Opce: Inventura, nastavení, úspěch

Každý, kdo začíná na burze, to vidí velmi růžově: Luxusní vila s bazénem, soukromý tryskáč, žihadla v garáži …  Místo toho mnohého nováčka čeká peklo nepovedených obchodů, smazaný účet, hořkost …  Proč?

Svoboda nebo peklo?

Za 70% úspěchu není tam, kde si myslí nováčci. Typický nováček se ptá na dvě věci: Jakou použít platformu? Jaký použít systém? Tak si stáhne platformu a začne do ní „bouchat“ bez hlubší znalostí cosi. Jaké jsou výsledky, je vám jasné 🙂

70% úspěchu je jinde než si myslí nováčci. A to vám povím ve videu, které jsem dnes poslal všem účastníkům našeho free opčního kurzu.

Udělej si inventuru

Všem na začátku doporučím udělat si krátkou inventuru, co vlastně od tradingu očekáváte:

  • co v tradingu hledáš?
  • přivýdělek, nebo vlastní projekt?
  • kolik dáš opravdu svého času?
  • položíš se po prvním neúspěchu?
  • chápeš, co je základem pro úspěch?

Osobní inventura je nezbytná. Pochopíte, jaké cesty máte zvolit, jaké používat nástroje atd atd.

Vyhněte se peklu, kde uvázne většina nováčků, a jděte k cíli.

PS: Udělejte si osobní inventuru, protože zítra si ve free kurzu ukážeme systém, starý jako burza sama … a to už budete vědět, že systém sám o sobě o úspěchu nerozhoduje.

God bless!

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.