Komodity + Opce = Velké téma

Obchodní styly se prolínají – především v praxi. Burzovní obchodníci po čase zjistí, že škatulkování na „daytradery, akcionáře, komodiťáky, spreadaře“ atd. je vlastně hodně teoretické. Můj pes Baf stále vymýšlí, jak by dostal nějaký ten buřtík navíc. My, burzovní obchodníci, se stejným zájemem hledáme, jak z trhů vymáčknout ještě „něco navíc“.

Už před časem jsme s Martinem Kopáčkem zjistili, že se naše obchodní styly hodně podobají. Oba máme rádi klidné obchodování. Oba chceme jednoduché obchodní systémy. Ani jeden z nás nechce trávit čas u počítače.

Takže – což takhle z trhů vytáhnout ještě víc spojením komodit a opcí?

.Podařilo se.

Už jedeme v praxi obchody, kde jsme skloubili znalosti z komoditního světa s technikami opčního obchodování. Nejsme sami – výhod si všimli už i mnozí komoditní obchodníci (samožřejmě ti, kteří chápu principy a podstatu opcí).

Martin v neděli otevírá letošní ročník Opčního kurzu. Pouze jednou za rok a pouze na krátkou dobu. Já v tomto kurzu ukážu principy, jak obchodujeme  opce na komodity. Komoditní obchodníci, opční obchodníci – buďte u toho 🙂

 

Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Osobním mentorem mně byl po dva roky americký trader Larry Williams, se kterým jsem i po absolvování všech levelů mentoringu nadále v kontaktu. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.