Komodity: Nahlédni pod pokličku

Když jsem dal zdarma k dispozici dvoutýdenní kurz komoditního obchodování, byla nejčastější otázka, proč to vůbec dělám. Proč vysvětluji zdarma základy i sofistikované postupy všem, kdo projeví zájem?

Hodně lidí „zahoří“ pro obor, ale nevydrží. Kurz zdarma mi „vytřídil“ opravdové zájemce : lidi, kteří pečlivě sledovali lekce a přemýšleli nad tím, co jim ukazuji.

Lidem, kteří se pro komodity nadchli, jako jsem „zahořel“ před patnácti roky já, jsem v neděli otevřel bránu k osobní spolupráci. Tady máte 78 minut záznam:

Krok za krokem: Postupy a obchody

Do dvoutýdenního kurzu pochopitelně nelze „našlapat“ vše, co jsem za těch 17 roků o komoditním byznysu zjistil. Proto jsem před lety vytvořil Kompletní komoditní kurz. Zde jsem podrobně rozpracoval postupy a návody, které používám při obchodování komodit.

Na minulém webináři jsem otevřel letošní ročník Kompletního kurzu. To znamená bránu k osobní spolupráci, s přístupem k mým indikátorům. S přístupem do naši komunity, kde je nyní už přes 1.600 komoditních obchodníků. Zde jsou postupy krok za krokem, otestované a vyzkoušené. A trvale dostupné.

Jak to jde studentům?

Když jsem otevíral vstup do tohoto kurzu poprvé, nevěděl jsem, jak to lidem půjde. Po dvou ročnících už mám jasnou zpětnou vazbu: Kurz se vyplatí, dává schopnost samostatně a ziskově obchodovat. Mimochodem, cenu Kompletního kurzu zpravidla zaplatí jeden jediný ziskový obchod 🙂

Nahlédni pod pokličku: Online v neděli

„Co je v kurzu probíráno?“ „Jak vypadají lekce?“ „Kde získám tvoje indikátory?“ „Jak si nastavím platformu a jakého mám použít brokera?“ „Které komodity mohu obchodovat s malým účtem?“ „Jak se dostanu do Členské sekce kurzu?“ „Kde je vstup do diskuzního fóra?“

To jsou velmi časté dotazy. Takže jsem se rozhodl, že použijeme osvědčený formát: V neděli uděláme ještě jeden webinář, kde si ukážeme obsah a strukturu kurzu, probereme nejčastější dotazy. A také si ukážeme ty nejzajímavější obchody z let 2016 až 2020, kdy proběhly i první ročníky Kompletního kurzu.

V neděli tedy nahlédneme „dovnitř“ Kompletního kurzu a ukážeme si, co nás v kurzu čeká. Podíváme se také do diskuzního fóra. A ukážeme si i zajímavé obchody, včetně postupu jejich vyhledávání.

V neděli, online vysílání, ve 20:00 hodin, program a přístup získáte zde.

Na viděnou v neděli!

Vašek Pech

Václav Pech
Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Osobním mentorem mně byl po dva roky americký trader Larry Williams, se kterým jsem i po absolvování všech levelů mentoringu nadále v kontaktu. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.