Neprůstřelný byznys a 219%: Sdílíme obchody a učíme se praxí

trading room David Ševčík foto

Dobré zprávy na začátek: Od ledna máme +219% zisku. Kdo ještě nejste v partě, přidejte se v neděli na tomto vysílání, a můžete být u další „stovky“ v přímém přenosu:

Zisk 6.589 dolarů, čili +219% zisku od 1.1. do listopadu. Screen výsledků z našeho veřejného obchodování v přímém přenosu.

Náhoda? Kdepak! Za loňský rok jsme zhodnotili v přímém přenosu naše účty o +232%. A proto víme, že každý rok se dostaneme na podobná čísla:

Jak vidíte, za minulý rok je to +6.977$, čili +153.494 Kč. Na malém účtu 3.000 dolarů …. slušné přilepšení k platu. A pozor, to je bez zvyšování pozic! Jak roste zisk, můžeme pozice zvyšovat … a to je pak teprve „raketa“.

Sdílíme obchody v přímém přenosu

V přímém přenosu sledujete naše obchody na Discordu. K tomu 2x týdně se potkáváme online v opčním Trading roomu a s kolegy na Discordu jedeme 20-30 obchodů denně. Sdílíme obchody a tak v praxi vyděláváme společně fajn peníze.

Tady jsou screeny z našich společných obchodování v Discordu:

Výsledky koleg v Discordu. Zde se potkává naše komunita, sdílíme obchody a vyděláváme společně.
Jak vidíte, zkušení borci si za den vydělají víc, než většina lidí za celý měsíc v zaměstnání.

Vzor v grafu, který funguje vždy

Tento trading funguje vždy.

Podstata je v tom, že mechanismus grafu „průraz, otestování, odraz“ je jediný možný pohyb trhu. Trh prostě musí hledat nové úrovně, ať při růstu nebo při poklesu.

… tento vzor jsme si ukázali v online kurzu, který probíhal nyní 14 dnů

Proto je náš opční trading neprůstřelný. Bude fungovat pořád.

Nastartujeme si neprůstřelný byznys

Vtip je v tom, že nemusíte točit miliony. A přesto se můžete dostat k prvnímu milionu poměrně rychle, což si ukážeme názorně v neděli na tomto vysílání.


Můžete si při/vydělat „na chleba“ s pár dolary a postupně přidávat víc pozic. Zůstáváte konzervativní, sledujete co děláme a učíte se. Rostete, přibývají vám peníze.
Neděláme investiční doporučení, s kolegy sdílíme postupy, a tak se všichni učíme v praxi. Dostanete přístup ke všemu, co v partě sdílíme: Výuku i živé obchodování v přímém přenosu.

Ať je venku krize, inflace, válka … tento byznys nám bude fungovat „za každého počasí“.

V neděli startujeme ve 20:00. Startujeme zde, buďte u toho.

God bless!

David

David Ševčík (Švéd)
Jsem opční obchodník od roku 2000. Dnes vedu skupinu 1.500 traderů na Discordu, ročně jdeme pro 200% a víc. K obchodování používám jednoduché strategie se statistickou výhodou: Momentum, následování velkých hráčů, breakout v kombinaci s technickou analýzou. S pokročilejšími kolegy sdílíme také obchody podle dark poolu, atd.
Komentáře
 1. Natalie napsal:

  Ahoj, jsem tu nováček, pročítám postupně pokyny na nástěnce v EOT III a nemám ještě založen účet u brokera a teď nevím co je lepší pokud potřebuji prozatím zkoušet v rámci demo verze, kde si mám účet založit zda-li u IB nebo IQ hlavně pokud chci prozatím zkoušet s malým účtem. Proč je doporučeno pro nováčky IQ a ne IB? Předem díky za odpověď.

  • Martin Kopáček napsal:

   Natalie dobrý den, dotazy prosím vkládejte do Diskuzního fóra svého kurzu – toto téma jsme už řešili mnohokrát.
   Pro ostatní: IQ trade má stejné poplatky, ale jsme schopni z nich pro vás získat zpět 3.800 Kč 🙂
   IQ má stejnou platformu atd, je to white-label IB, lidově menší pobočka – a tak jsme schopni dojednat i „něco navíc“ pro vás, než by se nám podařilo přímo u IB.
   Jinak opakuji, IB i IQtrade jsou totéž, IQ je řekněme „filiálka“ s osobnějším přístupem, než „centrála“ IB.

 2. Tom napsal:

  Ahoj, jako úplný nováček všude čtu jaké je intradenní obchodování do začátku sebevražda, což je podle mě hlavně proto, že lidé neumějí dodržovat bankroll management a lehce se „utrhnou ze řetězu“, zajímal by mě Váš názor. Zítra David otevře svojí skupinu, tak jsem stále na vážkách, díky.

  • Martin Kopáček napsal:

   Zdravím Tome,
   to je dobrý dotaz, a sám jste si odpověděl: Kdo nemá discpilínu, výdrž a ochotu makat, tomu pšenka nekvete.
   Máte to jak s autoškolou: Kdo prospal „křižovatky“ a „vyhlášku“, kdo kašlal na jízdy … = demo a tvrdá práce v tradingu …. ten naboří auto na první vyjížďce. No a pak začne psát, že „nejde řídit auto“.
   To je normální lidská reakce u těch, kteří svoje řemeslo holt nezvládli.
   Realita vypadá takto, podívejte se na screeny lidí, kteří makají, poctivě se učí a dělají svoje řemeslo pořádně. Zde jsou výsledky.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.