Opce: Hra velkých kluků v EOT III.

K penězům vede jedna jediná cesta, a to je praxe. Ale nikdo rozumný nesedne za volant, aniž by předem prošel tréninkem. Nejdřív naučit, pak přetavit do praxe. O tom je trading.

+767 $ za týden

Za týden jsme v přímém přenosu v Edukativních opčních tipech III. (EOT III.) udělali 767 dolarů. To je cca 15.000 korun. Za týden dobré – ale to jedeme s více kontrakty. Mnozí z vás to už sledujete, někteří se mnou už obchodujete.

Hodně z vás se učí u Martina Kopáčka v letošním ročníku opce – a takhle opční hra vás už brzo čeká v reálu. Takže se mrkneme, o co v EOT III. jde:

Kde : Opční obchody pouze na SPXW/SPY

Kdy: Pondělí až čtvrtek. Pátek bývá obecně trh v hledáčku algos a scalperů..

Co: Obchodování ATM –At-The-Money Long Call/Put opcí

Pro koho: Pro účty nad 25 000 USD (regulace SEC o intradenním obchodování). Nejlépe 30 000USD. Ano, tohle je hra velkých kluků – ale nebojte, pro začátečníky máme EOT I. a EOT II (které vám, co se učíte u Martina Kopáčka opce, chodí do mailu)

Co se obchoduje: Price Action, což je vysvětleno ve Švédových opčních videích v Complete opčním kurzu (k tomu se dostanete v kurzu už brzo). Převážně jde o obchodování v kanálu, kde hledám průraz – test průrazu a pokračování a navíc tento průraz do určité míry předjímám. Hlavně hledám situace, kde mohu zadat jasný Stoploss..

Poskytované ukázky obchodů pouze přes twitter: @opcni_tipy_prac

Alokace: Doporučeno 1%-2% z celkového účtu. Stop-Loss – max 50% ceny opce.

Příklad alokace: Kupuju Long Call SPY, a nevím kolik počet kontraktů a na jak veliký účet. Hodnota je například: 100 USD debet za Long Call opci. Výpočet: 50% ztráty je 50 USD a chci riskovat 1% účtu. Mám účet o velikosti 50 000 USD. 50 USD max děleno 1% z 50000 = 5 000 USD. Na účet 50 000 USD mohu tedy použít 10 kusů SPY o hodnotě debetu 100 USD. Pokud budu mít třeba 200 USD, pak jen polovinu..

Nespěchej, uč se

V opčním kurzu jedete poměrně rychle dopředu. Já vám posílám EOT I a EOT II, abyste už v průběhu učení měli náhled do toho, co a jak děláme v praxi. Samozřejmě že to pro vás ještě není ZCELA srozumitelné – ale určitě už vám pomalu začíná svítat. Učím vás v praxi používat to, co se naučíte v kurzu. Jednou to u vás bude vypadat asi takto:

Učte se, sledujte EOT, sledujte Diskuzní fórum. Neflákejte lekce, čtěte pravidelně týdenní shrnutí co vám posílám mailem. Sledujte jednotlivé obchody.

Děláš, nebo VYděláš?

Kurzy neděláte proto, abyste je dělali – kurz děláte proto, abyste vydělali. Věnujte píli a čas tomu, co děláte. Trading je způsob života, který vám může nabídnout nejštědřejší odměny: volnost, svobodu, bohatství.

Kurz studujte pečlivě, obchody sledujte pečlivě. Učte se praxí. Kašlete na to, že zatím máte malý kapitál – tak jsme začínali všichni. Pravdou je, že každý z vás může mít časem přístup do „hry velkých kluků“ a vydělat si třeba 7.800$ (163.000 Kč) během 3 měsíců.

Máte to před sebou, samozřejmě pokud vy sami budete chtít.

God bless!

Švéd

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře
 1. Profilový obrázek gdfgdf napsal:

  aka je cena predplatneho na EOT III.?

 2. Profilový obrázek Ondra napsal:

  stejný dotaz, cena EOT III?

  Díky O.

  • Martin Kopáček Martin Kopáček napsal:

   Píšu o tom v Diskuzním fóru, včetně informací pro zájemce 🙂 Pokud nejste členem klubu, dozvíte se vše 12.7. na webináři (bude avízován na webu a zájemcům mailem).
   PS: Já tlačím cenu podstatně výše, než kam ji směřuje David.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů