevím zda se koukám špatně, nebo musím něco nastavit jinak. Když jsem si v TOS platformě prohlížel ceny za výpis vzdálených opcí, prvotní nadšení z kurzu mě opustilo. U některých komodit jsem našel pouze pár nejbližších expiračních měsíců (GC max NOV17 (61) a CL max DEC17 (81)) a ceny opcí nízké. U dalších (ZS, ZC, NG) bylo sice expiračních měsíců více, ale zase chybělo Volume a nebo ceny za výpis byly velmi nízké, jak na Call, tak i Put straně.
  Pěkný den
  Martin

  • Martin Kopáček Martin Kopáček napsal:

   Ahoj Martine,
   vtip je v tom, že si počkáš na extrémní příležitosti. COT vyhrocený, tvrdý strop/podlaha. Prostě Tip-Top situace. Pak je to parádní chvíle, kdy ti hrajou do ruky „Big boys“, vypíšeš daleko a za fajn peníze. Tohle je na koncích trendů. Viz nedávno Zlato: Gold dole, strangle 1000/1500 za 900$ …. luxus 🙂
   Ať se daří!
   Martin

 2. Profilový obrázek bullin@seznam.cz napsal:

  Martine, ale například zlato je nyní myslím hodně vyhrocené. Cena na historicky silné rezistenci, Commercials jsou na COT nejsilněji bearish za posledních 5 let. Podle mě ideální nastavení pro vypsání Call opce. Proč je tedy u zlata v TOS nejvzdálenější měsíc pouze NOV17? Václav doporučuje vypisovat v 3-6 měsíců vzdálených exp. měsících a v TOS je pouze NOV17 s expirací za 61 dní. Proč tam není více exp. měsíců? Hezký víkend a předem moc děkuji za odpověď.
  Martin

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.