Je to jízda! Zisk+78.483 Kč za 30 dnů

Máme za sebou měsíc, kdy jsme prošli bezplatný kurz a také jsme si ukazovali v praxi výsledky.
Takže jak se nám práce vyplatila? Celkem jsme vydělali +78.483 korun.

Podívejte se na tyto screeny:

Všechny screeny jsem vkládal na můj facebook, takže vidíte i jak se opční portfolio vyvíjelo v čase.

A přidáme ještě 12.000 korun zisku …

K těmto výsledkům máme po včerejšku ještě jeden uzavřený zisk, je to opět na SPY. Zavřeli jsme opce se ziskem +566$, čili +12.000 korun:

Mezitím se zavřel i drobný zisk na call opčním kalendáři, výsledek máme zde:

A co ztráty?

Každý trading má období, kdy jsou zisky a kdy jsou ztráty. Tento měsíc trh šel do strany naděloval – a tak ztráty „bohužel“ nebyly. Proč „bohužel“? Protože když nejsou ztráty, tak tradingu něco prostě „chybí“. Trading je o zisku i o ztrátách. Tak si ukážeme ztrátový obchod z minulosti, zde třeba PARA za -13$:

Modře: Časové okno pro výpisy opcí. Červeně úrovně výpisů. Graf: Tradingview

Připomínám, že tento systém výpisů opcí u SR úrovní (vysvětloval jsem na nedělním webináři, záznam je zde) dělám na SPY s případným přiřazením, tedy místo ztráty přijímám podklad – a proti němu opět vypisuju call opce.
Nyní například čekám na výpisy u SPY, při poklesu trhů se vyplatí si počkat na dosažení „dna“ a pak vypisovat.

Kde začít?

Trading je řemeslo, má svoje postupy, strategie a svoji komunitu. To vše si ukazujeme v Kompletním opčním kurzu, kde předáváme s kolegy 12 strategií, ukazujeme co a jak děláme, a sdílíme v komunitě know-how.
Přidat do party se můžete zde – jdeme krok za krokem, stavíme strategie a učíme se „řemeslo“. Neděláme investiční doporučení, ale učíme lidi používat vlastní hlavu.

Nejlepší investicí je investice do vlastních znalostí. Co je zapotřebí? Naučit se v kurzu postupy, natrénovat technicky na demu, a pak použít v praxi. Pozor, bránu kurzu v neděli uzavřu – kdo zaváhá, ten se ke 12 strategiím od 10 traderů nedostane:

Strategie, které jsou v kompletním opčním kurzu, přístup získáte zde.

Trading je parádní jízda

Pamatujete tu radost, když jsme se jako děcka naučili řídit kolo, pak auto nebo motorku? Podobný pocit zažijete ve chvíli, kdy si uvědomíte, že máte na dosah kterékoliv peníze, co aktuálně na trhu opcí jsou.

Držím nám všem palce, největší jízda našeho života jede na plný plyn.


Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.