Neprůstřelný byznys: Vyděláváme společně

Dobré zprávy na začátek: Za 2 týdny, kdy světu hrozí globální covid krize a firmy začínají propouštět, jsme my zhodnotili v přímém přenosu naše účty o +14,6%.

Tady to vidíte v grafu: Vlevo dole 9 sloupků/ obchodních dnů (zpravidla neobchoduju v pátek), vpravo křivka výnosu. Datum od-do máte v červeném obdélníku, je to od 1.10. do 16.10. :

A tady to máte v číslech, toto je +439$ čili +10.097 Kč. Za 2 týdny, na malém účtu 3.000 dolarů:

Vyděláváte v přímém přenosu

V přímém přenosu sledujete naše obchody. K tomu 2x týdně se potkáváme online v opčním Trading roomu. Zatímco lidé se bojí o práci a o budoucnost, my vyděláváme společně fajn peníze.

Tady jsou screeny z našeho živého obchodování v Trading roomu:

Pattern, který funguje vždy

Tento byznys funguje vždy. Vtip je v tom, že mechanismus grafu „průraz, otestování, odraz“ je jediný možný pohyb trhu. Trh prostě musí hledat nové úrovně, ať při růstu nebo při poklesu.

Proto je náš opční trading neprůstřelný. Bude fungovat pořád.

Nastartujte si neprůstřelný byznys

Vtip je v tom, že nemusíte točit miliony. Můžete si při/vydělat „na chleba“ s pár dolary a postupně přidávat víc pozic. Zůstáváte konzervativní, sledujete co děláme a učíte se. Rostete, přibývají vám peníze.

Ať je venku nezaměstnanost, hroutící se podnikání, karantény … tento byznys vám bude fungovat „za každého počasí“.

V neděli startujeme ve 20:00. Startujeme zde, buďte u toho.

God bless!

David

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.