Komodity: Online krok za krokem

Jak vybírám komoditní obchody, jak používám COT atd. jsem ukazoval na nedělním webináři. Probrali jsme si také postupy, které jsem ukazoval v minulých dvou týdnech více jak 4.000 zájemců v bezplatném kurzu.

Proč to děláš zadarmo?

Když jsem dal zdarma k dispozici dvoutýdenní kurz komoditního obchodování, byla nejčastější otázka, proč to vůbec dělám. Proč vysvětluji zdarma základy i sofistikované postupy všem, kdo projeví zájem?

Mám s pedagogikou zkušenosti, roky jsem učil balistiku (mluvím o tom na webináři, viz níže). Hodně lidí „zahoří“ pro obor, ale nevydrží. Kurz zdarma mi „vytřídil“ opravdové zájemce : lidi, kteří pečlivě sledovali lekce a přemýšleli nad tím, co jim ukazuji.

Ti, kterým to dává smysl, zpozorněli. Kurz zdarma jsem zakončil závěrečným online webinářem, kde jsem ukázal i můj styl života, cestu k tradingu, obchody a zrekapituloval jsem také probranou látku. Lidem, kteří se pro komodity nadchli, jako jsem „zahořel“ před patnácti roky já, jsem otevřel bránu k osobní spolupráci.

Nedělní webinář shlédlo už téměř 3.000 lidí:

Krok za krokem: postupy

Do dvoutýdenního kurzu pochopitelně nelze „našlapat“ vše, co jsem za těch 15 roků o komoditním byznysu zjistil. Proto jsem loni vytvořil Kompletní komoditní kurz. Zde jsem podrobně rozpracoval postupy a návody, které používám při obchodování komodit.

Na posledním webináři jsem otevřel další ročník Kompletního kurzu. To znamená bránu k osobní spolupráci, s přístupem k mým indikátorům. S přístupem do naši komunity, kde je nyní už přes 1.000 komoditních obchodníků. Zde jsou postupy krok za krokem, otestované a vyzkoušené. A trvale dostupné.

Když jsem otevíral vstup do tohoto kurzu poprvé, nevěděl jsem, jak to lidem půjde. Po dvou ročnících už mám jasnou zpětnou vazbu: Kurz se vyplatí, dává schopnost samostatně a ziskově obchodovat. Mimochodem, cenu Kompletního kurzu zpravidla zaplatí jeden jediný ziskový obchod 🙂

Hurikán dotazů

Musím vám poděkovat. Je fajn vidět, že moje práce na dvoutýdenním free kurzu nebyla marná. Vytříbili se nám lidé, kteří „zahořeli“ pro komoditní byznys. V neděli vstoupilo do Kompletního kurzu víc lidí, než jsme předpokládali. Následoval skutečný hurikán dotazů – na technické věci přístupu do kurzu, na otevření přístupu do našeho privátního diskuzního fóra. Všem, kdo vstoupili nebo ještě vstoupí do kurzu, dávám 10 týdnů Komoditních edukativních tipů zdarma – takže mi budete 10 týdnů koukat „přes rameno“ a učit se praxí.

V tuto chvíli se řada dotazů opakuje, s odpovídáním mi pomáhá Martin a Lenka. Protože hodně dotazů je k obsahu kurzu a k obchodům, které jsem v minulých dvou letech udělal, připravil jsem ještě jednu online akci.

Nejčastější dotazy: Online v neděli

„Co je v kurzu probíráno?“ „Jak vypadají lekce?“ „Kde získám tvoje indikátory?“ „Jak si nastavím platformu a jakého mám použít brokera?“ „Které komodity mohu obchodovat s malým účtem?“ „Jak se dostanu do Členské sekce kurzu?“ „Kde je vstup do diskuzního fóra?“

To jsou velmi časté dotazy. Takže jsem se rozhodl, že použijeme osvědčený formát: V neděli uděláme ještě jeden webinář, kde si ukážeme obsah a strukturu kurzu, probereme nejčastější dotazy a také si ukážeme ty nejzajímavější obchody z let 2016 a 2017, kdy proběhly první ročníky Kompletního kurzu.

V neděli tedy nahlédneme „dovnitř“ Kompletního kurzu a ukážeme si, co nás v kurzu čeká. Podíváme se také do diskuzního fóra. Také si povíme o tom, jak fungují Komoditní edukativní tipy, které budete mít 10 týdnů zcela zdarma. A ukážeme si i zajímavé obchody z letošního a z loňského roku.

V neděli, online vysílání, ve 20:00 hodin, program a přístup získáte zde.

Mějte se fajn!

Vašek Pech

Václav Pech
Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Osobním mentorem mně byl po dva roky americký trader Larry Williams, se kterým jsem i po absolvování všech levelů mentoringu nadále v kontaktu. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů