Jste ve vlaku? Nabíráme rychlost

Náš Complete komoditní kurz se rozjel, podobně jako se rozjíždí vlak. Tento týden je ještě pohodový, aby stihli naskočit i poslední loudalové. Jako když se rozjíždí vlak : pomalu a zvolna.

Tyto řádky píšu pro vás, kdo ještě nemáte provedenou platbu „jízdenky“. Vlak se rozjíždí, do konce týdne jedeme tak pomalu, že v pohodě stihnete „přelouskat“ lekce, vždyť dnes jsem zveřejnil v Členské sekci kurzu teprve třetí lekci.

Storno v pátek, nabereme tempo

Náš vlak jede tento týden velmi zvolna, lekce jsou pohodové a velmi jednoduché. Ale pozor, postupně budeme nabírat tempo, jako nabírá tempo i vlak.

Jedeme si pro pořádné peníze: určitě budete chtít co nejdřív vydělávat peníze. Proto se náš vlak nebude plazit, ale pojedeme od příštího týdne svižně, abychom si co nejdříve sáhli na první obchody a také na první zisky.

Kdo váhá, tomu vlak ujede. Psal jsem to mnohokrát, píšu to i nyní. V pátek tedy proběhne kontrola „jízdenek“ a storno neuhrazených plateb – kdo nebude mít platnou jízdenku, ten zůstává na nástupišti ….

Dohledejte si v mailu platební instrukce k objednávce, a dál neotálejte 🙂

Těším se na společnou jízdu k penězům!

Václav Pech
Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Osobním mentorem mně byl po dva roky americký trader Larry Williams, se kterým jsem i po absolvování všech levelů mentoringu nadále v kontaktu. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů