Získejte 970.000 Kč v neděli + Extra bonusy navíc!

Václav Pech

„Milion by se mi fakt hodil. V práci to za rok nevydělám. A z výplaty milion nikdy neušetřím.“ Ano, byl jsem na tom naprosto stejně. Připadalo mi nemožné, že bych mohl mít během roku na účtu šestimístnou sumu. A přitom dosáhnout toho nebylo těžké 🙂

Jestli chcete do konce života doufat, že vám šéf přidá, nečtěte dál. Tento článek píšu pro ty, kteří chtějí od života víc: volnost, svobodu, peníze, úspěch.

Mám pro vás pořádné předsevzetí: Vystoupíme z komfortní zóny a zažijeme změnu!

Brána k úspěchu: Otevíráme v neděli

Kdykoliv dávám zdarma dvoutýdenní kurz komoditního obchodování, je nejčastější otázka, proč to vůbec dělám. Proč vysvětluji zdarma základy i sofistikované postupy všem, kdo projeví zájem? Vysvětlení je prosté:

Hodně lidí „vzplane“, ale nevydrží. Kurz zdarma mi „vytřídil“ opravdové zájemce : Ty z vás, kteří pečlivě sledujete lekce a přemýšlíte nad tím, co vám ukazuji.

Ti, kterým to dává smysl, zpozorněli. Bezplatný komoditní kurz v neděli zakončíme online webinářem, kde si ukážeme:

 • náš nový životní styl
 • otevřenou cestu k tradingu (a k penězům)
 • přístup k našim obchodům v přímém přenosu
 • naše ukázkové obchody a postupy
 • zrekapitulujeme si probranou látku
 • pro vás, kdo jste se pro komodity nadchli, jako jsem „vzplál“ před šestnácti roky já, na webináři otevřu bránu k osobní spolupráci.
 • dostanete přístup k neveřejným postupům, které s kolegy sdílíme.
 • otevřeme společně bránu k penězům.

Krok za krokem, startujeme!

Do dvoutýdenního kurzu pochopitelně nelze „našlapat“ vše, co jsem za těch 16 roků o komoditním byznysu zjistil. Proto jsem před pěti roky vytvořil Kompletní komoditní kurz. Zde jsem pro vás podrobně rozpracoval postupy a návody, které používám při obchodování komodit. Krok za krokem, do detailu …

Na nedělním webináři vám otevřu přístup do Kompletního komoditního kurzu. A také k neveřejným postupům, které sdílíme s kolegy.

Otevřu vám bránu k osobní spolupráci, s přístupem k mým indikátorům. S přístupem do naši komunity, kde je nyní už přes 1.600 komoditních obchodníků. Zde máme připravené naše postupy krok za krokem, otestované a vyzkoušené.

Když jsem otevíral vstup do tohoto kurzu poprvé, nevěděl jsem, jak to lidem půjde.
Po pěti ročnících už mám jasnou zpětnou vazbu: Kurz se vyplatí, dává schopnost samostatně a ziskově obchodovat. Mimochodem, cenu Kompletního kurzu zpravidla zaplatí jeden či dva ziskové obchody 🙂

Záplava dotazů

Musím vám poděkovat. Je fajn vidět, že naše práce na dvoutýdenním free kurzu ani tentokrát nebyla marná. Vytříbili se nám opět lidé, kteří „zapláli“ pro komoditní byznys.  Opět odpovídám na velké množství dotazů – na technické věci přístupu do kurzu, na otevření přístupu do našeho privátního diskuzního fóra atd atd.

Extra příležitost: V neděli s novými postupy a technikami

Na nedělním webináři dám možnost vstupu do naší party s výjimečnými podmínkami. Zkuste si představit, co to pro vás bude tento kurz bude znamenat:

 • Dostanete všechny naše postupy, kterým jsme se s kolegy dostali k milionovým ziskům z komoditního byznysu.
 • Uvidíte vstupy, výstupy, techniky obchodování a naše „top“ nástroje.
 • Dostanete podrobný návod, jak se dostanete k balíku.

Nebudete nic riskovat. Vše se budete učit na demu. Dokud se vše nenaučíte, nebudete řešit kapitál ani brokera. Krok za krokem s vámi vše proberu do detailu.

Dostanete extra bonusy:

 • Naše privátní indikátory
 • Tajné lekce o sestavování portfolia
 • Jednu extra kapitolu o postupech obchodování komodit z čistého cenového grafu
 • přístup k našim živým obchodům v přímém přenosu
 • neveřejné postupy, které sdílíme pouze s kolegy
 • atd atd…
 • Prostě budete mít vše na stříbrném talíři – cestu k balíku peněz máte „umetenou“.

„Co je v kurzu probíráno?“ „Jak vypadají lekce?“ „Kde získám tvoje indikátory?“ „Jak si nastavím platformu a jakého mám použít brokera?“ „Které komodity mohu obchodovat s malým účtem?“ „Jak se dostanu do Členské sekce kurzu?“ „Kde je vstup do diskuzního fóra?“ „Jak vypadají obchody?“ „Jak vypadá život burzovního obchodníka?“ „Co musím umět a znát?“

Tohle vše probereme. A mnoho dalšího 🙂  V neděli, online vysílání, ve 20:00 hodin, program a přístup získáte zde. Vstup do Complete kurzu otevřu s extra bonusy právě na nedělním vysílání.

Buďte u toho, v neděli společně startujeme k balíku peněz.

Vašek Pech

Václav Pech
Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Osobním mentorem mně byl po dva roky americký trader Larry Williams, se kterým jsem i po absolvování všech levelů mentoringu nadále v kontaktu. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře
 1. Profilový obrázek Petr napsal:

  Dobrý den s obchodováním nemám žádné zkušenosti.
  Můžu se to z tohoto kurzu naučit ? Děkuji

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.