Komodity: Strategie na zemní plyn / +158.650 korun

Zdravím účastníky free kurzu obchodování komodit. Toto video je určeno zejména vám a ukazuje, jakým způsobem analyzujeme COT report a jaké to může mít výsledky.

O víkendu jsme s kolegy obchodníky analyzovali data posledního COT reportu, a došli jsme k závěru, že hlavní komoditou, která by v tomto týdnu měla poutat naši pozornost je zemní plyn.
Čekali jsme, že ceny by mohly opět začít růst.
Hovořil jsem o tom -s pokročilejšími kolegy – v pravidelných Komoditních a spreadových edukativních tipech, kde jsem provedl kompletní analýzu tak, jak se to učíme i v tomto bezplatném kurzu.

Naše predikce se potvrdila, ceny plynu vystřelily nahoru a hned několik z nás si přišlo na zajímavé peníze, ostatně, podívejte se na to tady ve videu:

Komodity mají za sebou velmi zajímavý vývoj. Nahrává nám do karet energetická krize, inflační vývoj, i důsledky post-pandemického nárůstu poptávky po všem možném.

Věřím, že tento rok bude opět velmi úspěšný, a to i pro vás, nové kolegy. Zítra vám přijde pátá lekce free kurzu, sledujte mail.

Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Studoval u mnoha profesionálů, mimo jiných i u Larryho Williamse, který patří dnes mezi tradingové legendy. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.