Komodity: Váš 1.000.000 Kč v neděli + Start školního roku

„Milion by se mi fakt hodil. V práci to za rok nevydělám. A z výplaty milion nikdy neušetřím.“ Ano, byl jsem na tom naprosto stejně. Připadalo mi nemožné, že bych mohl mít během roku na účtu sedmimístnou sumu. A přitom dosáhnout toho nebylo těžké 🙂

Jestli chcete do konce života doufat, že vám šéf přidá, nečtěte dál. Tento článek píšu pro ty, kteří chtějí od života víc: volnost, svobodu, peníze, úspěch.

Mám pro vás pořádné předsevzetí: Vydělejme společně balík!

Buďte v balíku

Když jsem dal loni a letos k dispozici zdarma dvoutýdenní kurz komoditního obchodování, byla nejčastější otázka, proč to vůbec dělám. Proč vysvětluji zdarma základy i sofistikované postupy všem, kdo projeví zájem? Vysvětlení je prosté:

Hodně lidí „vzplane“, ale nevydrží. Kurz zdarma mi „vytřídil“ opravdové zájemce : Ty z vás, kteří jste pečlivě sledovali lekce a přemýšleli nad tím, co vám ukazuji.

Ti, kterým to dává smysl, zpozorněli. Kurz zdarma v neděli zakončím online webinářem, kde ukážu můj styl života, cestu k tradingu, obchody a zrekapituluju probranou látku. Lidem, kteří se pro komodity nadchli, jako jsem „vzplál“ před patnácti roky já, na webináři otevřu bránu k osobní spolupráci. Otevřu vám bránu k penězům.

Krok za krokem: Letos naposledy!

Do dvoutýdenního kurzu pochopitelně nelze „našlapat“ vše, co jsem za těch 15 roků o komoditním byznysu zjistil. Proto jsem před dvěma roky vytvořil Kompletní komoditní kurz. Zde jsem podrobně rozpracoval postupy a návody, které používám při obchodování komodit. Krok za krokem, do detailu …

Na nedělním webináři otevřu NA PÁR HODIN možnost vstupu do letošního Kompletního komoditního kurzu. Otevřu vám na pár hodin bránu k osobní spolupráci, s přístupem k mým indikátorům. S přístupem do naši komunity, kde je nyní už přes 1.200 komoditních obchodníků. Zde mám připravené naše postupy krok za krokem, otestované a vyzkoušené. A to vše vám bude trvale dostupné. Ale jedině za předpokladu, že v neděli budete včas na tomto webináři a že včas ulovíte svoji rezervaci.

Když jsem otevíral vstup do tohoto kurzu poprvé, nevěděl jsem, jak to lidem půjde. Po dvou ročnících už mám jasnou zpětnou vazbu: Kurz se vyplatí, dává schopnost samostatně a ziskově obchodovat. Mimochodem, cenu Kompletního kurzu zpravidla zaplatí jeden jediný ziskový obchod 🙂

Hurikán dotazů

Musím vám poděkovat. Je fajn vidět, že moje práce na dvoutýdenním free kurzu nebyla marná. Vytříbili se nám lidé, kteří „zapláli“ pro komoditní byznys.  Opět odpovídám na hurikán dotazů – na technické věci přístupu do kurzu, na otevření přístupu do našeho privátního diskuzního fóra.

Jediná letošní příležitost: V neděli na 4 hodiny

Na nedělním webináři otevřu na 4 hodiny možnost vstupu s velmi výjimečnými podmínkami. Zkuste si představit, co to pro vás bude tento kurz bude znamenat: Dostanete můj osobní postup, kterým jsem se dostal k milionovým ziskům z komoditního byznysu. Dostanete podrobný návod, jak se dostanete k balíku.

Nebudete nic riskovat. Vše se budete učit na demu. Dokud se vše nenaučíte, nebudete řešit kapitál ani brokera. Krok za krokem s vámi vše proberu do detailu. Dostanete extra bonusy: Moje privátní indikátory, tajné lekce o sestavování portfolia, zdarma moji elektronickou knihu. Prostě budete mít vše na stříbrném talíři – cestu k balíku peněz máte „umetenou“.

„Co je v kurzu probíráno?“ „Jak vypadají lekce?“ „Kde získám tvoje indikátory?“ „Jak si nastavím platformu a jakého mám použít brokera?“ „Které komodity mohu obchodovat s malým účtem?“ „Jak se dostanu do Členské sekce kurzu?“ „Kde je vstup do diskuzního fóra?“ „Jak vypadají obchody?“ „Jak vypadá život burzovního obchodníka?“ „Co musím umět a znát?“

Tohle vše probereme. A mnoho dalšího 🙂  V neděli, online vysílání, ve 20:00 hodin, program a přístup získáte zde. Vstup do letošního Complete kurzu otevřu pouze v neděli a pouze na 4 hodiny!

Buďte u toho, v neděli společně startujeme k balíku peněz.

Vašek Pech

Václav Pech
Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Osobním mentorem mně byl po dva roky americký trader Larry Williams, se kterým jsem i po absolvování všech levelů mentoringu nadále v kontaktu. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů