Komodity: Tohle jsem neplánoval, ale …

O tom, proč mám rád komoditní byznys, jsem už napsal hodně. Klidné obchodování, časová nenáročnost. Obchody si připravuji o víkendu Na vše mi stačí týdně 2 až 3 hodiny celkem. Pomalé, pohodové obchody.

Samozřemě ke komoditám patří i zajmavé profity. Za loňský rok zisk 450.000 Kč  (+dalších 200.000 Kč ).  Pár obchodů do roka, bez vysedávání u počítače.

117 dotazů

Vše, co jsem shrnul v předchozích řádcích, jsem prezentoval na dvou webinářích během minulých víkendů. Každý webinář shlédlo přes 1.500 z vás. Moc děkuji za perfektní reakce! A také za dotazy, které chodí, denně se je snažím zodpovědět.

Přes 100 dotazů je na obsah online Kompletního komoditního kurzu. Tento kurz, jak určitě víte, otevírám pouze JEDNOU ROČNĚ.  Co v něm bude? Jak jsou postavené lekce? Co je tématem jednotlivých lekcí? Jak rychle se dá vše převést do praxe? Kdy může absolvent začít vydělávat peníze?

Ukázka napoví …

Tak jsem si řekl, že vám ukážu jednu z lekcí kurzu. Takto jsou pro vás připraveny všechny lekce: Krátké, srozumitelné, jednoduché. Podívejte se například na lekci, kterou budeme probírat v Kompletním komoditním kurzu v třetím týdnu:

… a webinář vše zodpoví

Třetí webinář jsem původně neplánoval. Ale protože přišlo tolik dotazů, udělám nyní v neděli 19.3. POSLEDNÍ webinář, kde si probereme obsah kurzu. Proberu podle vašich dotazů vše, co se týká kurzu. Uvidíte rozčlenění kurzu, obsah videolekcí, směr a styl výuky. Těší mne, že tímto kurzem prošlo loni několik stovek absolventů a jejich reakce jsou bezvadné.

Nekupujte zajíce v pytli

…a podívejte se sami v neděli, co vše je pro vás v kurzu připraveno. Webinář začíná ve 20:00 a pro jistotu upozorňuji, že v tuto neděli je také POSLEDNÍ MOŽNOST VSTUPU do kurzu. Jak už jsem psal, tento kurz otevírám pouze jednou za rok. Letošní ročník Kompletního komoditního kurzu začne prakticky ihned po nedělením webináři – první lekce Kompletního kurzu se přihlášeným účastníkům objeví už v pondělí 20.3.

Součástí Kompletního kurzu je také můj indikátor FutTrend (v hodnotě 2.800 Kč) a také nové lekce o stavbě portfolia z akcií a ETF (v hodnotě 2.600 Kč), které máte v rámci Kompletního kurzu zdarma.

Těším se. na vás na posledním předstartovním webináři!

Vašek Pech, komoditní obchodník

Václav Pech
Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Osobním mentorem mně byl po dva roky americký trader Larry Williams, se kterým jsem i po absolvování všech levelů mentoringu nadále v kontaktu. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře
  1. Profilový obrázek Jozef napsal:

    Dobry den pan Ing. Pech, kde by som mohol najst na Vas mail. Jozef

  2. Václav Pech Václav Pech napsal:

    Dobrý den Jozefe, nezlobte se, ale mail veřejně neprezentuji. Jsem ovšem k dispozici na fóru kurzu, tam si můžeme napsat.

    Mějte se super

    Vašek

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů